Місячний календар стрижок і догляду за волоссям: грудень 2016, Гороскопи, Леді Mail.

20.02.2017

Місячний календар стрижок і догляду за волоссям: грудень 2016

1 грудня сприятливий день для стрижки, хімічної завивки і фарбування волосся. Можна робити живильні маски.

2 грудня сприятливий день для стрижки, хімічної завивки і фарбування волосся. Можна робити живильні маски.

3 грудня сприятливий день для стрижки волосся. Можна поекспериментувати з формою зачіски, спробувати нову укладання. Також день підходить для фарбування і хімічної завивки (у тому числі з використанням натуральних засобів).

4 грудня сприятливий день для стрижки, хімічної завивки і фарбування волосся. Корисні зволожуючі маски.

5 грудня сприятливий день для стрижки, хімічної завивки і фарбування волосся. Можна робити ламінування, кератинове випрямлення.

6 грудня сприятливий день для стрижки, хімічної завивки і фарбування волосся, але краще не експериментувати і скористатися послугами перевіреного майстра.

7 грудня волосся вимагають дбайливого відношення. Мийте їх прохолодною водою, сушіть природним шляхом, розчісуйте акуратно. Краще не робити складних зачісок. Для стрижки, завивки і фарбування волосся цей день не підходить.

8 грудня сприятливий день для стрижки, хімічної завивки і фарбування волосся. Корисні живильні і зволожуючі маски, стрижка гарячими ножицями або вогнем.

9 грудня сприятливий день для стрижки, хімічної завивки і фарбування волосся. Корисні живильні і зволожуючі маски, стрижка гарячими ножицями або вогнем.

10 грудня сприятливий день для стрижки. Волосся буде добре тримати форму. Можна робити хімічну завивку, фарбувати і тонувати волосся. Також день підходить для нарощування, кератинового випрямлення, ламінування волосся.

11 грудня сприятливий день для стрижки. Волосся буде добре тримати форму. Можна робити хімічну завивку, фарбувати і тонувати волосся. Також день підходить для нарощування, кератинового випрямлення, ламінування волосся.

12 грудня сприятливий день для стрижки, хімічної завивки і фарбування волосся. Ефективні лікувальні процедури, у тому числі домашні.

13 грудня можна підрівняти кінчики волосся, оновити форму зачіски. Для фарбування та догляд за волоссям краще використовувати натуральні засоби.

14 грудня потрібно звертатися з волоссям дуже дбайливо, вони можуть плутатися і ламатися більше, ніж зазвичай. Бажано утриматися від будь-яких травмуючих процедур.

15 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Можна використовувати шампуні для глибокого очищення.

16 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Волосся добре тримають форму, можна робити складні укладки.

17 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Волосся добре тримають форму, можна робити складні укладки.

18 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Ефективні лікувальні процедури, в тому числі з використанням народних засобів.

19 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Ефективні лікувальні процедури, в тому числі з використанням народних засобів.

20 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Ефективні лікувальні процедури, в тому числі з використанням народних засобів.

21 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Корисний масаж шкіри голови.

22 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Корисний масаж шкіри голови.

23 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Корисні зволожуючі маски, ефективний домашній догляд.

24 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Корисні зволожуючі маски, ефективний домашній догляд.

25 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Корисні зволожуючі маски, ефективний домашній догляд.

26 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся.

27 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся.

28 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся.

29 грудня несприятливий день для стрижки, фарбування і хімічної завивки волосся. Волосся вимагають дбайливого звернення, оскільки можуть плутатися і ламатися більше звичайного. Небажано робити складні зачіски з використанням начосом, намагайтеся мінімально травмувати волосся.

30 грудня сприятливий день для стрижки, хімічної завивки і фарбування волосся, але краще не експериментувати і скористатися послугами перевіреного майстра.

31 грудня сприятливий день для стрижки, хімічної завивки і фарбування волосся.

Записалися в салон краси? Тоді зробіть ще одну корисну річ замовте персональний гороскоп і дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб у 2017 році бути гарною і коханою!

Короткий опис статті: календар стрижок на листопад 2016 Ми пропонуємо вам корисний та зручний календар, який допоможе вибрати кращий день для стрижки, фарбування і завивки волосся, а також доглядають процедур. Майте на… — Леді Mail.Ru

Джерело: Місячний календар стрижок і догляду за волоссям: грудень 2016 — Гороскопи — Леді Mail.Ru

Також ви можете прочитати