Модні чоловічі стрижки

01.10.2015

модні Чоловічі стрижки


Дана стаття призначена для чоловіків, охочих не відставати від новомодних тенденцій, виглядати стильно й акуратно. Отже, які ж чоловічі стрижки будуть актуальні в 2014 році.

1. Чоловіча стрижка «Під фріца»

Реклама

Фаворит майбутнього року стрижка «Гітлерюгенд», або «Під фріца». Така стрижка виглядає стильно, особливо на хлопців у рваних джинсах. Ідеально підходить для татуйованих хлопців. Цікаво, що ця стрижка вигідно відрізняється своєю універсальністю – вона чудово виглядає і на чоловіка в діловому костюмі.

Відмітна особливість стрижки – максимально короткі волосся на потилиці і скронях однакової довжини, максимально довга, на розсуд клієнта, зачіска, яку можна укладати як в яку-небудь одну сторону, так і вгору до потилиці.

Для укладання можна використовувати віск, гель сильної фіксації, щоб надати образу бунтарський і пустотливий вигляд, наприклад, у вихідні або відпускні дні.

2. Чоловіча стрижка Undercut

На другому місці — схожа своєю акуратністю, охайністю на першу стрижку, стильна і оригінальна «Undercut». Її найбільш виразний елемент – довга чолка, яка бере початок у потилиці і тягнеться до лобової частини.

Варіанти її укладання вражають своєю різноманітністю. Як кажуть, «на всі випадки життя». Спортивний стиль – гладко зачесана назад з фіксуючим гелем, пустотливий, дитячий стиль – скуйовджена зачіска з допомогою воску, строгий класичний – акуратно покладена чубчик набік або назад.

3. Чоловіча стрижка «Канадка»

Класичним фаворитом чоловічої стрижки 2014 року є «Канадка». Відрізняється плавними, майже непомітними, лініями при переході довжини. Такий варіант хороший для неслухняних з неправильним напрямком росту волосся. Також її оцінять представники кучерявих і м’яких волосся. Варіанти укладання – різноманітні.

Отже, основні тенденції модних чоловічих стрижок 2014 року — це різнорівнева довжина волосся, при якій коротка скронева частина поєднується з досить довгим волоссям на тім’яній частині голови. У моді – довга чолка в різних варіаціях.

Додаткові модні елементи чоловічих зачісок 2014

Короткий опис статті: модні чоловічі стрижки

Джерело: модні Чоловічі стрижки

Також ви можете прочитати