Місячний календар стрижок на липень 2014

18.05.2015

Місячний календар стрижок на липень 2014

Місячний календар стрижок на липень 2014: Загальні рекомендації

Місячний календар стрижок складається, виходячи з фаз Місяця, а також її положення на небозводі щодо знаків Зодіаку. Стрижка і всі інші процедури в салонах краси та перукарнях, підлеглі місячним календарем, допоможуть не тільки продовжити красу й молодість, але і поліпшити життя. Фази Місяця надають безпосереднє вплив на ріст волосся, тому якщо ви хочете, щоб вони росли швидко, стрижіться на зростаючу Місяць. Якщо ж ви не можете часто відвідувати перукаря, навідуйтеся до нього в дні, коли фаза Місяця зменшується.

тепер Розглянемо докладнішесприятливі для грошових стрижок дні липня 2014:

10 і 22.

Місячний календар стрижок на липень 2014 – в розбивці по днях

1 липня — зростаюча Місяць у Леві. День гарний для стрижки, так як зміна зачіски принесе позитивні зміни у всіх сферах життя.

2 липня — зростаюча Місяць у знаку Діви. Хороший день для стрижок, так як похід в перукарню забезпечить прекрасний настрій і позитивний заряд енергії на залишок дня.

3 червня — зростаюча Місяць у Діві. День сприятливий для стрижки волосся. Не забороняються будь-які експерименти з формами зачісок і кольором волосся.

4 липня — зростаюча Місяць у Терезах. Дуже вдалий день для стрижок. Похід в салон краси збільшить вашу природну красу і привабливість.

5 липня — зростаюча Місяць у знаку Ваги. Відвідування перукаря у цей день обіцяє не тільки зовнішнє перевтілення, але й кардинальні зміни на краще в житті. Зміна іміджу спричинить за собою відкриття нових горизонтів.

6 липня — зростаюча Місяць у Терезах. Несприятливий день для стрижки волосся, так як можливі тривоги і смутку.

7 липня — зростаюча Місяць у Скорпіоні. День нейтральний. Можна стригтися без побоювань, так як ніяких доленосних змін не буде.

8 липня — зростаюча Місяць у знаку Скорпіона. Ще один нейтральний день. Відносно спокійне вплив Місяця жодним чином не позначиться на становищі поточних справ.

9 липня — зростаюча Місяць у Стрільці. День сприятливий для стрижок, так як обіцяє здоров’я і фінансовий достаток.

10 липня — зростаюча Місяць у знаку Стрільця. Непоганий період для стрижки волосся. Навіть якщо ви не плануєте стрижку, підрівняйте кінчики, щоб привернути успіх на свій бік.

11 липня — зростаюча Місяць у Козерозі. День також сприятливий для стрижки. Краса і здоров’я гарантовані.


12 липня — Повня. Місяць у знаку Козерога. День вкрай несприятливий для стрижки. Похід до перукаря краще перенести, якщо не хочете отримати проблеми зі здоров’ям.

13 липня — щербатий Місяць у Водолії. Не самий вдалий день для стрижок, так як похід в салон краси може призвести до нез’ясовним нападів страху і занепокоєння.

14 червня — щербатий Місяць у знаку Водолія. Абсолютно нейтральний день. Ніяких приводів для занепокоєння немає, але астрологи все ж радять перенести візит до перукаря на більш сприятливий день.

15 липня — щербатий Місяць у Рибах. Вкрай негативний день для стрижок. Краще зовсім відмовитися від походу в перукарню, щоб не накликати на себе неприємності.

16 липня — щербатий Місяць у знаку Риб. День нейтральний. Можна без страху стригти волосся, ніяких наслідків не буде. Однак, в цей день стрижка може сповільнити ріст волосся.

17 липня щербатий Місяць в Овні. Не дуже хороший день для походу до перукаря. Стрижка принесе проблеми зі здоров’ям і неприємності з волоссям.

18 липня — щербатий Місяць у знаку Овна. Не кращий день для стрижок, так як несприятливий вплив Місяця позначиться і на здоров’я організму в цілому.

19 липня — щербатий Місяць у Тельці. День чудовий для стрижок і всіляких процедур з волоссям і нігтями, так як обіцяє хороші зміни.

20 липня — щербатий Місяць в знаку Тельця. Дуже вдалий день для стрижок. Похід у перукарню допоможе приманити удачу.

21 липня — зростаючий Місяць у Близнюках. Стрижка в цей день гарантує силу і здоров’я волосся. А будь-які експерименти з волоссям виявляться вдалими.

22 липня — щербатий Місяць у знаку Близнюки. День вдалий для різноманітних стрижок та інших процедур з волоссям. Прилив сил і енергії гарантований.

23 липня — зростаючий Місяць у Близнюках. Нейтральний день. Місяць не має жодних впливів на людину.

24 липня — щербатий Місяць у Раку. Негативний день для стрижок, так як разом з кінчиками волосся можна відстригти свою удачу. Також не виключені дрібні втрати або травми.


25 липня — щербатий Місяць у знаку Рака. Краще утриматися в цей день від походу до перукаря.

26 липня — щербатий Місяць у Леві. Сприятливий вплив Місяця сприяє відвідування салону краси. Стрижка в цей день виявиться вдалою.

27 липня — Молодик. Місяць у знаку Лева. Не найкращий день для стрижок. Краще перенесіть його на більш сприятливий день.

28 липня — зростаюча Місяць у Леві. Несприятливий вплив Місяця зберігається, тому стригти волосся не рекомендується.

29 липня — зростаюча Місяць у Діві. Стрижка в цей день обіцяє багатство і успіх.

30 липня — зростаюча Місяць у знаку Діви. День сприятливий для стрижки, не тільки волосся, але і нігті будуть рости добре і швидко.

31 липня — зростаюча Місяць у Терезах. Стрижка цього дня принесе впевненість у собі і в своїх силах.

Автор

Сергій Василенков для Жіночого журналу «Краса»

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Місячний календар стрижок на липень 2014 складається, виходячи з фаз Місяця. Фази Місяця надають безпосереднє вплив на ріст волосся

Джерело: Місячний календар стрижок на липень 2014

Також ви можете прочитати