Модна зачіска на коротке волосся . Моя косметика

20.02.2017

Модна зачіска на коротке волосся

Хочу сьогодні розповісти про модної стрижки на коротке волосся, дуже актуальною в цьому сезоні. Чому зважилася описати цю стильну модель дуже докладно? Ця модна стрижка на короткі і середні волосся може допомогти виглядати доглянутою будь-якій жінці, яка не може виділити багато часу на стилістів і перукарів, але тим не менш хоче бути в тренді, виглядати доглянутою і модною.

Як вона називається. я вам навіть не скажу, тому що можна назвати її і короткий боб і бугатті, дуже модне в кінці вісімдесятих. Як би ви не назвали її, вона залишиться привабливою для модниць цього сезону і в майбутньому. У цьому ми з вами можемо абсолютно не сумніватися. В чому причина її привабливості? А їх власне кілька:

1. Цю модну стрижку можна модифікувати як офісну строгу зачіску, модну зачіску для вечірки, коктейль або подорож.

2. За нею легко доглядати. П’ятнадцять хвилин після душу допоможуть вам виглядати свіжою в будь-який час доби.

3. Рівне фарбування волосся, дуже актуальне для цієї стрижки допоможе уникнути зайвих витрат у стиліста. Вам потрібно буде тільки своєчасно дофарбовували коріння волосся, що власне можна зробити і з допомогою подруги в тому числі.

4. Економія різних засобів по догляду -у часи економічної кризи-це теж плюс.

Я думаю, що досить багато аргументів привела на користь цього неповторного образу. Втім, його актуальність на всі часи можу аргументувати схожою стрижкою у Демі Мур у різні періоди свого життя. Цієї стрижкою бавляться багато кінодіви всіх часів і народів в той час, коли дають відпочити своїй голові від довгого волосся, а волосся від великої кількості хімічних елементів, що прикрашають її.

З допомогою цієї модної стрижки ви зможете підібрати будь-який спосіб під будь-який настрій. Ці легкі прямі волосся дуже легко перетворять вас з серйозної бізнес-леді в легковажну вертихвостку і рокершу, гоняющую на мотоциклі. Важливо пам’ятати, що з неї легко вийти на потрібну довжину, тому чубчик не стрижеться дуже коротко, а коротке волосся на потилиці завжди відростають швидше, ніж ми б цього хотіли.Її модно носити з будь-яким одягом-від самих романтичних вечірніх суконь -до джинсів з шкіряними куртками. І тому стилісти і радять нам цю стрижку, щоб ми з вами трохи відпочили в цьому сезоні від утомливих укладок, вимотуючих процедур, дорогого догляду, ну і так далі, далі і далі.

Короткий опис статті: стрижки на коротке волосся Модна зачіска на коротке волосся, опис і техніка фарбування її. Способи укладання модної стрижки в цьому році. модна зачіска. догляд за волоссям.

Джерело: Модна зачіска на коротке волосся | Моя косметика

Також ви можете прочитати