Місячний календар стрижок. Аніта

21.08.2015

Даний календар дозволяє вибрати найбільш оптимальний час візиту до перукаря саме для вас..

Найбільш підходящі дні для відвідування перукарні — повня. Особливо, якщо воно припадає на дні Діви або Лева. Постарайтеся не відвідувати перукарню в дні Рака та Риб і на убуваючому Місяці.

Самий точний місячний календар стрижки, фарбування волосся на березень 2012 року виглядає так:

1 березня

Стрижка, зроблена в цей день, піде на користь не лише вашої зовнішності, але і духовного світу. У вас загостриться інтуїція і посилиться проникливість розуму.

2 березня

У цей день краще утриматися від стрижки, так як це може призвести до нездужання: підвищення тиску, головних болів, появи почуття страху. Тому сьогодні краще триматися подалі від перукарів.

3 березня

Чудовий день для відвідування перукарні: зроблена сьогодні стрижка забезпечить вам здоров’я і довголіття.

4 березня

Стрижка волосся в цей день може значно погіршити стан вашого здоров’я. Сьогодні краще уникати зміни зовнішнього вигляду.

5 березня

Якщо постригтися в цей день, то волосся буде краще рости, стануть густими і пишними. Але пам’ятайте, що сьогодні протипоказано хімічний вплив на волосся (фарбування, завивка). А складна укладка, зроблена в цей день, протримається недовго.

6 березня

Після зробленої сьогодні стрижки волосся будуть рости гущі, стануть більш важкими. Відвідування перукарні не тільки поліпшить ваш зовнішній вигляд, але і відновить душевну рівновагу.

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Цей місячний календар стрижок і фарбування складається на основі впливу Місяця на ріст волосся і безпосередньо місячного календаря. волосся,маски,місячний календар,стрижка,Місячний календар стрижок. Найточніший!!..

Джерело: Місячний календар стрижок | Аніта

Також ви можете прочитати