Модні чоловічі стрижки 2015 года 2

10.07.2018

Модні чоловічі стрижки 2015 року

Мода для чоловіків останнім часом стала вимогливою і суворої. Консервативні напрямки все частіше диктують суворі лінії, витриманість і діловитість у всьому. У гонитві за позначеними трендами, чоловіча частина населення звикла не виділятися із загальної юрби. Чоловіки теж хочуть бути в тренді і модні чоловічі стрижки 2015 року в цьому допоможуть!

Сильні світу цього, одягаються в темне і чорне, а що вже до зачісок, то тут і зовсім затята стрижка під новобранця. не здається позиції кілька десятиліть. Втім, в 2015 році, чоловіки зможуть приміряти на себе кілька образів, паралельно вибираючи власний і неповторний стиль. А ми в цьому допоможемо, звичайно ж, не без допомоги рад професійних стилістів — перукарів.

Відео модних чоловічих стрижок і укладок 2015 роки від стиліста Олександра Сторожука:

Короткі чоловічі стрижки 2015

1. Їжачок. Активним, діяльним чоловікам чудово підійдуть стрижки, які не потребують щоденного догляду і укладання. Як правило, це стрижки для короткого волосся, які легко привести в належний вигляд зусиллям рук і гелю. На першому місці серед таких, значиться стрижка їжачок, довжина волосся при якій досягає 10-15 мм. Переваги цієї чоловічої стрижки 2015 дозволяють приховати нерівності волосся.

2. Бокс і Напівбокс. Популярними донині залишаються стрижки в старовинному стилі, що зародився в 30-40-х років минулого століття — бокс і напівбокс. Володарів таких чоловічих стрижок виділяє брутальність і мужність, які можливо створити за допомогою перетворення волосся.

3. Рreppy (препп). Офіс менеджери все частіше почали вибирати акуратно стрижене волосся в стилі preppy. Затребуваною стрижка для чоловіків обіцяє бути і в 2015 році, все завдяки тому, що зусиль по догляду стрижка запитує мінімум, а зовнішній вигляд її володаря виглядає на всі максимум. Чоловіча тріжка 2015 року препп заснована на подовжених пасмах чола і тімені, які попередньо зачісували назад або лягають в проділ по косій. До того ж, віскі і потилицю стрижуться коротко. Укласти стрижку preppy можна і в домашніх умовах, головне, щоб гель був під рукою.

4. Канадка. У 2015 році всі рейтинги популярності обіцяє побити чоловіча стрижка під нехитрою назвою канадка. Перевага стрижки — довга чубчик, яку потрібно зачісували убік або градиентно розпускати, попередньо уклавши її спеціальними засобами для волосся. Всі зусилля канадки зводяться до наявності довгої і рівною чубчика, яка створює недбалий стиль хулігана.

5. Короткий боб. Хочете стати більш мужнім і навіть брутальним? попросіть перукаря підстригти вас під стрижку Томбо. Основа стрижки жіноча стрижка Боб. Чоловічий варіант стрижки передбачає, що довжина волосся повинна бути не більше 7 см і не менше 3 см. Томбо — незамінний варіант для створення обсягу і легкості на голові. Власникові такої стрижки 2015 образ додасть нотку сучасності і унікального стилю. Чоловіча стрижка короткий боб має безліч варіантів і інтерпретації — можна використовувати подовжену чубок, рвані пасма волосся і не тільки, все залежить від фантазії чоловіки і його смакових переваг.

Модні чоловічі стрижки 2015 года 2

Короткі чоловічі стрижки 2015

Модні чоловічі стрижки 2015 года 2

Короткі чоловічі стрижки 2015 року

Чоловічі стрижки 2015 для волосся середньої довжини

1. Містер Кул. Образ справжнього мачо, не втратить позиції і в 2015 році. Стрижки середньої довжини дозволяють досягти бажаного результату і роблять чоловіче обличчя по-справжньому елегантним і респектабельним. Стилісти радять обрамляти кінчики волосся в градуйованому варіанті, нерівномірно відрізаючи кінці. Припустимо колірне зміна волосся, тоді можна створити ефект брудного волосся, що дуже до лиця парубкам «з поганою репутацією». Якщо ви є власником хвилястого волосся, то стрижка містер кул для чоловіків буде вдалим доповненням у вашому образі.

