Модна коротка стрижка для жінок 2017

20.02.2017

Модна коротка стрижка для жінок 2017

Модна коротка стрижка для жінок 2017

Незважаючи на постійно мінливу жіночу моду, вона в цьому сезоні прихильно ставиться до будь-якій довжині волосся, диктуючи лише форми і стиль. Однак ця стаття буде присвячена любителькам саме коротких зачісок і жінкам, нещодавно зважилися на цей крок. Модні короткі стрижки 2017 залучають зручністю в носінні і легкістю в укладанні. Не доводиться годинами влаштовувати танці з бубном біля дзеркала. Стильні стрижки відкриють шию, роблячи її власницю ще більш витонченою. А дякувати треба Коко Шанель: саме її «бунтарські» погляди збагатили жіночу моду не тільки брюками, але і короткою стрижкою.

Модна коротка стрижка для жінок 2017

Вибір стрижки по типу обличчя

Лютим мисливиці за трендами не солодко жилося в минулому столітті до винаходу филировки. Стильні тоді стрижки робилися чіткими і рівними, а це йшло далеко не кожній жінці. Яке щастя, що в даний час майстри можуть запропонувати безліч варіацій різних стрижок!

При виборі зачіски спирайтеся не тільки на свої бажання, але й враховуйте форму вашого обличчя. Правильно підібрана стрижка творитиме чудеса з будь-яким типом, вона може приховати будь-які недоліки і недосконалості особи.

Модна коротка стрижка для жінок 2017

Овальне обличчя. Овальне обличчя вважається еталоном правильної форми обличчя та стрижки, коли-небудь створені стилістами, націлені на те, щоб наблизити форму особи до овального типу. Дівчатам у овальною формою обличчя дуже пощастило, їм підійдуть практично, всі стрижки і в будь-якому випадку вони будуть виглядати чудово. Зачіски для овального обличчя повинні підбиратися з урахуванням фактури і довжини волосся, а також форми і довжини носа. Якщо довгий ніс, зачіска повинна бути пишною, з об’ємною чубчиком, щоб вкоротити профіль.

Модна коротка стрижка для жінок 2017

Свіжі статті про стиль і моду

Короткий опис статті: підбір стрижки по фотографії Зараз в моді активний спосіб життя: бізнес, спорт, інші справи, що вимагають постійного поспіху. У такому шаленому ритмі, на догляд за волоссям просто немає часу, що

Джерело: Модна коротка стрижка для жінок 2017

Також ви можете прочитати