Місячний календар стрижок на 2014 рік Світ космосу

22.07.2015

Місячний календар стрижок на 2014 рік

Місячний календар стрижок на 2014 рік — календар на кожен місяць 2014 року, в якому зазначено місцезнаходження місяця щодо зодіакальних сузір’їв, дати і точний час основних фаз місяця (молодик, перша чверть, повний місяць, остання чверть). Місячний календар стрижок на 2014 рік розповідає не тільки про циклічну зміну фаз Місяця і місячних днів, але і дає рекомендації про стрижку і фарбування волосся .

В залежності від розташування Місяця у місячному календарі стрижка волосся в 2014 році має благотворний вплив на подальшу Вашу долю (позитивно впливає на довголіття, успіх, фінансову стабільність і зовнішню привабливість), так і негативний. оскільки стрижка в ці дні може пошкодити життєву силу людини і накликати біду.

Листопад 2014 року
Грудень 2014 року
Місячний календар стрижок 2014

Зробити нову зачіску, оновити стрижку, доглядання за волоссям – улюблені жіночі клопоти. Місячний календар стрижки волосся 2014 допоможе Вам з’ясувати, коли краще пофарбувати або постригти волосся. скласти розклад відвідування салону.

Для доказу своєї теорії вони переконують, що основна причина чоловічого облисіння в тому, що 1-я стрижка дитини була проведена на убуваючому Місяці. З цим же правилом об’єднують жінок, у яких рідкісні і слабкі волосся.

Поділіться з друзями у своїй улюбленій соціальній мережі або залиште закладку для себе на цю сторінку!

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Місячний календар стрижок на 2014 рік. Сприятливі дні для стрижки волосся у місячний календар стрижок 2014. місячний календар, календар, 2014

Джерело: Місячний календар стрижок на 2014 рік — Світ космосу

Також ви можете прочитати