Місячний календар стрижок волосся і сприятливі дні з описом

30.07.2015

Догляд за волоссям

Волосся людини несуть на собі не тільки естетичну красу, але і є своєрідним індикатором нашого організму. Саме вони показують нам, що не так з нашим здоров’ям.

Багато хто з нас знають, що стан наших волосся відображають наше з вами здоров’я, силу нашого імунітету і настрою. Адже ні для кого не секрет, що людина, що знаходиться в постійній депресії не тільки ризикує втратити природну красу своїх кучерів, але і просто може позбавити себе неабиякого їх кількості.

Ще в Стародавньому Китаї лікарі того часу легко визначали захворювання людини за такими ознаками, як стан його волосся.

Вони розробили цілу систему правильного лікування цього природного прикраси. Правильний догляд, стрижка і багато іншого вони рекомендували робити тільки в строго призначений день.

Місячний календар і вплив місяця

З початку часів, коли наші далекі предки тільки починали формувати держави і цивілізації, з’явилося просто величезна безліч різних релігій і вірувань. І майже в кожній з відомих нам згадувалося і божественне походження Місяця, її вплив на життя людей, а часом і посмертие.

Люди вірили, що нічне світило дає силу і тому пильно вивчали її фази. Шлях Місяця по нічному небу, розташування в різних сузір’ях та інше довго і пильно вивчався протягом століть, а то й тисячоліть, поки у людей не виробилася чітка схема всього того, що ми зараз називаємо астрологією і Місячним календарем.

За весь цей час люди дізналися, що Місяць впливає на велику кількість факторів, правильне виконання яких може значно полегшити і покращити наше життя в цілому і здоров’я зокрема. Правильне харчування, урожай, свята і поклоніння богам часто звірялося зі знаннями, виробленими за роки уважного спостереження за нашою супутницею.

Вплив фаз Місяця було помічено у багатьох аспектах життя, починаючи від самого народження і закінчуючи смертю. Догляд за урожаєм, коронація вождів, ім’я дитини, тлумачення майбутнього людини, вихід кораблів у море і навіть війни – це далеко не все, що робили люди, спираючись на результати спостереження за нічним небом. Впливу місячного світла приписувалися різні властивості, від цілющого до прокляття, варто хоча б згадати легенди про перевертнів, які зустрічаються у багатьох народних епосах різних народів світу.

Основні фактори, які впливають на життя:

  • Фаза місяця
  • Місячний день
  • День тижня
  • Положення Місяця в знаку зодіаку

І в наш час Місяць продовжує чинити на нас великий вплив. Багато людей, особливо похилого віку, помічають, що знаходження Місяця в тій або іншій фазі по різному впливає на здоров’я і настрій. Концентрація уваги у фазі росту, дратівливість і запальність під час повної фази і пасивність у фазі спаду – це найбільш розповсюджені та відомі з багатьох факторів впливу Місяця на нашу підсвідомість.

Вплив місячних фаз на ріст і силу наших волосся

З волоссям людини пов’язано безліч легенд і міфів, починаючи з Біблійних і закінчуючи скандинавськими й індійськими. У багатьох країнах було прийнято обстригати волосся на траур, прикрашати зачіску на свята врожаю і багато іншого.

Вплив Місяця на ріст і здоров’я волосся давно вже відомо, адже самі назви фаз говорять про це. Вдале і правильне поєднання дня з погодою і місячним календарем вже не раз довели свою ефективність в саду і на городі. Практично теж саме відбувається і з волоссям. Якщо вирішити рівняти волосся в період фази росту, то вони будуть рости значно швидше, а коріння нових будуть міцніше. Стрижка і завивка не рекомендується у фазі молодика і тим більше, коли Місяць знаходиться в зниженні. До того ж підрізати волосся в період молодого місяця небажано і з астрологічної точки зору. Адже тоді можна легко вплинути на свою енергетику і здоров’я в цілості. Цього навіть є деякі докази. З’ясувалося, що більшість лисіючих чоловіків, а так само жінок зі слабкими волоссям були вперше пострижені саме в невідповідний для цього період.

Сприятливі дні для фарбування і стрижки

З усього вищесказаного можна зробити висновок – правильне використання місячного календаря вплине на ваші локони благотворний вплив, істотно збільшивши їх зростання.

  • Якщо ви маєте потребу в прискореному зростанні волосся, то рекомендується використовувати дні з перехідною фазою Місяця
  • А для уповільнення – старіюча Місяць підійде найбільше.

При цьому коріння волосся зміцнюються, збільшується загальна кількість волосяних фолікул. Як вже було сказано вище, стрижка і, тим більше, похід до перукаря в період молодого місяця категорично забороняється. оскільки, за твердженням астрологів і езотериків, це може вкоротити життя або сильно пошкодити карму.

Велике значення для волосся мають не тільки самі фази Місяця, але й місячні дні, гороскоп за знаками Зодіаку і дні тижня.

Місячний цикл триває в середньому до 30 днів і кожен з них має свої особливості, залежно положення нічного світила до сузір’їв Зодіаку. Саме самі місячні дні дають основу правильного обчислення вдалих днів для походу до візажиста чи перукаря.

Коли Місяць знаходиться в тому чи іншому знаку, вона по-різному впливає на організм в цілому і силу волосся зокрема. Завжди потрібно дотримуватися такі фактори для створення особистого місячного календаря. До того ж, кожен день тижня має індивідуальними особливостями, які можуть вплинути як позитивно, так і негативно на всю систему цілком.

  1. Найбільш підходящі дні для стрижки – четвер і п’ятниця.
  2. Четвер хороший для оновлення, чудово підійде для стрижки, оскільки волосся буде добре відновлюватися.
  3. П’ятниця це день яскравих змін, зміни іміджу. Зміна зачіски в цей лінь сприяє новим знайомствам і благотворно впливає на енергетику людини.
  4. Слід також знати, що найбільш несприятливий день для волосся є неділя. Саме в цей день можна зістригти своє щастя. Багато людей відвідують перукарні, не знаючи про це, тим самим завдаючи непоправної шкоди..

Календар стрижок — правда чи брехня?

Як кажуть, гороскоп попереджає, але не зобов’язує. Те ж саме відбувається і з місячним календарем Він не є панацеєю для хворих волосся і не змінить ваше життя на корені.

Відео-розповідь про місячний календар

Завжди варто пам’ятати, що місячний календар це лише рекомендації, побудовані людьми на основі багаторічних спостережень за впливом Місяця на наше життя.

Будь-який промах можна виправити, а календар лише може подіяти на ваші волосся і підвищити ефективність роботи майстра.

Короткий опис статті: місячний календар стрижки

Джерело: Місячний календар стрижок волосся і сприятливі дні з описом

Також ви можете прочитати