Мода сезону 2014 року на короткі стрижки (фото)

03.05.2015

Мода сезону 2014 року на короткі стрижки (фото)

Сторінка 1 з 2

Короткі стрижки для жінок стали популярними зовсім недавно. Ще на початку двадцятого століття зустріти жінку з короткою стрижкою можна було вкрай рідко. На сьогоднішній день жіночі короткі стрижки дуже улюблені багатьма жінками. Чим же так привабливі короткі стрижки, подивіться на ці фото.

Жіночі стрижки на коротке волосся, які можна побачити на фото, виконують в різних варіантах: каре, боб, асиметрія. крім цього, волоссю можна надати будь-самий екстравагантний колір або відтінок. Що вийде в результаті? Дивіться стрижки на коротке волосся на фото.

Модні короткі стрижки 2014 мають різну довжину і форму, головне місце віддається колірного дизайну: актуальна мелірування, брондировка, тонування волосся при коротких стрижках, а також за допомогою фарб надається такий ефект, як вигорілі на сонці волосся. Це можна побачити на наступних фото коротких стрижок з фарбованим волоссям.

2014 році стануть модними короткі стрижки, при яких волосся фарбують у такі традиційні кольори як шоколадний, рудий, теплі відтінки блонда, чорний, а також екстравагантні як фіолетовий. Все це короткі стрижки показано на фото, розташованому нижче. Текстура зачіски створюється із застосуванням филировки і різного виду укладок. Укладання закріплюють лаком, гелем, воском, а візуальних ефектів короткі стрижки в 2014 році домагаються за допомогою пудри, крему і воску.

Така стабільність на модні стрижки для короткого волосся викликана в першу чергу тим, що можна підібрати стрижку для жінок будь-якого віку, тому що коротке волосся разюче перетворюють жінку і омолоджують, дивіться ще фото коротких стрижок.

Так само гідністю жіночих коротких стрижок, є те, що проста укладка допоможе вам повністю змінитися, змінити образ ділової жінки на романтичну і ніжну особу, а з зухвалою дівчата стати справжньою леді — короткі стрижки на фото представлені далі. Жіночі короткі стрижки приховують такі недоліки як занадто широкі вилиці, довгий або маленький лоб і інші.

З року в рік в світі моди на жіночі короткі стрижки лідируюче місце займає коротка стрижка каре. Нижче представлені на фото стрижки на коротке волосся, і якщо ви вирішите поміняти свій образ, можете вибрати найбільш підходящу для вас модну коротку стрижку. Наприклад, стрижка каре з короткою чубчиком на завиваються або кучерявих волоссі. Короткий вишукане каре, виконане на прямих волоссі, гладкі, блискучі волосся, стильна густа чубчик як у знаменитих актрис Голлівуду.

Відмінно виглядають на коротких волоссі стрижки каскад. За основу береться жіноча коротка стрижка каре, яка виконується драбинкою. Якщо коротка стрижка каскад виконана професійно, то вона майже не потребує щоденного укладання, досить висушити феном вологе волосся, нанести на них мус. Стрижка короткий каскад дуже хороша для дівчат, у яких вузьке обличчя — пишні пасма додають додатковий об’єм. Короткий каскад — це та стрижка, яка чудово виглядає на світло-русявих і попелястих волоссі. Стрижки каскад з короткою чілкою ідеальні для жінок з вузьким обличчям.

У 2014 році будуть модними жіночі стрижки на коротке волосся в стилі креативного коротке каре. Ця стрижка для впевнених у собі жінок, саме так виглядають моделі з останніх показів VIDAL SASSOON.

Короткий опис статті: короткі стрижки фото Мода сезону 2014 року на короткі стрижки Мода, сезону, 2014 року, короткі стрижки, жіночі, фото, волосся, укладання, каскад, показів, VIDAL SASSOON, боб, каре, прядок

Джерело: Мода сезону 2014 року на короткі стрижки (фото) — стижки Жіночі та зачіски — Hair.Now

Також ви можете прочитати