Модна стрижка каскад: технологія, фото і відео. Maleena.ru

15.06.2015

Модна стрижка каскад: технологія, фото і відео


Модна стрижка Каскад на довгі, середні і короткі волосся. Фото і відео уроки створення зачіски каскад.

Назва стрижки говорить сама за себе і відображає її загальний принцип – волосся укладаються каскадом, тобто від коротких на маківці плавно переходять в більш довгі і так далі по всій довжині волосся.Стрижка каскад багато років не виходить з моди. Така довга популярність забезпечена тим, що цей спосіб стрижки волосся дозволяє приховувати певні недоліки овалу обличчя і зорово надавати додатковий об’єм волоссю. Овал особи обрамляють пасма за принципом сходинок, які починаються на рівні вуха або підборіддя.

Стрижка каскад на довге волосся відео

Ще одна перевага такої стрижки – швидка укладка, до того ж вона не має обмежень за віком, така стрижка підійде і юній дівчині і жінці в зрілому віці.В залежності від форми овалу обличчя, густоти і довжини волосся майстер може допомогти підібрати потрібний вид стрижки. «Застиглий» каскад, що підходить жінці з правильними рисами обличчя і волоссям середньої густоти, не підійде жінці з квадратною формою підборіддя — якщо овал обличчя має витягнуту форму, то навряд чи майстер порадить зробити стрижку каскад на довге волосся, так як в цьому випадку особа візуально протягнеться ще більше.

Підходящим варіантом для дами з важкими волоссям навряд чи стане каскад з чубчиком, так як її складно вкласти. Для круглолицих жінок не підійде каскад на коротких волоссі або його необхідно доповнити чубчиком асиметричної форми з рваними пасмами, витягаючої особа візуально, довжина чубчика значення в цьому випадку не має.

підходить для всіх типів волосся і форм обличчя виглядає стрижка каскад на середній довжині волосся, акцентує увагу на очі і лінію шиї.Ця стрижка виконується як з чубчиком, так і без неї, хоча за канонами вона повинна виконуватися з чубчиком, але стрижка каскадом, створена колись учасниками панк – руху, не передбачає суворо дотримуватися правил.

Стрижка каскад на середні волосся відео

Чубчик може бути пострижена на косий чи прямий лініях, можливий варіант з асиметричною чубчиком — бути довгою чи короткою. Філіровка стрижки, як і сам каскад, так само може бути різною – «глибокої» або тільки на кінчиках. Ззаду зачіска може виглядати округлої, а може і прямий. Градуювання пасм стрижки каскад може бути м’якою і ніжною, а може бути різкою і чіткою.

Оскільки стрижка подібним чином надає додатковий обсяг зачісці, то вона підійде жінкам з тонкими і середніми по товщині волоссям. Форма ж стрижки буде добре помітна на прямих волоссі.Стрижка каскад виконується на волосся різної довжини (короткі, середні та довгі). Для кожної довжини існують свої нюанси, але є один загальний — верхні шари не повинні бути дуже короткими, інакше вони будуть стирчати.

Існує два простих види техніки стрижки каскадом:

  1. Перший вид – спочатку стрижуть головну пасмо до потрібної довжини, потім орієнтуючись на неї постригают подібним чином решту волосся;
  2. Другий вид – пасмо стрижеться за пасмом від потилиці до чола.Волоссю, постриженим каскадом, за допомогою укладання можна надавати різну форму, в залежності від настрою або приводу. Наприклад, коротке волосся можна наїжачити і зробити зачіску більш грайливою, або укласти таким чином, що вона буде нагадувати зачіску панку, а можна зробити її елегантною та жіночною, що нагадує стрижку каре, і все це лише за допомогою лаку, гелю, мусу або воску.

Стрижка каскад на короткі волосся відео

Кінчики пасом при стрижці каскадом на волосся середньою або довгою довжини, що обрамляють обличчя, можна закрутити як всередину, так і назовні. Найпростіша укладання виконується за допомогою фена і пальців, але при укладання такої стрижки можливо застосовувати і прасування.Особливо виграшно стрижка каскад виглядає на світло – русявих, русявих (пшеничних) волоссі, а так само на волоссі шоколадного відтінку.

Ще більш ефектно зачіска буде виглядати, якщо на волоссі буде зроблено мелірування або колорування, відтіняє колір волосся і змушує його розкрити всі грані кольору.Подібна стрижка дозволяє так само експериментувати з проділом, роблячи його косим або прямим. Наприклад, якщо необхідно зробити зачіску більш діловий, то слід вибрати прямий проділ, для невимушеної обстановки більше підійде косою.Жінка, яка вибрала для себе стрижку каскад, може бути впевнена, що її зачіска завжди буде в ідеальному стані.

Короткий опис статті: стрижка каскад

Джерело: Модна стрижка каскад: технологія, фото і відео | Maleena.uk

Також ви можете прочитати