Модні чоловічі стрижки осінь 2014 зима 2015 TSarochka

03.08.2015

Модні чоловічі стрижки осінь 2014 зима 2015 :: TSarochka — особистий блог :: Чоловіче — соціальна мережа, безкоштовні онлайн ігри, блоги, чати

Чоловіче

TSarochka 2 жовтня 2014, 18:11

Модні чоловічі стрижки осінь 2014 зима 2015

Красивий і чистий костюм ще не 100% успіху. Для повного тріумфу залишається визначитися з формою стрижки і гладко голити обличчя. До речі, про щетині, в осінньо-зимовому сезоні 2014-2015 стилісти рекомендують відійти від легкої неголеності і повернутися до стану «ідеально гладка шкіра». Але сьогодні мова піде не про це, на порядку денному модні чоловічі стрижки.

Зачіска, як відомо, може зробити з людини справжнього принца, головне – знайти «свого» майстра і визначитися з формою стрижки, яка вам йде.

Пройшли часи, коли чоловіки витрачали на похід в салон не більше 15 хвилин і виходили звідти «підстриженим під машинку». Сьогодні чоловіча стрижка – справжнє мистецтво, якому приділяють велику увагу, розвивають і удосконалюють.

Тренди змінюються з сезону в сезон, але бажання бути стильним залишається, тому чоловіча стрижка в першу чергу повинна відповідати способу життя і гармонійно поєднуватися з внутрішнім світом свого володаря. Погодьтеся, дивно носити хвостик, коли ви працюєте в банку, і в той же час зачіска «шведський хлопчик» явно не для байкера. Загалом, давайте розбиратися.

Undercut

Сезон осінь-зима продовжує моду на об’ємні чоловічі стрижки, тому самий «гарячий» тренд декількох минулих сезонів «Undercat» як і раніше з нами. Для цієї зачіски характерні наступні моменти — поголена скронева і потилична частини, а головний акцент припадає на чубок. Вона може бути, як середньої довжини, так і подовженою або навіть збиратися в хвостик на потилиці. Чубчик бере початок на потилиці і перетинаючи верхівку закінчується на лобовій частині.

Укладати таку стрижку можна декількома способами, наприклад, на бік, назад, або гладко зачісувати за допомогою бріоліну. А якщо хочеться чогось більш зухвалого, то можете наїжачити волосся і тоді стиль вуличного хулігана точно вам забезпечений.

«Під фріца»

Тим, хто за останній рік втомився від попередньої зачіски, стилісти радять звернути увагу на стрижку «під фріца».У них багато загального, тому культурного шоку відчувати не доведеться, але в теж час настануть довгоочікувані зміни.

Стрижка німецького офіцера має ряд особливостей: волосся, укорочені на потилиці і скронях подовжуються, починаючи від лінії, що проходить трохи вище вух. Таким чином ми відходимо від чітких меж і рухаємося в бік плавних переходів. Чубчик, також, як і у варіанті Undercat, може бути подовженою.

Укладка в такій стрижці – самий важливий момент, тому не варто нехтувати нею, інакше змажете весь ефект від способу німецького офіцера. Зачісувати чубок слід за допомогою спеціальних фіксуючих засобів на бік або назад. А якщо вирішите розпушити волосся, то в принципі вийде «Канадка».

Канадка

Ще одним модним напрямком сезону осінь-зима 2014-2015 є стрижка «Канадка». Це коротка чоловіча стрижка, головний акцент в якій так само належить чубку, правда, на цей раз немає чітких меж.

«Канадка» передбачає наявність плавних переходів від короткої довжини на потилиці до подовженої чубчику. Укладання в цьому випадку відрізняється від того, що ми розглядали дотепер. Чоловіки, стрижені таким чином, можуть сміливо носити чубок «на очі». Філіровка тільки вітається – не повинно бути прямих ліній. Растрепывать або акуратно зачісувати волосся – вибір кожного, дана модель припускає обидва варіанти.

Як бачите, в сезоні осінь-зима 2014-2015 стилісти пропонують приділити особливу увагу довжині і укладання чубчика. Тепер за допомогою засобів для укладання волосся ви можете кожен день бути різним. Подовжені волосся на лобовій частині голови дозволяють експериментувати і створювати несхожі один на одного образи.

Фото з світових подіумів: модні зачіски і стрижки 2014 для хлопців .


.
..


..
..


.
.
.


.
.

