Місячний календар стрижок на 2014 рік. Короткі, довгі і середні стрижки і зачіски

09.07.2015

Місячний календар стрижок 2014.
Місячний календар стрижок на січень 2014.

2014 рік – рік Дерев’яній Коні, який обіцяє бути легким і динамічним, з великою кількістю зустрічей. Наступний рік також хороший для створення нового іміджу, а для цього потрібно знати, коли найкраще відвідувати перукаря. Ми представляємо Вам місячний календар жіночих стрижок на січень 2014. Відправними точками даного місяця є перший день січня та 16 січня – молодик і повний місяць відповідно. З цього випливає, що в першій половині січня буде властиво швидке зростання волосся, а після 16го числа – зростання сповільниться.

Місячний календар стрижок на лютий 2014.

Лютий знаменний двома подіями – День Св. Валентина (14 лютого) і День захисника Вітчизни. Тому варто заздалегідь запланувати відвідування перукаря, щоб в ці дні виглядати святково. У цьому Вам допоможе наш календар зачісок на лютий 2014 року. Відправною точкою цього місяця є 15 число, на яке припадає на повню. Отже, в першій половині місяця волосся буде рости швидше, так як місяць буде знаходитися у фазі зростання. Дізнайтеся розклад стрижок на кожен день лютого.

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Докладний місячний календар жіночих стрижок на 2014 рік Коня. У які дні можна, а які не можна стригти волосся. Коли йти до перукаря і робити нову зачіску. Стрижки на кожен день календаря 2014. місячний календар, календар 2014, модні стрижки, волосся, жінки, 2015, фото, відео, зачіски, укладка, ламінування, каскад, боб, каре на ніжці, мода

Джерело: Місячний календар стрижок на 2014 рік. Короткі, довгі і середні стрижки і зачіски — Raznoblog.com

Також ви можете прочитати