МОДНІ ЧОЛОВІЧІ СТРИЖКИ 2014: ФОТО ТА ТРЕНДИ. Style Notes

01.07.2015

МОДНІ ЧОЛОВІЧІ СТРИЖКИ 2014: ФОТО І ТРЕНДИ

Хтось може сказати, що мода особливо не зачіпає чоловічі стрижки. Інші будуть відстоювати точку зору, що чоловічих трендів в перукарському мистецтві не менше, ніж жіночих. І ті, і інші будуть праві: чоловічі стрижки 2014 багато взяли від класики, але обіграли її по-своєму.

Що модно?

Якщо раніше можна було зачесати волосся набік або назад, і це було стильним, то тепер правила змінилися. На піку моди — чубчик середньої довжини, укладена вперед. Вона може лежати волосок до волоска або творчо розтріпується, проте напрямок тримають все, від Topman Burberry Prorsum. Ця чоловіча стрижка (модельна кар’єра їй забезпечена) просто приречена на популярність: вона не тільки пожвавлює образ, але і допомагає візуально усунути «миськів», які з’являються з поредением волосся.

Як стригти таку чубок? Якщо ви придивитеся, то побачите, що по краях вона коротша, а на лобі довжина зберігається. Власникам густої шевелюри рекомендуємо профілювати кінці, щоб чубчик не була важкою. Довжина – до середини чола, максимум – до брів.

Незважаючи на те, що в більшості своїй подіумні короткі чоловічі стрижки, 2014 рік – це час відмови від «їжачків», гладкою выбритости та іншого мінімалізму. Найбільш стильні зачіски 2014 – чоловічі, без прикрас, але не позбавлені продуманості.

Короткі або довгі?

Коли теплий сезон вже не за горами, сумніви в тому, зберегти довжину або відмовитися від неї, розцвітають з новою силою. З одного боку, короткі стрижки (чоловічі, так і жіночі) більш практичні. З іншого, можна піддатися ледачому настрою і відростити волосся. Актуальна мода «дозволяє» обидва варіанти.

Якщо ви вибираєте другий варіант, то зверніть увагу на те, що головний тренд 2014 — природність. Нерівномірні кінчики, натуральні завитки (нехай навіть і спрямовані в різні сторони) зустрічаються на подіумі набагато частіше прилизаних локонів. Щоб створити ефект недбалості, можна користуватися засобами для волосся на основі морської солі.

Короткі чоловічі зачіски теж не позбавлені різноманітності. Так, наприклад, можна підняти волосся вгору, а можна максимально скоротити віскі і потилицю, залишивши недоторканими пасма посередині. Загалом, це добре знайома чоловіча стрижка — напівбокс — тільки в новій реінкарнації, для якої обов’язково знадобляться філіровочние ножиці.

Чоловічі стрижки на коротке волосся можна також урізноманітнити за допомогою візерунків. Те, що раніше було долею епатажних спортсменів і школярів, знову повертається в моду. Однак пам’ятайте, що поголені лінії будуть добре виглядати на густих волоссі.

Колір

Модні чоловічі зачіски — це не тільки довжина і укладання, але і колір. Так-так, у 2014 році фарбування цілком допустимо. Воно повинно бути максимально наближене до натурального кольору, так що зверніть увагу на таку техніку, як тонування. В результаті повинні з’явитися тонкі світлі відблиски, що відтіняють основну масу волосся.

Колірні рішення не мають нічого спільного з мелірування або агресивним знебарвлення. Витончені і ненав’язливі — ось вони які, модні чоловічі зачіски. Відео показало б, що основний ефект досягається за рахунок переливу пасом в електричному світлі.

Ідеї для літа

Наостанок хочеться зазначити, що якими б не були чоловічі зачіски 2014, фото, які ви бачите, зроблені в студії. А, отже, якщо ви мрієте ідеально виглядати в літній сезон, потрібно пам’ятати про маленькі хитрощі:

1. Якщо ви не хочете, щоб волосся вигоріло, використовуйте засоби для волосся, захищають від УФ-променів.

2. Морська вода сушить волосся, тому вони стирчать. Візьміть на узбережжі засоби для укладки і кондиціонер.

3. У вологому повітрі пасма часто стають неслухняними, тому навіть чоловічі стрижки 2014 (ті, про які ми говорили на самому початку) зажадають укладання з феном. Зачесывая волосся вперед, використовуючи широку щітку.

Модні чоловічі зачіски 2014 — це не просто чергова спроба обіграти тренд. Це відхід від лакованого ідеального образу до більш вільного і безпосереднього. Загалом, вам повинно сподобатися.

Короткий опис статті: модні стрижки фото Хтось може сказати, що мода особливо не зачіпає чоловічі стрижки. Інші будуть

Джерело: МОДНІ ЧОЛОВІЧІ СТРИЖКИ 2014: ФОТО І ТРЕНДИ | Style Notes

Також ви можете прочитати