Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року

20.02.2017

Модні чоловічі стрижки 2017. Стрижки для підлітків, дітей і чоловіків на короткі, середні волосся — новинки 2017

Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року

Коли ви оцінюєте чоловіка, на що ви звертаєте увагу в першу чергу? Швейцарські годинники та взуття відомого бренду, поза сумнівом, говорять про певний статус, але якщо копнути трохи глибше, то це лише удаваний лиск для створення іміджу. Якщо що-то в зовнішності чоловіка і може сказати про його внутрішньому світі, то це стрижка.

Чоловіки не схильні потягу до змін. Їм не так часто хочеться, того заповітного «чогось нового», без якого жінкам не прожити і дня. Зачіска – це, певною мірою, прояв переважної риси характеру: від затишного сталості, до бунтарського протесту. Бажана вашим чоловіком стрижка – розповість вам про що.

Модні тенденції чоловічих стрижок 2016 року

Багато чоловіки прагнуть виглядати стильно, інші ж навпаки, одного разу закохавшись в класичну канадку, не змінюють свій образ зі шкільних років. Але навіть самі терплячі і віддані своїм смакам чоловіки, рано чи пізно поступаються своїми принципами в ім’я моди.

Перш ніж приступити до тенденцій, які нас чекають в 2017 році, давайте нагадаємо собі назву модних чоловічих стрижок 2016 року, які отримали найбільшу популярність.

Фото модних чоловічих стрижок 2016 року на короткі волосся

2016 рік не був багатий на сюрпризи у сфері перукарського мистецтва. Головний девіз цього року: «все нове – це добре забуте старе». Провідні стилісти повернули в моду безнадійні, здавалося б, моделі, розбавивши в нафталіні трохи новизни.

Їжачок

Ця зачіска вже давно виробила імунітет до минущості модних трендів. Вона завжди є актуальною, в першу чергу завдяки своїй практичності. Головною умовою даної моделі в 2016 році була довжина не більше 1 см

Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року

Короткі волосся на голові чоловіка говорять про його практичності. Ця риса характеру властива сімейним людям, які цінують затишок понад усе.

Фото модних чоловічих стрижок 2016 року на середні волосся

Середня довжина волосся була дуже популярна в 2016 році. З подібним ентузіазмом чоловіки носили хіба що, спритно покладений хвіст під сантиметровим шаром синенького гелю. Та і то, це було більше чверті століття назад.

Бокс і напівбокс

Вже давно не виходить з моди, перетерпливая деякі зміни. Бокс і напівбокс є в списку молодіжних модних чоловічих стрижок 2017 року. Тому більш детально про даних моделях ми поговоримо нижче.

Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року Модні чоловічі стрижки 2017 року на короткі волосся

Ми вже стоїмо однією ногою в Новому році і, нарешті, можна відкрити завіси модних тенденцій 2017 року і дізнатися про те, що чекає наших чоловіків, більш докладно.

У 2017 році в моді стрижки в стилі мілітарі. Даний напрямок передбачає військову тематику. Іншими словами армійські стрижки відстояли своє місце в ряду модних трендів 2017 року.

Нід? and tight

Це традиційна стрижка американської морської піхоти з часів Другої Світової Війни. У мирний час через всілякі медіа мода на стрижку прийшла і до нас, але не мала особливої популярності до цього року.

Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року

Яскравим прикладом такої стрижки ви можете побачити, подивившись фільм «Лють», де Бред Пітт має стрижку в армійському стилі.

Стрижок в армійському стилі зазвичай віддають свої уподобання мінімалісти. Найчастіше, щоб показати свою рішучість і брутальність.

Бокс

Стрижка міцно закріпилася першість і не хоче поступатися своїм місцем. Вона часто йшла і довго не поверталася, але одного разу, знову повстали з попелу, вирішила загоститься надовго. Багато чоловіків давно зробили для себе вибір на користь боксу, тому вже має сенс говорити про класику.

Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року

Стрижка бокс вже давно вважається віддзеркаленням інтелігентного і елегантного чоловіка з тонким смаком. Як правило, вони впевнені в собі і вище всього в людині цінують його «якість».

Модні чоловічі стрижки 2017 року на середні волосся

Ця категорія також має своє армійське початок. Більшість чоловіків зараз віддають перевагу стрижок середньої довжини. Можливо причиною тому послужили інноваційні тренди у сфері перукарського мистецтва. Адже, безліч модних стрижок передбачає носіння волосся середньої довжини.

Платформа

Цікава й екстравагантна для наших країв стрижка. Провідні стилісти ставлять її в певні рамки, а саме дану модель можна носити за умови, відпущеної і зачесанной тому чубчика.

Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року

З-за ексцентричності даної стрижки, дозволити її носіння собі можуть не всі. Вона досить химерна для наших країв. Чоловік, який зупинив свій вибір на платформі, безсумнівно протестує натура.

Британка

Пік британки припадає на кінець весни. Дуже раскошенная і гарна стрижка, особливо вдало виглядає в парі з доглянутою бородою середньої довжини.

Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року

Зовсім непрактичні зачіска для більшості чоловіків, але ті які зупинили свій вибір на британці впевнені у своїй істинній неперевершеності.

Це ексцентричні особистості, які цінують яскраві моменти і колекціонують приємні враження. Йдучи на побачення з таким чоловіком, будьте впевнені, що в ресторані ви не побуваєте, зате вас може забрати на будь-яку точку земної кулі. Візьміть взуття зручніше.

Модні чоловічі стрижки 2017 року для підлітків

Підлітки обирають переважно молодіжний стиль. У них є час і сили на модні укладання, тому практичність в бік. Вік, в якому перебуває хлопець розташовує його на буйство фантазії, тому нижче підібрані найбільш універсальні стрижки, які можна моделювати за своїм вподоби.

Напівбокс

Це традиційна стрижка всіх підлітків. У 2017 році напівбокс буде мати низьку (нижче потилиці) окантовку. Вдалим рішенням буде зробити цікаву форму потилиці, вескі ж навпаки краще залишити недоторканими.

Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року

Дана модель дозволить хлопцеві реалізовувати себе кожен день. Напівбокс може бути спортивним чи елегантним, хуліганським або інфантильним. Все залежить від тактики його носіння. При правильному укладанні напівбокс чудово виглядає в поєднанні з класичним костюмом і ідеально підійде для випускного вечора.

Undercut

Андеркат – це дуже стильна стрижка. У неї є безліч різновидів, які можна сміливо носити в період 2017 року. Але Андеркат в стилі ретро набула особливої популярності в цьому році.

Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року

Андеркат має досить зухвалим вигляд, за що і полюбилася волелюбним підліткам. Вам напевно цікаво буде дізнатися, що стрижка взяло свій початок з монархічною і стриманою країни, Великобританії.

Модні чоловічі стрижки 2017 року для дітей

Всім маленьким хлопчикам хочеться наслідувати дорослих і сильних чоловіків. Дитяча мода, куди більше віддає серйозністю. Те ж можна сказати і про стрижках. Діти, наслідуючи дорослим воліють стильний і модний образ.

Гаврош

Не всім дітям подобаються короткі стрижки, тому Гаврош – це ідеальний варіант для маленького хулігана. Вона створить на голові вашого хлопчика легкий і стильний безлад. У 2017 році ця зачіска буде користуватися величезною популярністю серед школоты.

Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року Фігурна стрижка

Пік її популярності припав на недалеке минуле. Вона ненадовго нас покинула, щоб незабаром повернуться знову. У 2017 році фігурна стрижка буде мати чіткі лінії, фантазію за межі яких краще не заводити.

Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року

Стрижка зручна тим, що її можна комбінувати з іншими, оскільки більшість модних варіацій мають обстрижені віскі. Таким чином ви можете додати трохи рівних ліній у Бокс чи Напівбокс Андеркат. Це додасть родзинку в образ маленького модника, а сама стрижка буде виглядати унікально і неповторно.

Сьогодні мало бути успішним, добрим і заможним чоловіком. Як говориться: «зустрічають по одягу», тому зовнішність чоловіка – це відображення його внутрішніх і зовнішніх достоїнств. Парою чоловіча мода навіть більш різноманітна і широка, ніж жіноча. Розумні чоловіки не допускають дефектів у своїй зовнішності, адже вона може розповісти багато про що.

Відео: Чоловічі зачіски 2017

Короткий опис статті: стрижки чоловічі короткі 2016 Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції на будь-яку довжину волосся. Чоловічі стрижки на короткі і середні волосся 2016-2017 року, для підлітків і дітей. чоловічі стрижки 2017 модні тенденції,модні короткі чоловічі стрижки 2016 фото,стрижки чоловічі 2017 модні молодіжні,назва модних чоловічих стрижок 2016,модні чоловічі стрижки 2017 +на середні волосся,модні стрижки 2017 чоловічі +для підлітків,модні чоловічі стрижки 2017 фото +для дітей

Джерело: Модні чоловічі стрижки 2017 року. Модні тенденції 2017 року

Також ви можете прочитати