Модні чоловічі стрижки тенденції 2012

13.08.2015

Модні чоловічі стрижки – тенденції 2012

Головна відмінність чоловічих стрижок від жіночих – довгостроковість модних тенденцій. Якщо жіночі стрижки можуть змінитися кілька разів протягом одного сезону, то чоловічі базуються на декількох основних моделях. Стилісти і перукарі лише додають до них нові штрихи. Ось чому чоловічі стрижки і стилі чоловічих зачісок присутні на подіумах і два, і три модних сезону. Розглянемо основні модних чоловічих стрижок, які можна взяти за основу для створення власного образу.

Чоловічі стрижки поділяються на типи, в залежності від довжини волосся. Безумовний тренд цього року – короткі чоловічі стрижки. Їх віддає перевагу більшість чоловіків. Коротка зачіска додає мужність, виглядає акуратно і вимагає мінімального догляду.

Чоловіча стрижка undercut набирає популярність швидкими темпами. У цьому типі стрижки зовсім короткими волосся залишаються на потилиці і з боків, а на маківці довжина залишається такою, щоб чубчик гладко зачесывалась тому. Ця стрижка повернулася з двадцятих років минулого століття. Сучасний приклад — James Durmody з серіалу » Підпільна імперія. Для укладання цієї стрижки можна використовувати гель середньої фіксації. Різкий контраст між короткими і довгими волоссям в одній зачісці створює образ впевненого в собі сильного чоловіка.

Одна з провідних тенденцій коротких чоловічих зачісок – стрижка в стилі брит-рок. Таку стрижку вибирають молоді чоловіки, що віддають перевагу вільну, навіть трохи недбалу укладання. Головний ознака стрижки брит-рок – волосся, зачесане на лоб. У сезоні 2012 цю стрижку рекомендується поєднувати з ефектом мокрого волосся, а особливо гарно вона виглядає, якщо від природи волосся трохи в’ється. Є кілька варіантів красивого «ниспадания» чубчика в цій стрижці. Щоб правильно обрати свій, краще вислухати поради перукаря.

З ретро-стрижок найпопулярнішою в цьому році стане зачіска «а-ля Елвіс Преслі» або рокабіллі. Головний елемент стрижки – висока чубчик, зачесана назад. Зробити таку стрижку можна на прямі, хвилясті і кучеряве волосся. Структурована чубчик вимагає певних навичок укладання, тому таку стрижку віддадуть перевагу чоловіки, у яких є для цього час і бажання. З’явившись в часи виникнення культури стиляг, стрижка кілька разів опинялася в трендах. Сьогодні на подіумах приклади таких стрижок можна побачити у Джила Сандера і Томаса Майєра.

Стрижка «денді» з коротким їжачком на потилиці ідеально підходить для чоловіків, обертаються в ділових колах. Вона акуратна, мужня і практично не вимагає укладання, зручна влітку – голові не буває жарко. Вибираючи таку стрижку, треба врахувати, що вона практично ідеально повторює контур голови. Тому, перш ніж стригтися, бажано адекватно оцінити, ідеальний ваш контур. При бажанні їжачок можна укласти вгору, як на фото, чи гладко зачісувати.

У списку модних стрижок цього сезону є зручний варіант для чоловіків з рідкісними волоссям або лисіючих. В моді – лисина. Мати гладку голену голову сьогодні дуже круто. Цей кардинальний варіант – відмінна альтернатива боротьбі з повільним ростом волосся або повною його відсутністю. Погляньте на фото Вин Дизеля, Майкла Джордана, Брюса Вілліса – наскільки красиво виглядає така «стрижка». Поголена наголо голова підкреслює мужній підборіддя, виділяє очі і вилиці. Щоб зрозуміти, чи потрібно вам поголитися налисо, потрібно надіти гумову шапочку, образ буде приблизно таким же.

Модні стрижки 2012 припускають різноманітність форм і стилів. Кожен чоловік легко знайде відповідний для себе варіант.

Короткий опис статті: модні чоловічі стрижки

Джерело: Модні чоловічі стрижки – тенденції 2012

Також ви можете прочитати