Місячний календар стрижки волосся

08.06.2015

Місячний календар стрижки — онлайн розрахунок


Звичайна стрижка волосся
може обмежити енергетичний потенціал, так і залучити багатство і здоров’я. На Тибеті здавна прийнято ділити місяць на сприятливі і несприятливі дні за місячним календарем стрижки, фарбування волосся для зміни зовнішності. Особливо актуально це для стрижки (навіть якщо хочеться просто підрівняти кінчики), яка в сприятливі дні буде сприяти матеріальної стабільності, зовнішньої привабливості, фізичному здоров’ю і допоможе краще пізнати таємниці людських можливостей.

Опис Місячних днів для стрижки волосся

13-й Місячний день.

Незважаючи на число, це дуже хороший місячний день, стрижка в який буде вдалою, вона освіжить зовнішній вигляд, подарує красу і щастя.

МІСЯЦЬ У ЗНАКУ ДІВИ

Фаза Місяця в Діві підходить не тільки для стрижки і експериментів з зачіскою, але і для хімічної завивки, фарбування волосся.

Друга зростаюча чверть Місяця

Вода — стихія другої фази місяця. Її покровителька Фетіда (старша дочка морського божества Нерея і Цариці Місяця Селени).

Друга зростаюча фаза характеризується зростанням енергії організму, посиленням фізичного, емоційного стану, підвищенням активності. Тим, хто хоче, щоб волосся швидко зросли, слід проводити стрижку в цей місячний цикл.

Крім цього, волосся стають добре сприйнятливими до поживним і вітамінних комплексів. Тому рекомендується, у цю фазу місяця використовувати різні вітамінні маски для зміцнення волосся, вони з легкістю вбирають всі цінні компоненти, що входять до складу різних масок.

Хочете, щоб Ваші друзі теж розрахували Місячний календар стрижки волосся? Поділіться з ними:

Короткий опис статті: місячний календар стрижки На Тибеті прийнято ділити місяць на сприятливі і несприятливі дні за місячним календарем стрижок волосся для зміни зовнішності, актуально це для стрижки волосся. Місячний календар, календар стрижки волосся, фарбування, завивки

Джерело: Місячний календар стрижки волосся — онлайн розрахунок. Місячні дні для стрижок, фарбування, завивки волосся.

Також ви можете прочитати