• модні чоловічі стрижки

  Модні чоловічі стрижки

  01.10.2015

  модні Чоловічі стрижки


  Дана стаття призначена для чоловіків, охочих не відставати від новомодних тенденцій, виглядати стильно й акуратно. Отже, які ж чоловічі стрижки будуть актуальні в 2014 році.

  1. Чоловіча стрижка «Під фріца»

  Реклама

  Фаворит майбутнього року стрижка «Гітлерюгенд», або «Під фріца». Така стрижка виглядає стильно, особливо на хлопців у рваних джинсах. Ідеально підходить для татуйованих хлопців. Цікаво, що ця стрижка вигідно відрізняється своєю універсальністю – вона чудово виглядає і на чоловіка в діловому костюмі.

  Відмітна особливість стрижки – максимально короткі волосся на потилиці і скронях однакової довжини, максимально довга, на розсуд клієнта, зачіска, яку можна укладати як в яку-небудь одну сторону, так і вгору до потилиці.

  Для укладання можна використовувати віск, гель сильної фіксації, щоб надати образу бунтарський і пустотливий вигляд, наприклад, у вихідні або відпускні дні.

  2. Чоловіча стрижка Undercut

  На другому місці — схожа своєю акуратністю, охайністю на першу стрижку, стильна і оригінальна «Undercut». Її найбільш виразний елемент – довга чолка, яка бере початок у потилиці і тягнеться до лобової частини.

  Варіанти її укладання вражають своєю різноманітністю. Як кажуть, «на всі випадки життя». Спортивний стиль – гладко зачесана назад з фіксуючим гелем, пустотливий, дитячий стиль – скуйовджена зачіска з допомогою воску, строгий класичний – акуратно покладена чубчик набік або назад.

  3. Чоловіча стрижка «Канадка»

  Класичним фаворитом чоловічої стрижки 2014 року є «Канадка». Відрізняється плавними, майже непомітними, лініями при переході довжини. Такий варіант хороший для неслухняних з неправильним напрямком росту волосся. Також її оцінять представники кучерявих і м’яких волосся. Варіанти укладання – різноманітні.

  Отже, основні тенденції модних чоловічих стрижок 2014 року — це різнорівнева довжина волосся, при якій коротка скронева частина поєднується з досить довгим волоссям на тім’яній частині голови. У моді – довга чолка в різних варіаціях.

  Додаткові модні елементи чоловічих зачісок 2014

  Короткий опис статті: модні чоловічі стрижки

  Джерело: модні Чоловічі стрижки

  Також ви можете прочитати