Чоловіки цінують зручність і практичність, тому більш консервативні у виборі зачіски, ніж жінки. Модні чоловічі стрижки 2015 інспіровані стилями 20-40-х і 80-х років минулого століття, проте виглядають по-новому не тільки тому, що добре забуті, але і завдяки різним способам укладання.

Короткі чоловічі стрижки 2015


Стрижки «під новобранця», створюють брутальний і мужній образ, втратили свою актуальність в моді 2015, так як відкривають на загальний огляд всі особливості будови голови чоловіки, включаючи дефекти. Енергійні, активні чоловіки, які не бажають витрачати час на догляд за зачіскою, сьогодні віддають перевагу стрижці «їжак» з довжиною волосся до 10 мм, як на фото 1-3. Регулюючи довжину волосся і обсяг в різних частинах голови, стиліст може легко знайти підходящий варіант стрижки з урахуванням овалу обличчя і будови черепа чоловіки. Подібна стрижка універсальна, так як однаково добре виглядає і в поєднанні з діловим костюмом, і з одягом у стилі casual. Особлива популярність стрижок «дрібний їжачок» буде забезпечена в сезоні весна-літо 2015: з ними – не жарко!

Актуальним варіантом короткої стрижки в моді 2014-2015 буде канадка, в якій волосся тім’яної і лобної частини мають довжину 5-8 см, а на скронях і потилиці стрижуться коротко. Важлива роль у цій стрижці відводиться довгою чубку, яка найчастіше укладається на бік, як на фото 3.

Модна стрижка preppy (гітлерюгенд) служить створенню образу пристойного хлопця з багатої сім’ї, що отримує освіту в Гарварді або іншому престижному вузі, або акуратного німецького офіцера. У верхній частині голови довжина волосся повинна досягати 10 см, з боків – 5 см і менше. Пасма укладаються на бічний проділ або зачесываются тому як на фото 4 і 5. Рекомендується застосування спеціальних засобів для отримання ефекту блиску і приглаженности, але при цьому практикується укладання пальцями, а не гребінцем, для створення більш природного вигляду.

Чоловічі стрижки для волосся середньої довжини 2015

Середня довжина волосся у чоловічих зачісках досягає нижнього краю вух. Стрижки з такою довжиною волосся підходять чоловікам з широким обличчям, так як візуально надають йому витягнутість.

наймодніші стрижки 2015 для волосся середньої довжини називаються MrCool (містер Кул). Вони рекомендуються для володарів кучерявого волосся, так як в повній мірі дозволяє показати їх красу. Волосся середньої довжини можна зачесати назад, укласти з боковим або прямим проділом. Використовуючи засоби для укладання, легко домогтися модних ефектів «легкої розтріпаності» або «брудних волосся».

Чоловічі стрижки для довгого волосся 2015

Чоловічі зачіски з довгих волосся до плечей не користуються великою популярністю із-за складнощів з доглядом за ними, однак чоловіки творчих професій з вільним графіком роботи часто вибирають їх. Як правило, для довгих волосся використовується стрижка каре. Модний ефект «брудних волосся» дозволяє створити образ мачо, особливо при наявності хвилястого волосся довжиною до плечей. Довге волосся можуть зачесываться тому або мати проділ – кому як йде!

Модні чоловічі стрижки з поголеними скронями

найактуальніші молодіжні зачіски сезону осінь-зима 2014-2015 – стрижки під назвою «undercut», мають голені скроні і потилицю. Подібні стрижки мають безліч варіантів в залежності від довжини волосся в передній частині голови і на маківці, а також – від застосовуваної укладання. Короткі волосся в поєднанні з голеними скронями, як на фото 1-2, надають брутальність образу, і, навпаки, довгі хвилясті пасма, як на фото 3-4, сприяють створенню романтичного вигляду.

Різноманітні за технікою виконання, форми створюваної зачіски і укладання, модні чоловічі стрижки 2014 допоможуть представникам сильної статі виглядати стильно в будь-якій ситуації.

Короткий опис статті: наймодніші стрижки Анонімна соціальна мережа Чоловіче створена для вільного спілкування. Вас чекають нові знайомства, безкоштовні онлайн ігри, чати, блоги та найцікавіші статті соціальна мережа, безкоштовні онлайн ігри, спілкування, знайомства, цікаве, завести блог, блог, блоги, анонімний блог, анонімність, знайти нових друзів, читати цікаве, анонімний чат

Джерело:
Модні чоловічі стрижки осінь 2014 зима 2015 :: TSarochka — особистий блог :: Чоловіче — соціальна мережа, безкоштовні онлайн ігри, блоги, чати

Також ви можете прочитати