Місячний календар стрижок . Про Здоровя, Красу і Грошах, Блог

06.06.2016

Стрижка волосся

Ах, ці волосся! Маніпуляції з волоссям змінюють життя!

Календар стрижок

До волосся ставляться дбайливо. Обрізативолосся — значить, змінити своє життя, це добре знали в старовину. Не дарма збереглася величезна кількість ритуалів, пов’язаних з цією процедурою.

Волосся дано не просто для краси. Вони — своєрідні природні антени нашого організму, які проводять незриму цілющу силу простору до тіла. Існує легенда, що до гріхопадіння навколо голови людини був німб (кулясте скупчення біоенергії, помилуватися на яке ми тепер можемо лише на іконах) і волосся не було. Кажуть, що голова пралюдини була покрита чимось схожим на пушок, який ми бачимо на голові новонародженого немовляти. А коли чоловік впав у гріх, промінчики космічної енергії навколо його голови обважніли і перетворилися в волосся. Вони стали сполучною ланкою між людиною і небом до тієї пори, поки він знову не підніметься на свій небесний рівень розвитку.

Магія до волосся і всім проблемам, пов’язаним з ними, ставиться дуже просто. Раз волосся — джерело нашої космічної Сили, значить, все, що з ними відбувається, змінює русло незримою річки, яка омиває нас своїми біоенергетичними хвилями. Тому будь-який вплив на волосся може змінити в ту чи іншу сторону не тільки наш зовнішній вигляд, але і всю нашу життя. Тому, щоб не облисіти раніше часу і не втратити свою небесну половину у вигляді Ангела-Хранителя, треба при стрижці дотримувати певні заходи безпеки, знати, коли і навіщо ви це робите.

Місячну добу. Фази. Сприятливі дні. Календар стрижок.

Красиві доглянуте волосся надають жінкам невимовне зачарування!

Для хорошої стрижки враховуємо декілька параметрів:

1) Важливо стан Місяця (яка Луна – зростаюча або спадна, нова або повна). Краще стригти волосся на зростаючу Місяць (тоді вони відростають швидше).

2) Стрижки добре вдаються місяць (вплив повні діє +/- один-два дні)

3) Краще відвідувати перукаря , коли Місяць у Знаках Тельця, Лева, Діви, Терезів .

Не варто стригти волосся (і взагалі проводити маніпуляції з волоссям: завивка, укладання, маски, забарвлення), коли Місяць у знаках Козерога, Риб, Овна, Близнюків і Рака.

Однак, знак Козерога може чудово підійти для стрижки чоловікам і тим дамам, які хочуть, довго зберегти форму стрижки. Адже Козеріг сприяє тому, щоб волосся довше не відростало.

На рахунок Місяця в знаку Скорпіона різні джерела дотримуються протилежних думок. Вирішуйте самі. Якщо ризикнете, то відстежте результат, тоді вам буде зрозуміло, як впливає цей період саме на вас. Сходня ситуація з періодом, коли Місяць у Водолії.

Вважається, що у водних знаках – Рак, Скорпіон, Риби – навіть миття волосся бажано виключити.

Сприятливими для стрижки волосся вважаються :

5, 8, 11, 13, 14, 19, 21, 22, 26, 27, 28 місячні дні .

Місячні дні 3, 4 і 23 в одних джерелах рекомендуються для стрижки волосся, в інших – вважаються несприятливими.

Для фарбування волосся вибирайте період зростаючого Місяця, інакше фарба може швидко змитися і волосся втратять яскравість.

Для живлення волосся також краще підходить період зростаючого Місяця.

Для завивки стан Місяця – зростаюча або спадна – особливого значення не має. Ідеально час, коли Місяць у Діві.

Період, коли Місяць у Леві, хороший для завивки жорстких волосся, які важко піддаються завивці, а для тонких і м’яких волосся результати завивки можуть не порадувати.

Ви вже переконалися, що стрижка у сприятливий день місяця добре позначається на стані вашого волосся.

Місячний календар стрижок

Правило перше свідчить. не можна довіряти свої волосся кому попало. Людина, яка вас стриже, змінює ваше біополе. Тому, приходячи в перукарню, вибирайте не тільки модні зачіски, але і енергійного і життєрадісного майстри, і тоді ваше життя після стрижки зміниться на краще. Чим старше перукар, тим сильніше його вплив на ваше життя. Якщо ви людина самостійна, звикли вирішувати свої проблеми самі й не любите, коли вам щось заважає їх здійснити, вибирайте майстра або одного з вами віку, або молодше вас.

