Місячний календар стрижки. Зачіски і стрижки

05.10.2015

Місячний календар стрижки. Зачіски і стрижки

Місячний календар стрижки. Виберіть вдалий час для відвідування перукаря.

3,8 5

( 46 оцінок) Оцінити статтю

Як шкода, що багато чого з того, що здавалося ясним і зрозумілим нашим предкам, зараз забуто або не сприймається всерйоз. А адже наші предки знали, що місячна фаза відповідає не тільки за припливи і відливи, настрій, сили, але і за те, наскільки вдалою буде стрижка і як вона вплине на подальше життя.

Ось чому в давнину нікого не дивувало, коли в певні дати місячного календаря перукар просто брав вихідний, бо в цей день було не до стрижок. Місяць впливає і на стан волосся в цілому. Місячний календар стрижок ділить дні на сприятливі і не дуже.

Отже, як же місячний календар відповідає за успішність стрижки?

По-перше, має значення фаза місяця (про це всі чули).

Щоб волосся росли швидше, робіть стрижку на зростаючому Місяці (1-я і 2-я фази). Унікальний день для стрижки, оскільки ви не тільки змінюєте зачіску, ви міняєте свою зовнішність. Таким чином, значно збільшується ймовірність доленосних знайомств і перспективних контактів. Але якщо ви і так задоволені своєю зовнішністю і до того ж володієте пристрасною натурою, оберіть для стрижки інший день, тому що п’ятниця не терпить надмірностей і здатна позбавити вас внутрішньої рівноваги. Пам’ятайте, що «краще — ворог хорошого». Надмірності завжди перетворюються у свою протилежність. Недарма багато релігії саме в цей день закликають стримувати себе і дотримуватися посту. Не варто стригтися в цей день народженим у вівторок.

Субота дуже хороша для відновлення волосся, а також зняття кармічних боргів і гріхів. Але не для народжених у неділю.

Неділя місячний календар стрижок вважає самим нещасливим днем, в який можна відрізати своє щастя .

І нарешті, більш докладний місячний календар стрижок здатний розповісти про кожен день місячного циклу детально.

1-й Місячний день разом з волоссям можна зістригти і життя, скоротивши її..

2-й Місячний день, несприятливий тому сенсі, що притягує до людини сварки, скандали, позови.

3-й і 4-й місячні дні несприятливі для стрижки з-за можливих проблем з психічним і фізичним здоров’ям.

У 5-й Місячний день дуже сприятливий для стрижки, як допомога в досягненні матеріальних благ.

6-й і 7-й місячні дні також не кращі для стрижки, так як загрожують погіршенням здоров’я та конфліктами на роботі і в сім’ї.

У 8-й Місячний день стрижка волосся сприятлива, так як вона залучає до людині довголіття, здоров’я, хорошу фізичну форму. Через деякий час може покращитися життя людини, підвищитися його соціальний статус.

9-10-й місячні дні не дуже гарні для стрижки, т. к. загрожує погіршенням фізичного стану.

В 11-й Місячний день стрижка позитивно впливає на інтуїцію людини, його почуття і дар передбачення.

12-й Місячний день. Стрижка волосся протипоказана: можливі нещастя, травми, загроза життю і здоров’ю.

У 13-й Місячний день місячний календар стрижок вважає щасливим днем, будуть поліпшення у зовнішності та особистому житті.

Стрижка в 14-й Місячний день сприяє просуванню в професійній сфері людини, в його справах. Поліпшується його фінансове становище, можлива прибуток. На роботі — гарні відносини з начальством.

В 15-16 місячні дні від стрижки буде мало користі. Швидше, шкоди. Стрижка в ці дні може притягти всілякі проблеми, нещастя. У людини з’явиться схильність робити неправильні висновки, помилки.

Стрижка в 17-й Місячний день загрожує проблемами в усіх справах і несподіваними хворобами. Згідно східним повір’ям, стрижка волосся в цей день приваблює до людини злих духів.

18-й Місячний день теж не можна назвати вдалим днем для стрижки. Можлива втрата грошей і майна.

Чого не можна сказати про 19 й місячний день, як пряму протилежність 18-того.

У 20-й Місячний день стрижка волосся небажана, так як здатна спровокувати депресію.

Стрижка в 21-й Місячний день сприятливий для людини, так як вона принесе йому радість і удачу. Він буде впевнений у собі, добре виглядати і привертати до себе увагу.

22-й Місячний день — день набору енергії і придбання чого-небудь матеріального і відчутного. В тому числі і зайвих кілограмів, до речі, так що це палиця про два кінці.

У 23-й Місячний день стрижка дає людині матеріальний добробут і можливість покращити життя. Також стрижка поліпшить колір обличчя. Людина стане більш здоровим і красивим.

В 24-й Місячний день краще утриматися від стрижки, так як це може залучити хвороби.

Стрижка в 25-й Місячний день несприятлива для людини, так як вона може призвести до очних захворювань, або погіршити стан хворого. У людини може збільшитися очний тиск, що призведе до погіршення зору.

26-й Місячний день сприятливий для нової стрижки. З її допомогою можна залучити радість і удачу, покращити настрій, і просто відчути себе щасливим.

27-й місячний день дуже гарний для стрижки і поліпшення настрою і створення позитивного настрою в житті.

Стрижка в 28-й Місячний день зробить людину чарівним і привабливим. Своїм зовнішнім виглядом він буде зачаровувати оточуючих його людей.

У 29-й Місячний день стрижка волосся небажана: місячний календар стрижок вважає, що в цей день можна змінити карму

Також ви можете прочитати