Модні чоловічі стрижки 2015. Мода і стиль

12.09.2015

наймодніші чоловічі стрижки 2015

Якісна і хороша стрижка може «зробити» не тільки жінку, а й чоловіка. У далекому минулому залишилися часи, коли чоловіча половина людства проводила в кріслі перукаря 3 хвилини і виходила стриженої під машинку.

На сьогоднішній день в моді дійсно вправні стрижки для чоловіків. Стрижка повинна бути правильно підібрана не тільки за типом особи, але і за стилем життя, а втілити її — це ще одне завдання.

Адже навіть якщо чоловік знає, яку модну стрижку він хоче отримати на сей раз, це зовсім не означає, що майстер зробить її. Тут потрібно трохи потрудитися і знайти дійсно свого хорошого майстра для стрижки і тільки тоді можна бути впевненим, що обрана вами стильна стрижка, не тільки підійде вам, стане доповненням стилю, але й буде предметом заздрості колег.

Які модні стрижки для чоловіків у 2015 році стилісти пропонують?

Як ви вже зрозуміли, ніякої стрижки під машинку, природно. У той же час варто позбутися від легкої щетини — вона на даний момент не в моді. У моді ідеально гладко виголена шкіра обличчя.

Undercut — в моді, як минулого сезону. Красиві об’ємні чоловічі зачіски з поголеними скронями, чудовий вибір. Така зачіска не складна в догляді і в той же час вимагає деякого від майстерності перукаря, якщо ви хочете, щоб зачіска була вам до лиця.

Якщо ви в минулому сезоні вже носили таку стрижку і хочете змін, є два способи це зробити:

  • залишити стрижку, але змінити форму і довжину чубчика
  • кардинально змінити образ

Вибравши стрижку «під фріца». Незважаючи на назву, вона дуже красиво виглядає в образі ділового чоловіка і не тільки. Правда доведеться деякий час приділяти укладанні такої стрижки, але вона того варта.

Канадка — ще одна стрижка, в якій акцент робиться на чубку, в якій немає чітких меж. Вона стане ідеальним вибором для тих, хто хоче змінити стрижку, але при цьому не готовий до undercut.

Ці дві модні в 2015 році чоловічі стрижки чим схожі і в той же час абсолютно різні. Якщо ви не хочете витрачати вранці багато часу перед дзеркалом, то вибирайте канадку. З іншого боку, якщо у вас вже є досвідчений майстер, якому ви довіряєте і руку якого ви знаєте, можна сказати, що не важливо яку стрижку ви виберете, якщо її правильно виконають — у вас не буде проблем з укладанням.

наймодніші чоловічі стрижки 2015 у фотографіях:

Короткий опис статті: модні чоловічі стрижки Кращі варіанти модних і стильних чоловічих стрижок та зачісок на 2015 рік в фотографіях. чоловіча мода,модні чоловічі стрижки,стрижки для чоловіків

Джерело: Модні чоловічі стрижки 2015 | Мода і стиль

Також ви можете прочитати