Коли вам хронічно не щастить з незрозумілої причини, має сенс вибрати дуже старого і відомого майстра, нехай навіть зачіска, їм зроблена обійдеться вам дуже дорого. Зате після відвідування перукарні ваше життя різко зміниться. А якщо ви ще правильно розрахуєте момент відвідування, то не просто зміниться, а кардинально покращиться.

Правило друге : самим собі краще не стригти волосся. Коріння цього «забобони» криються в дуже важливої проблеми: людині дуже складно вилікувати себе самого. Яким би сильним і вольовим ні була людина, йому дуже складно виправити деформації свого власного біополя, так як він переробляє їх такої деформованої енергією.

Правило третє : вважається, що краще, якщо вас стриже або, наприклад, робить в салоні маски для волосся осіб одного з вами статі. Під час стрижки у вас змінюються ефірне, астральне і ментальне біополя, і в результаті цього ми легко піддаємося чужому впливу. Тому, якщо ви сподобалися майстру різного з вами статі, це може призвести до неприємностей в особистому житті. Не дарма в біблійних сказаннях Самсона погубила жінка, срезавшая йому волосся. Така ж прикмета вірна і для жінок, тільки мова вже йде про чоловіків-перукарів.

Правило четверте : якщо ви хочете, щоб після стрижки волосся стали швидше рости. зачіску треба робити при повному місяці. Якщо хочете, щоб волосся трохи змінили свої властивості — наприклад, вас не влаштовує, що вони плутаються, неслухняні — варто сходити в перукарню на убуваючому місяці. Але пам’ятайте, що після такої стрижки волосся будуть відростати дуже довго. На убуваючому місяці також добре підстригтися, якщо ви хочете затримати випадання волосся. зміцнити коріння волосся .

А якщо сталося трохи прихворнуть, спробуйте вчинити за порадою стародавніх слов’янських волхвів — злегка підрівняйте волосся, щоб з підстриженими кінчиками пішла негативна енергія хвороби і організм міг легше очиститися.

Правило п’яте : не можна стригти волосся в так звані сатанинські місячні дні (9, 15, 23 і 29 дні за місячним календарем, а також дні сонячного і місячного затемнення. Після таких процедур можна захворіти або, як казали в старовину, «пам’ять і розум зістригти».

Правило шосте : як зміниться ваше життя після стрижки, покаже день тижня, коли відвідали перукарню.

Стрижка волосся по днях тижня

Понеділок — день, сприятливий для стрижки. У цей час можна зняти з себе велику кількість негативних емоцій і невирішених проблем, що накопичилися в життя. День сприятливий для фарбування волосся.

вівторок краще піти в перукарню, якщо вам не вистачає фізичних сил або волі вирішити якусь важливу проблему, якщо вам бракує активності або замучила монотонність життя.

У середу добре постригтися, щоб дізнатися щось нове або цікаве, зустріти нових друзів або притягти до себе старих, збільшити кількість поїздок, переміщень і спілкування в житті.

Четвер сприяє змінам у взаєминах з оточуючими, сприяє популярності людини, збільшенню його удачі і благополуччя.

П’ятницядень жіночої краси. Коли ви відвідуєте перукарню в цей день тижня, ви міняєте не просто зачіску, ви міняєте свою зовнішність. Тому, якщо вас влаштовує, як ви виглядаєте в цей день тижня краще не стригтися. Якщо хочете покращати — відвідайте перукарню в п’ятницю, коли Сонце йде до Козерога (24 грудня — 22 січня) або Тельцю (22 квітня — 21 травня).

Субота -хороший день для стрижки. Волосся в цей день оздоровлюються, і заодно з вас знімається частина кармічних боргів і гріхів вашого роду.

В неділю краще не стригти волосся — можна зарізати свою власну долю або удачу. Цей день доречний лише для хронічних невдах — може, доля змилостивиться і після такої процедури зміниться на краще.

Для Вашої краси, удачі й щасливої долі інформацію підготувала з любов’ю,

Лідія Дилори

1 коментар до Місячний календар стрижок

Короткий опис статті: календар стрижок Волосся дано не просто для краси. Вони є природні антени нашого організму. Маніпуляції з волоссям змінюють життя. Будь-який вплив на волосся може волосся,календар стрижки волосся,стрижка волосся,календар стрижок,місячні дні стрижки волосся,місячний календар стрижок,стрижка волосся по днях тижня

Джерело: Місячний календар стрижок | Про Здоров’я, Красу і Грошах, Блог Лідії Дилори

Також ви можете прочитати