• Різне

  Модні чоловічі стрижки 2014 . Ух ти!

  20.02.2017

  Модні чоловічі стрижки 2014

  найпопулярніший hair trend 2014 року — це стрижка гітлерюгенд, вона просто б’є всі рекорди і топ-чати. Крім неї в моді чоловічі стрижки а-ля Джеймс Бонд, Ретт Батлер і дещо ще, давайте про все по порядку.

  Гітлерюгенд

  Стрижка «гітлерюгенд» (слово-то яке, спробуй — докори) прийшла до нас з 80-х років, в той час майже кожен другий молодий чоловік подстригался «під фріца».

  Через 30 років мода на нацистську стрижку повернулася. У чому ж її особливості. В першу чергу гітлерюгенд характеризується довгими пасмами на тім’яній зоні і укороченими волоссям на потилиці та скронях. При цьому перехід волосся від довгих до коротким досить плавний: з боків необхідно вистригти ряд середньої довжини, нагадує своєрідний козирок.

  Така ефектна стрижка є в той же час і дуже універсальної. В залежності від того, як укласти подовжені на тім’яній зоні волосся, може вийти відмінна зачіска для норовливого парниши в рваних джинсах, так і для чоловіка в дорогому діловому костюмі. До речі, для укладання можна використовувати різні муси, гелі та воски, благо, чоловічої косметики для догляду за волоссям зараз предостатньо.

  В моді гангстери і їх стрижка Undercut

  Укладати довгу чубок можна як завгодно: зачісувати тому, набік або піднімати «їжачком». Тут немає жодних обмежень, на фото нижче можна запозичити варіанти укладання цієї стрижі.

  Чоловіча стрижка Undercut просто створена для впевнених у собі чоловіків, не забувають стежити щодо своєї зовнішності й зачісці зокрема. А ось для тих, хто не звик до таких кардинальних змін підійде стрижка «канадка».

  Майже класика – «канадка»

  Ця стрижка характеризується плавним переходом довжини від потиличної та скроневих областей до тім’яній зоні. Довжина волосся середня. Варіанти укладання – всілякі, одна з найпопулярніших а-ля Джеймс Бонд. Також можна зачесати волосся назад або укласти недбало на бік.

  Короткий опис статті: модні чоловічі стрижки Модні чоловічі стрижки виглядають брутально і стильно. Доказом тому служать такі ульотні стрижки, як Undercut, гітлерюгенд і знаменита канадка. Модні чоловічі стрижки,

  Джерело: Модні чоловічі стрижки 2014 | Ух ти!

  Також ви можете прочитати