Місячний календар стрижок на жовтень 2015 року. Найбільш сприятливі дні в жовтні 2015 для стрижок.

20.02.2017

Місячний календар стрижок на жовтень 2015 року
Місячний календар стрижок на жовтень 2015 – Сприятливі дні

В цьому місяці багато сприятливих періодів, коли можна без побоювань довіритися в руки перукаря. Обережність слід проявляти в дні правління Овна, Риб, Водолія, Раку і Лева. Всі інші сузір’я сприяють зміні зачіски. Якщо зважитися на стрижку 1, 2, 9, 10, 11, 16, 19, 20, 30 і 31 числа, то можна зміцнити не тільки волосся, але і здоров’я, а також налагодити всі сфери життя – це найбільш сприятливі дні для стрижок у жовтні 2015 року.

Місячний календар стрижок на жовтень 2015 року – По днях

1 жовтня — щербатий Місяць у Тельці. Вирушаючи в перукарню сьогодні, пам’ятайте, що це може стати причиною уповільнення зростання волосся і фінансових втрат. По можливості перенесіть візит на другу половину дня.

2 жовтня — зростаючий Місяць у Близнюках. Несприятливий для стрижки волосся день. Зміна іміджу не принесе бажаних результатів, зіпсує настрій і занурить в депресію.

3 жовтня— щербатий Місяць у знаку Близнюків. Експерименти з чином увінчаються успіхом. Крім того, можна знайти душевний спокій, залучити фортуну і радість у своє життя, а також вирішити безліч фінансових проблем.

4 жовтня — щербатий Місяць у Раку. Не самий вдалий для догляду за волоссям день. Краще відмовитися від наміченого візиту і перенести його.

5 жовтня — щербатий Місяць у знаку Рака. Стригтися сьогодні можна і навіть потрібно, особливо тим, хто бажає знайти матеріальне благополуччя і поправити здоров’я.

6 жовтня — щербатий Місяць у Леві. День сприятливий для салонних процедур з волоссям, є шанс освіжити зовнішній вигляд і поліпшити колір шкіри особи.

7 жовтня — щербатий Місяць у знаку Лева. Місячне вплив негативно позначається на здоров’ї, тому остерігайтеся сьогодні відвідувати салони краси.

8 жовтня — щербатий Місяць у Діві. Несприятливий місячний фон зберігається, тому стрижки стануть причиною проблем з очима.

9 жовтня — щербатий Місяць у знаку Діви. Сміливо вирушайте до перукаря, тому що сьогодні покращиться настрій і у всьому буде супроводжувати удача.

Місячний календар стрижок на жовтень 2015 року. Найбільш сприятливі дні в жовтні 2015 для стрижок.
10 жовтня — щербатий Місяць раніше, у Діві. Ще один вдалий для заняття волоссям день. У цей день ви будете особливо привабливі і успішні.

11 жовтня — щербатий Місяць у Терезах. Прекрасний день для стрижки. Зміна способу допоможе посилити чарівність і привабливість для навколишніх.

12 жовтня — щербатий Місяць у знаку Терезів. Обмежте будь-який контакт з волоссям в цей день, щоб не втратити життєвої енергії і не впасти в надмірну дратівливість.

13 жовтня — Молодик. Місяць раніше, у Терезах. Астрологи радять забути про стрижках, якщо не хочете залучити сварки і конфлікти.

14 жовтня — зростаюча Місяць у Скорпіоні. Негативний місячний фон настільки високий, що похід до перукаря в цей день принесе шкоду і погіршення самопочуття.

15 жовтня — зростаюча Місяць у знаку Скорпіона. Несприятливий місячне вплив все ще тримається, тому може з’явитися дискомфорт і необгрунтовані страхи.

16 жовтня— зростаюча Місяць у Стрільці. День сприятливий для стрижки волосся і нігтів, підрівнюючи кінців. Всі процедури додадуть впевненості, послужать стимулом для творчої самореалізації.

17 жовтня — зростаюча Місяць у знаку Стрільця. Ще один несприятливий для догляду за волоссям день. Сьогодні загостряться всі хвороби, особливо проблеми з вухами і носом.

18 жовтня — зростаюча Місяць у Козерозі. Почекати зі стрижкою — вона не тільки не дасть бажаних результатів, але і підвищить ймовірність конфліктів і сварок.

19 жовтня — зростаюча Місяць у знаку Козерога. Займатися своїми волоссям сьогодні можна і потрібно. День підходить тим, хто бажає поправити здоров’я і налагодити життя.

20 жовтня — зростаючий Місяць раніше в Козерозі. Тільки найвідважніші можуть зважитися на похід в перукарню в цей день, так як сьогодні можна привернути до себе проблеми і хвороби.

21 жовтня — зростаюча Місяць у Водолії. Відмовтеся від думки відвідати сьогодні майстри, якщо не хочете погіршити здоров’я.

22 жовтня — зростаюча Місяць у знаку Водолія. Стрижки у цей магічний день сприяють розвитку дару передбачення, посилення інтуїції і прозорливості.

23 жовтня — зростаюча Місяць у Рибах. Не ризикуйте і не ходіть в салон краси, інакше волосся сповільнюють свій ріст. День травмонебезпечний.

24 жовтня — зростаюча Місяць у знаку Риби. Стрижка волосся і нігтів сприяє посиленню привабливості і залучення удачі.

Місячний календар стрижок на жовтень 2015 року. Найбільш сприятливі дні в жовтні 2015 для стрижок.
25 жовтня — зростаюча Місяць у Овні. Ще один підходящий для стрижки волосся день, який допоможе поліпшити життя, налагодити матеріальне становище і піднятися по кар’єрних сходах.

26 жовтня — зростаюча Місяць у знаку Овна. Не піддавайте випробувань волосся в цей день, так як великий ризик загострення старих і виникнення нових проблем.

27 жовтня — Повня. Місяць у Тельці. Сьогодні висока ймовірність прийняття невірних рішень, і стрижка — один з них. Щоб не наробити дурних помилок, перенесіть похід в перукарню на інший день.

28 жовтня — щербатий Місяць в знаку Тельця. Несприятливий день для салонних процедур з волоссям. Стрижка спричинить за собою проблеми і нещастя, злий рок буде переслідувати вас в цей день.

29 жовтня — зростаючий Місяць у Близнюках. Будь-яка стрижка викличе уповільнення росту волосся і їх непослух. День загрожує втратою грошей.

30 жовтня — щербатий Місяць у знаку Близнюків. Якщо ви не плануєте стрижку сьогодні, то хоча б скоротити кінці, так як день обіцяє зміцнення здоров’я.

31 жовтня — щербатий Місяць у Раку. Будь-які маніпуляції з волоссям у цей день не порадує вас своїм результатом, а також будуть сприяти поганого настрою.

Сергій Василенков для Жіночого журналу «Краса»

Короткий опис статті: стрижки для жінок після 50 років Місячний календар стрижок на жовтень 2015 – Сприятливі дні Місячний календар стрижок на жовтень 2015 року,місячний календар

Джерело: Місячний календар стрижок на жовтень 2015 року. Найбільш сприятливі дні в жовтні 2015 для стрижок.

Також ви можете прочитати