2. Креатив на середні волосся. Стрижка створюється на основі додаткових «рваних» волосся, які Філіро по краях і з боків, а ззаду залишається невелика кількість довгого волосся. Якщо ви відчуваєте, що в душі той ще бунтар, варіант ідеальний!

3. Класика в сучасному виконанні. Якщо ж ви власник рідкого волосся і завжди хотіли створити штучну густоту, вам на допомогу прийде класика в сучасному виконанні. Майстер при створенні стрижки виголює бічну частину голови, залишаючи на свій розсуд і орієнтуючись на форму черепа, трохи волосся на маківці. Стрижка буде до лиця чоловікам, яких природа наділила прямим волоссям і може замаскувати недостатню густоту або сивину волосся.

Модні чоловічі стрижки 2015 года 2

Середні чоловічі стрижки 2015

Модні чоловічі стрижки 2015 года 2

Середні чоловічі стрижки 2015 року

Модні чоловічі стрижки 2015 года 2

Середні стрижки 2015 для чоловіків

Чоловічі стрижки 2015 на довге волосся

1. Каре. Волосся до плечей завжди користувалися підвищеною увагою жіночої половини. Володарів довгого волосся можна зустріти в творчих колах, такий образ вибирають люди творчі, що знаходяться в постійному пошуку натхнення. Важливо враховувати, що догляд за волоссям не повинен йти на другий план, тому що від чистоти голови буде залежати і вигляд чоловіка. Незважаючи на досить чіткі вимоги, стрижка каре з проділом убік, залишиться популярною в наступаючому році. Нинішнє чоловіче каре тепер, можна зачесати назад, від цього образ вийти стильним і привабливим.

2. Undercut. Нове віяння моди пропонує сучасним чоловікам состріганіе волосся в районі скронь, з коригуванням довжини і товщини решти. Адже форма стрижки створює певний образ, будь то романтик або страшенний бешкетник. Модна чоловічий креативна стрижка 2015 року зі голеними скронями Undercut популярна серед молоді. При створенні важливо враховувати, що волосся короткої довжини додадуть зовнішності спортивного вигляду, а ось подовжені — сприятимуть створенню якогось романтика.

3. Каскад. При створенні стрижки каскад волосся стрижуть так, щоб довжина збільшувалася поступово, з наростанням від верхівки до кінчиків волосся. Каскад повинен надати обсяг і зробити волосся візуально здоровими і доглянутими. Універсальність цієї стрижки в 2015 році полягає в тому, що вона підійде абсолютно до будь-якого типажу чоловічого обличчя, помітно виділивши гідності і замаскувавши недоліки зовнішніх рис її власника. Втім, за це її і полюбили стилісти.

Модні чоловічі стрижки 2015 года 2

Довгі чоловічі стрижки 2015

Модні чоловічі стрижки 2015 года 2

Довгі чоловічі стрижки 2015 року

Модні чоловічі стрижки 2015 года 2

Довгі стрижки 2015 для чоловіків

Модні чоловічі стрижки 2015 года 2

Довгі стрижки 2015 для чоловіків

Отже, підводимо підсумки!

Різноманітні техніки виконання чоловічих стрижок 2015 року, форми укладання волосся і способи перетворення, повинні допомогти сильним світу цього відобразити індивідуальність і знайти свій стиль. Новий сезон диктує наявність універсальних укладок і створення свого артхаусу волосся, але не забувайте про те, що лаконічність і скромність в образі чоловіка завжди цінувалися вище за все.

Короткий опис статті: Чоловічі стрижки з чубчиком 2015 року, чоловічі стрижки з чубчиком 2015 року, 2015 рік

Джерело: Модні чоловічі стрижки 2015 року

Також ви можете прочитати