Модні чоловічі стрижки 2017 року

10.05.2018

Модні чоловічі стрижки 2017. Стрижки для підлітків, дітей і чоловіків на короткі, середні волосся &# 8212; новинки 2017

Коли ви оцінюєте чоловіка, на що ви звертаєте увагу в першу чергу? Швейцарські годинники та взуття відомого бренду, безсумнівно, говорять про певний статус, але якщо копнути трохи глибше, то це лише удаваною лиск для створення іміджу. Якщо щось у зовнішності чоловіки і може сказати про його внутрішній світ, то це стрижка.

Чоловіки не схильні до потягу до змін. Їм не так часто хочеться, того заповітного «чогось нового», без якого жінкам не прожити і дня. Зачіска — це, певною мірою, прояв переважної риси характеру: від затишного сталості, до бунтарського протесту. Бажана вашим чоловіком стрижка — розповість вам багато про що.

Модні тенденції чоловічих стрижок 2016 року

Багато чоловіків прагнуть виглядати стильно, інші ж навпаки, одного разу закохавшись в класичну канадку, не змінюють свій образ зі шкільних років. Але навіть самі терплячі і віддані своїм смакам чоловіка, рано чи пізно поступаються своїм принципам заради моди.

Модні чоловічі стрижки 2017 року

Перш ніж приступити до тенденцій, які нас чекають в 2017 році, давайте нагадаємо собі назву модних чоловічих стрижок 2016 року, які придбали найбільшу популярність.

Фото модних чоловічих стрижок 2016 року у коротке волосся

2016 рік не був сповнений на сюрпризи в сфері перукарського мистецтва. Головний девіз цього року був: «все нове — це, добре забуте старе». Провідні стилісти повернули в моду безнадійні, здавалося б, моделі, розбавивши в нафталіні трохи новизни.

Ця зачіска вже давно виробила імунітет до минущості модних трендів. Вона завжди актуальна, в першу чергу завдяки своїй практичності. Головною умовою даної моделі в 2016 році була довжина не більше 1 см.

Модні чоловічі стрижки 2017 року

Коротке волосся на голові чоловіка говорять про його практичності. Ця риса характеру властива сімейним людям, які затишок цінують понад усе.

Фото модних чоловічих стрижок 2016 року у середні волосся

Середня довжина волосся була дуже популярна в 2016 році. Зі схожим ентузіазмом чоловіки носили хіба що, спритно покладений хвіст під сантиметровим шаром синеньке гелю. Та й то, було це понад чверть століття тому.

Бокс і напівбокс

Уже давно не виходить з моди, перетерплівая деякі зміни. Бокс і напівбокс є в списку молодіжних модних чоловічих стрижок 2017 року. Тому більш детально про цих моделях ми поговоримо нижче.

Модні чоловічі стрижки 2017 року

Модні чоловічі стрижки 2017 року на коротке волосся

Ми вже стоїмо однією ногою в Новому році і нарешті, можна відкрити завісу модних тенденцій 2017 року і дізнатися про те, що чекає наших чоловіків, більш докладно.

У 2017 році в моді стрижки в стилі мілітарі. Даний напрямок передбачає військову тематику. Іншими словами армійські стрижки відстояли своє місце в ряду модних трендів 2017 року.

Нigh and tight

Це традиційна стрижка американської морської піхоти з часів Другої Світової Війни. У мирний час через різноманітні медіа мода на стрижку прийшла і до нас, але не мала особливої ​​популярності до цього року.

Модні чоловічі стрижки 2017 року

Яскравим прикладом такої стрижки ви можете побачити, подивившись фільм «Лють», де Бред Пітт носить стрижку в армійському стилі.

Стрижок в армійському стилі зазвичай віддають свої переваги мінімалісти. Найчастіше, щоб показати свою рішучість і брутальність.

Стрижка міцно зачепилася першість і не хоче поступатися своїм місцем. Вона часто йшла і довго не поверталася, але одного разу, знову повставши з попелу, вирішила загостював надовго. Багато чоловіків давно зробили для себе вибір на користь боксу, тому вже має сенс говорити про класику.

Модні чоловічі стрижки 2017 року

Стрижка бокс вже давно вважається відображенням інтелігентного і елегантного чоловіка з тонким смаком. Як правило, вони впевнені в собі і вище за все в людині цінують його «якість».

Модні чоловічі стрижки 2017 року на середні волосся

Дана категорія також має своє армійське початок. Більшість чоловіків зараз віддають перевагу стрижок середньої довжини. Можливо причиною тому послужили інноваційні тренди в сфері перукарського мистецтва. Адже, безліч модних стрижок на увазі носіння волосся середньої довжини.

