Місячний календар стрижок на 2015 рік. Сприятливі дні

10.05.2015

Місячний календар стрижок на 2015 рік | Сприятливі дні

Нова зачіска, оновлена стрижка, догляд за волоссям – улюблені жіночі турботи. На цій сторінці ми розмістили новий місячний календар 2015 стрижок волосся для чоловіків і жінок. Тепер ви завжди зможете дізнатися, коли краще пофарбувати або постригти волосся, скласти програму відвідування салону краси на найближчі місяці.

Місячний календар стрижок і фарбування на 2015 рік

Сприятливі дні для стрижки на тиждень:

Стрижка в понеділок за календарем — це день, цілком придатний для стрижки волосся. У цей час можна зняти з себе величезну кількість негативних емоцій і невирішених проблем, що накопичилися в житті. Понеділок також сприятливий для фарбування волосся.

Стрижка у вівторок за календарем — місячний календар радить піти в перукарню, якщо вам не вистачає фізичних сил або волі вирішити якусь важливу дилему, або ж якщо вас замучила монотонність життя.

Стрижка в середу за календарем — це вдалий день для стрижки волосся. Цей день непоганий лише для нещасливих нещасливців — може, доля змилостивиться і привести волосся в порядок, удача посміхнеться. Але дати гарантій цього, на жаль, ніхто не може.

Крім іншого існує думка, що фази Місяця впливають на ріст волосся. Якщо постригтися в період зростаючого Місяця, волосся будуть рости на порядок швидше, ніж вже після стрижки при убуваючому Місяці. У молодика астрологи не радять відвідувати салони краси і візажистів. В такі дні стрижка може навіть вкорочувати життя людини, забираючи енергетику і здоров’я. Для підтвердження своєї теорії вони запевняють, що головна причина чоловічого облисіння в тому, що 1-я стрижка малюка була зроблена на убуваючому Місяці. З цим же правилом пов’язують жінок, у яких рідкісні і слабкі волосся.

Інші місячні календарі:

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Щомісячний місячний календар стрижок на 2015 рік: сприятливі дні для стрижок і фарбування 2015

Джерело: Місячний календар стрижок на 2015 рік | Сприятливі дні

Також ви можете прочитати