Місячний календар стрижки волосся на квітень 2015

04.06.2015

Місячний календар стрижки волосся на квітень 2015

Місячний календар стрижки на березень, квітень 2015

Зовсім недавно більшість з нас не замислювався над питанням — «коли стригтися». Відповідь була очевидною – коли галузі волосся, вільний перукар, святкова подія. Але сьогодні, коли стало зрозуміло вплив Місяця на наше життя – багато хто намагаються будувати життя у відповідності з місячним календарем і в першу чергу стригти волосся в сприятливі дні. Перед тим як трохи поговорити про вплив Місяця на долю та здоров’я наведемо місячний календар стрижки волосся на березень, квітень 2015. оракула і місячним календарем березні, квітні можна стригтися 2, 3, 4, 8, 11, 13, 14, 15, 18, 22, 23, 24, 27, 30, 31 . Не рекомендується стригтися- 1, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 17, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 29 .

Нижче ми наводимо більш детальну таблицю днів березня 2015 року, коли можна відвідати перукаря. Як бачите відповісти на питання — коли стригтися не складно. Складніше пояснити чому чому.

Тепер зовсім коротко про квітні.

  • Сприятливі дні для фарбування волосся- 1, 2,8, 10, 11, 15, 16, 19, 20, 22, 25, 28, 29, 30.
  • Стригтися і фарбуватися не можна- 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 14, 17, 18, 21, 23, 24, 26, 27 квітня 2015.

перший календар, який створили люди, як відомо був місячним. Чому? Тому що мета будь-якого календаря пам’ятати минуле і планувати майбутнє. Важливо показати, скільки днів залишилося до певної події, коли займатися посадкою рослин, коли стригтися, коли буде релігійне свято. Також важливо зафіксувати дату важливої події в минулому. Перші календарі перебували під сильним впливом географічного положення людей, які їх створювали. У більш холодних країнах, поняття роки визначалася в залежності від сезону, зокрема, кінець зими, початок літа. Але в більш теплих країнах, де пори року виражені слабше, Місяць став основною одиницею для відліку часу. І головне в давнину люди жили в єднанні з природою і тому вони всім єством відчували вплив Місяця не тільки на час посіву і збору врожаю, але і на здоров’я, свою долю.

Більшість стародавніх країн (а як відомо цивілізація йшла з півдня) жили за місячними календарями, заснованим на інтервалі часу від одного молодика до наступного (це так звана лунация, місячний місяць). У старій єврейський книзі говориться, що «Місяць була створена для підрахунку днів». Підрахунку днів до стрижки додамо ми.

І досі в більшості країн світу користуються місячним календарем. І це був не просто календар, це інструмент, з допомогою якого люди строият своє життя. Споконвіку саме по Місяцю люди визначали, коли садити насіння, коли одружуватися, коли стригти волосся…. І це правильно — адже Місяць впливає не тільки на припливи і відпливи, але і на всі процеси, що відбуваються на Землі. Люди в давнину це прекрасно знали. І сьогодні, коли старі знання починають до нас повертатися багато хто починає розуміти, що поки ще не все в цьому житті можна пояснити за допомогою науки – деякі речі треба приймати на віру. Тим більше, якщо вони підтверджені віковими знаннями людства. В основі місячного календаря стрижки волосся на березень 2015 року лежить календар жителів Тибету. Це, мабуть, найдавніший календар, але такі ж місячні календарі стрижки ми ходимо у всіх стародавніх народів — у китайців, вавілонян, греків, євреїв, єгиптян і майя.

Але саме на Тибеті найбільше знали про вплив Місяця на життя людини. Жителі стародавнього Тибету вважали, що волосся це промінчики енергії за яким людина отримує енергію з космосу. І стригти волосся треба тільки у відповідність з місячним календарем. Інакше ви не тільки зіпсуєте свої волосся, але і погіршите свою карму, що негативно позначиться і на вашому здоров’я і долю. Волосся треба стригти волосся у дні місячного календаря найсприятливіші для стрижки. У цьому випадку вони стануть більш густими і здоровими. Але головне, підкреслимо, для жителів Тибету було не те, що стрижка в певні дні покращує волосся, а те, що стрижка в цей час поліпшить карму, здоров’я, дозволить досягти успіху в справах. Якщо вам не хочеться вникати в тонкощі стрижки за місячним календарем у березні, то просто запам’ятайте, що якщо ви будете стригти волосся при зростаючому Місяці — великої шкоди не буде. А ось при убуваючому Місяці про візит до перукаря краще забути. Але, якщо ви хочете стрижкою поліпшити волосся і долю, то треба стригтися у відповідність з таблицею стрижки, яку ми наводимо нижче. В цьому календарі сприятливих днів враховується також сузір’я, в якому знаходиться наш супутник.

Місячний календар стрижки за оракула на березень 2015

Короткий опис статті: місячний календар стрижки

Джерело:
Місячний календар стрижки волосся на квітень 2015

Також ви можете прочитати