Модні чоловічі стрижки 2013-2014

27.06.2015

Lady Network

Модні чоловічі стрижки 2014 — фото, відео

14.04.2014 | Автор: Admin

Не варто думати, що чоловіча модна зачіска змінюється з часом не так само стрімко, як жіноча. Просто чоловіки, в своїй більшості, не надто люблять так часто відвідувати перукарські салони і годинами робити всілякі завивки і укладання. Це взагалі не в чоловічому характері.

Більшість чоловіків люблять стрімкість. Вони набагато швидше збираються на роботу і бажання стояти перед дзеркалом з флакончиками укладальних засобів у них абсолютно відсутній.

І саме тому більшість чоловіків віддають перевагу коротку стрижку, яка чудово підходить як солідному діловій людині, так і хлопцю, який збирається відвідати клуб.

до Речі, довжина стрижки може про чоловіка досить багато розповісти:

  • Якщо ви носите просто короткі волосся, значить ви людина консервативна. Ви віддаєте перевагу сталість і затишок, скоріше за все ви маєте гарну сім’ю і роботу. Ви досить перспективний людина, що мріє про кар’єру або вже її зробив.
  • Якщо ви віддаєте перевагу стригтися під машинку так, щоб була видна ваша міцна шия, то скоріше всього в очах жінок ви хочете виглядати мужньо, а в очах чоловіків досить войовничо і агресивно. Таку зачіску можна робити і самостійно, не відвідуючи перукарню, просто використовуйте на машинці саму коротку насадку.
  • Чоловіки, навіть підсвідомо, прагнуть до волі і вираження індивідуальності, воліють носити довге волосся, досить часто, зібране у хвіст. У таких чоловіків практично немає забобонів і вони здатні на неординарні вчинки.

ви можете Вибрати як короткі волосся, так і довгі, але перед тим, як робити собі стрижку, обов’язково проконсультуйтеся зі стилістом. Тому що саме досвідчений майстер підкаже, який стиль зачіски підходить саме вам. Адже у кожного свої зовнішні дані, можливо, комусь треба заховати вилиці, а у кого-то особа надто кругле або навпаки.

Тільки ви і ваш майстер разом зможете визначити, яка зачіска вам підійде більше, а так само підкаже, як треба за вашими волоссям доглядати, не вдаючись до великим зусиллям їх щоденної укладанні.

Нижче на 95 фото і 4 відео ви можете побачити самі модні чоловічі стрижки 2013-2014 і самостійно вибрати саме той стиль, що вам до лиця:

Щоб побачити фото в оригінальному розмірі — клікніть мишкою на маленьке фото

Короткий опис статті: стрижки чоловічі Не варто думати, що чоловіча модна зачіска змінюється з часом не так само стрімко, як жіноча. Стрижки, Чоловічі стрижки, Фото, Відео,Мода та стиль,Догляд за волоссям

Джерело: Модні чоловічі стрижки 2013-2014 — 95 фото, 4 відео | Lady Network

Також ви можете прочитати