• модні чоловічі стрижки

  Модні чоловічі стрижки-2014

  14.10.2015

  Модні чоловічі стрижки-2014

  щодо вибору стрижок чоловіків умовно можна розділити на 3 типи:

  • у перших в пріоритеті практичність, а в тренді ця стрижка чи ні – їх не хвилює;

  • другі віддають перевагу поєднувати і простоту догляду і модні стильові напрями;

  • третім головне, щоб стрижка була ультрасучасної, і складності догляду або рівень її креативності їх зовсім не лякають.

  Але провідні стилісти світу моди намагаються догодити всім, тому модні чоловічі стрижки 2014 включають варіанти для всіх перерахованих категорій. Тут і звичні всім представники чоловічих стрижок, і ретро-варіанти та креативні рішення для особливо сміливих.

  Модні чоловічі стрижки-2014 для консерваторів

  Представники сильної половини людства, які мають усталені смаки в плані стрижок можуть бути спокійними. Такі короткі практично-спортивні варіанти, як «бокс», «напівбокс», «мілітарі» ще не оголошені пережитком минулого. Навпаки, їх пропонують освіжити за допомогою чілок і стильних укладок.

  Нічого не змінилося і відносно довгого волосся — модні чоловічі стрижки 2014 в цьому випадку, як і раніше пропонують довговолосим красеням каре і каскад в зачесанном чи розпущеному вигляді. Обов’язковою умовою є доглянутість і здоровий вигляд волосся.

  Модні чоловічі стрижки-2014 — вінтаж

  Оскільки нічого нового вже й не придумаєш, модні стилісти вирішили звернути свої погляди в минуле. Тому статус сама модна чоловіча стрижка 2014 отримали вже досить популярні «гітлерюгенд» і «канадка». Обидва варіанти заслужили визнання завдяки універсальності в плані створення різних образів за допомогою нескладної укладання:

  • поклали гладенько набік або назад – і ви елегантний, успішний чоловік;

  • взъерошили, підняли чубок – і ви стильний, цікавий хлопець.

  Але така чоловіча модельна стрижка-2014, як «гітлерюгенд», зі своїми поголеними скронями і потилицею все ж більш оригінальна і смілива порівняно з класичною «канадкою» — пом’якшеним варіантом «полубокса».

  Модні креативні чоловічі стрижки 2014

  Якщо ви не терпите будь-яких кліше або просто хочете чогось нового і свіжого, зверніть увагу на добірки фото модних молодіжних чоловічих стрижок-2014. На них чітко простежується дві стилістичні прийоми – різні за формою чубчика і асиметрія на основі класичних чоловічих технік стрижки. Елементи асиметрії роблять стрижку неординарною і відмінною стильною. А чубчик дає масу варіантів укладання – від гламурного блиску до вибухового гранжу.

  В число трендів потрапили і такі модні чоловічі стрижки 2014, як «томбо», «undercut» і ««buzzcut». Перший – дітище «боба» з довжиною волосся до 7 см, що перекочувало від слабкої статі до сильного, і цілком у нього прижилася. Другий –креативна версія «гитлерюгента», акцентом якої є чубчик, що йде від потилиці і до твердого чоловічого лоба. Третій – «молодящейся яблучко» з коротким волоссям однієї довжини і пустотливими нотками в образі.

  Якщо вибір так і не зроблено чи у вас є якісь сумніви з приводу вибору, перегляньте фото і відео — модні чоловічі стрижки-2014, порадьтеся зі своїм майстром. Насправді все не так складно. Принаймні, порівняно з труднощами вибору у прекрасної половини людства і його наслідками. А цього чоловіка, якщо що, і дуже короткою стрижкою «не зіпсуєш».

  Короткий опис статті: модні чоловічі стрижки

  Джерело: Модні чоловічі стрижки-2014

  Також ви можете прочитати