Мода 90 Зачіски знову в моді Фото Журнал Cosmopolitan 14

14.09.2018

COSMOPOLITAN

Взялися за старе: 7 зачісок з 90-х, які знову на піку моди

Мода 90-х років — яскрава і неоднозначна, але багато б’юті-тенденції часу зараз переживають реінкарнацію. І якщо про деякі прийоми в макіяжі краще і не згадувати, то зачіски 90-х, навпаки, — найактуальніше рішення для цього літа.

Стрижка Пікс, яку колись носила Вайнона Райдер, була однією з найбільш остромодних на початку 90-х. Але мода циклічна: Пікс знову в тренді, як ніколи. Незважаючи на те що важко уявити ще більш коротку стрижку, Пікс виглядає неймовірно жіночно, підкреслює риси обличчя і тонку шию. Так що на питання «Різати чи не різати?» Ми відповідаємо позитивно!

2. Коротка чубчик

Пряма чубчик до середини чола — це, звичайно, варіант для стильних і зухвалих. Пам’ятаєш, яка зачіска була у Гвен Стефані? Саме про цю стрижці варто згадати сьогодні. Правда, в сучасному виконанні варто додати трохи недбалості, а чубок зробити не рівною, ніби відрізаною по лінійці, а трохи рваною. Бери приклад з Мішель Вільямс!

3. «Мальвіна»

Хто б міг подумати, що сама модна зачіска 90-х, яка всі наступні роки здавалася нам безглуздою, стане найбільш популярною укладанням в 2016 році? Легкий начіс, волосся назад і закріплюємо гумкою — просто, швидко, а головне — в тренді.

4. Стріжка- «драбинка»

Стрижка-драбинка, як у Дженніфер Еністон і Сари Мішель Геллар на початку 90-х, здається, не вийде з моди ніколи — це вже вічна класика. Але цього літа зачіска стала особливо актуальною — ну хіба можна придумати щось більш ефектне для довгого волосся?

 • Мода 90 Зачіски знову в моді Фото Журнал Cosmopolitan 14

Навколо пальця: 6 стильних кілець, які доповнять будь-який образ

 • Мода 90 Зачіски знову в моді Фото Журнал Cosmopolitan 14
 • Спорт-шик: 7 пар штанів з лампасами на будь-який випадок

  Всі зірки носять боб — цій стрижці ми віддаємо пальму першості серед найактуальніших зачісок. Зрозуміло, нічого нового ми не винайшли — боб був неймовірно популярний в 90-е. Все нове — добре забуте старе. Правда, сучасна укладання все-таки має на увазі більше природності — 25 років тому волосся ретельно укладали, а тепер ти можеш просто нанести піну для укладання і хаотично висушити свій боб феном.

  Короткий опис статті: Зачіски 90 х років в росії фото, зачіски 90-х років в росії фото, мода 90 зачіски

  Джерело: Мода 90, Зачіски знову в моді, Фото, Журнал Cosmopolitan

  Також ви можете прочитати