Цікава і екстравагантна для наших країв стрижка. Провідні стилісти ставлять її в деякі рамки, а саме цю модель можна носити за умови, відпущеної і зачесане назад чубчика.

Модні чоловічі стрижки 2017 року

Через ексцентричності даної стрижки, дозволити її носіння собі можуть не всі. Вона досить химерна для наших країв. Чоловік, який зупинив свій вибір на платформі, безсумнівно протестує натура.

Пік британки доводиться на кінець весни. Дуже раскошенние і красива стрижка, особливо вдало виглядає в парі з доглянутою бородою середньої довжини.

Модні чоловічі стрижки 2017 року

Зовсім непрактична зачіска для більшості чоловіків, але ті які зупинили свій вибір на британці, впевнені в своїй істинної привабливості.

Це ексцентричні особистості, які цінують яскраві моменти і колекціонують приємні враження. Йдучи на побачення з таким чоловіком, будьте впевнені, що в ресторані ви не побуваєте, зате вас може понести на будь-яку точку земної кулі. Візьміть взуття зручніше.

Модні чоловічі стрижки 2017 роки для підлітків

Підлітки вибирають переважно молодіжний стиль. У них є час і сили на модні укладання, тому практичність в сторону. Вік, в якому перебуває хлопець має його на буйство фантазії, тому нижче підібрані самі універсальні стрижки, які можна моделювати за своєю вдачею.

Це традиційна стрижка всіх підлітків. У 2017 році напівбокс матиме низьку (нижче потилиці) окантовку. Вдалим рішенням буде зробити цікаву форму потилиці, вагомі ж навпаки краще залишити недоторканими.

Модні чоловічі стрижки 2017 року

Дана модель дозволить хлопцю реалізовувати себе кожен день. Напівбокс може бути спортивним або елегантним, хуліганський або інфантильним. Все залежить від тактики його носіння. При правильному укладанні напівбокс чудово виглядає в комбінації з класичним костюмом і ідеально підійде для випускного вечора.

Андеркат — це дуже стильна стрижка. У неї є безліч різновидів, які можна сміливо носити в період 2017 року. Але Андеркат в стилі ретро набула особливої ​​популярності в цьому році.

Модні чоловічі стрижки 2017 року

Андеркат має досить зухвалим вид, за що і полюбилася волелюбним підліткам. Вам напевно цікаво буде дізнатися, що стрижка взяло свій початок з монархічною і стриманою країни, Великобританії.

Модні чоловічі стрижки 2017 роки для дітей

Всім маленьким хлопчикам хочеться наслідувати дорослих і сильних чоловіків. Дитяча мода, куди більше віддає серйозністю. Те ж можна сказати і про стрижках. Діти, наслідуючи дорослим краще стильний і модний образ.

Не всім дітям імпонують короткі стрижки, тому Гаврош — це ідеальний варіант для маленького хулігана. Вона створить на голові вашого хлопчика легкий і стильний безлад. У 2017 році ця зачіска буде користуватися величезною популярністю серед школоти.

Модні чоловічі стрижки 2017 року

фігурна стрижка

Пік її популярності припадав на недалеке минуле. Вона ненадовго нас покинула, щоб незабаром повернуться знову. У 2017 році фігурна стрижка матиме чіткі лінії, фантазію за межу яких краще не заводити.

Модні чоловічі стрижки 2017 року

Стрижка зручна тим, що її можна комбінувати з іншими, т. К. Більшість модних варіацій мають стрижені віскі. Таким чином ви можете додати трохи рівних ліній в Бокс, Напівбокс або Андеркат. Це додасть якусь родзинку в образ маленького модника, а сама стрижка буде виглядати унікально і неповторно.

Сьогодні мало бути успішним, добрим і заможним чоловіком. Як то кажуть: «зустрічають по одягу», тому зовнішність чоловіка — це відображення його внутрішніх і зовнішніх достоїнств. Парою чоловіча мода навіть більш різноманітна і широка, ніж жіноча. Розумні чоловіки не допускають дефектів у своїй зовнішності, адже вона може розповісти багато про що.

Короткий опис статті: Стрижки для підлітків 2017, чоловічі стрижки 2017 модні тенденції, модні короткі чоловічі стрижки 2016 фото, стрижки чоловічі 2017 модні молодіжні, назва модних чоловічих стрижок 2016, модні чоловічі стрижки 2017 + на середні волосся, модні стрижки 2017 чоловічі + для підлітків , модні чоловічі стрижки 2017 фото + для дітей

Джерело: Модні чоловічі стрижки 2017 року

Також ви можете прочитати