Модні чоловічі стрижки 2015 (46 фото) відео

30.05.2015

модні чоловічі стрижки 2015 фото відео

Добрий день. Сьогодні ми з Вами поговоримо про красу чоловічого волосся і подивимося найцікавіші та найактуальніші модні чоловічі стрижки 2015 фото. Звичайно ж, по своїй розмаїтості чоловічі стрижки значно поступаються стрижок жіночим, але і тут є досить великий простір для фантазії. Найпопулярнішими все ж залишаються красиві чоловічі стрижки на коротке волосся, так уже повелося, що більшість чоловіків віддають перевагу недовгі волосся.

Але, все-таки і чоловічі модні зачіски на середні і довгі волосся нерідко зустрічаються в наш час, і вони так само актуальні. Серед популярних стрижок 2015 року, можна виділити класичні короткі, з прямою чубчиком вперед і коротко стриженими скронями і ззаду. Так само актуальні в нинішньому сезоні модні чоловічі стрижки в піднятими вгору волоссям, свого роду відгомони шістдесятих в стилі Елвіса.

Дуже популярні сьогодні і модні стрижки чоловічі 2015 з рваними кінчиками і використанням асиметрії. Ці оригінальні і стильні стрижки підійдуть для сміливих, мужніх хлопців, які звикли виділятися з натовпу, а часом і дивувати людей своїм незвичайним виглядом. До цього ж розряду можна віднести і модні чоловічі стрижки для довгого волосся, коли розкішна шевелюра спадає на батоги і надає всьому образу чоловіка певну романтику і дух свободи. Так би мовити, творча натура, яка обожнює бути оригінальним і не схожим.

Нерідко чоловіки стрижуть волосся під машинку, дуже коротко, цей стиль надає образу чоловіка мужність і брутальність. Адже дуже коротке волосся це свого роду спортивний, можна навіть сказати бойовий стиль, для людей сильних, мужніх і відважних. Отже, давайте подивимося найактуальніші модні чоловічі стрижки 2015 фото.відео
Модні чоловічі стрижки 2015. Відео

Короткий опис статті: стрижки чоловічі

Джерело: Модні чоловічі стрижки 2015 (46 фото) відео

Також ви можете прочитати