Місячний календар стрижки волосся. Місячний календар

24.07.2015


Календар стрижки волосся — стрижка за місячним календарем

Здавна вважалося, що волосся людини містять у собі основи життєвих сил. Тому до такого процесу, як стрижка завжди ставилися серйозно і дотримувалися певних правил при виборі дня для відвідування перукаря.

Основним джерелом таких правил виступає місячний календар стрижки волосся. Календар складений таким чином, щоб кожна людина могла визначити для себе найбільш підходящий день для процедури стрижки волосся.

Якщо раніше до місячним календарем було прийнято ставитися скептично, то сучасна індустрія краси серйозно сприймає всі поради і включає інформацію місячного календаря планування розкладу косметичних послуг, а саме стрижки, фарбування волосся, а також різних форм епіляції.

Місячний календар стрижки волосся на 2015 рік по місяцях. Виберіть необхідний місяць року:

Увага. При копіюванні або будь-якому іншому використанні цього матеріалу, посилання на цю сторінку обов’язкова. Посилання має бути гіперактивної, видно користувачам і відкрита для індексації пошуковим машинам. Інакше ми змушені будемо відстоювати свої авторські права. Дякую за розуміння!

На чому ґрунтується місячний календар стрижки волосся?

Місячний календар стрижок являє собою універсальні рекомендації, сформовані в певну структуру. Цейкалендар стрижки волосся складається персонально для кожного року. Є три основні складові, на яких базується формування щорічного місячного календаря.

Перший показник – це місячний день. Як відомо, місячні фази впливають на зростання всіх живих організмів на Землі. Ріст волосся у людини не є винятком. Кожен місячний день визначає відповідний чи невідповідний час для стрижки.

Другий показник – це місячний гороскоп. Гороскоп складається з 12 знаків Зодіаку. Перебуваючи в тому чи іншому Знаку Зодіаку, Місяць набуває певні можливості впливати на ріст волосся, що також відбивається в місячному календарі. Стрижка в 3 місячний день звільняє ауру людини від чужої негативної енергетики, яка накопичилася за цілий місяць. Стрижка в 4 місячний день обриває ваші зв’язки з енергетичними вампірами .

У період з 15 по 30 місячний день настає період уповільнення активності, що призводить до того, що ріст волосся стає більш повільним, якщо волосся мали які-небудь ушкодження, вони будуть довше відновлюватися. Цей період виступає сприятливим для проведення епіляції.

Який знак Зодіаку найбільш підходящий для стрижки волосся?

найсприятливіший час для стрижки волосся – це період, коли Місяць знаходиться в знаку Зодіаку Лев. Діва або Ваги. Цей період позитивно відбивається на зростанні волосся і сприяє максимально швидкому відновленню після ушкоджень.

Завивати волосся найкраще тоді, коли Місяць у Діві або Леві, при цьому слід враховувати фазу Місяця – при убуваючому Місяці завивка може виявитися занадто яскраво вираженою, що не всім подобається.

Знак Зодіаку Діва відмінно впливає на процес відновлення волосся, саме в цей період, будуть максимально ефективними всі процедури, спрямовані на оздоровлення волосся.

Наші предки надавали особливого значення першої стрижки дитини. Вважалося, що перша стрижка формує енергетику волосся і визначає, чи буде дитина наділена густою шевелюрою або ж стане володарем не дуже густого волосся. Сьогодні багато батьків слідують традиціям і намагаються здійснити першу стрижку дитини за всіма правилами. Найбільш підходящий час для цього – зростаюча Місяць у знаку Ваги або Лев.

найнесприятливіші знаки Зодіаку для стрижки – це Овен. Рак і Риби. Це період відрізняється відсутністю процесу відновлення структури волосся, а також появою кошлатість волосся.

Який день тижня найбільш підходящий для стрижки волосся?

Кожен день тижня унікальним і дозволяє досягти певного ефекту в процесі стрижки. Саме тому вплив дня тижня відображається в місячному календарі. Найбільш вдалими днями виступають четвер, п’ятниця і субота.

Четвер – це день оновлення та очищення. Стрижка в четвер допомагає позбутися минулих невдач і негативних моментів, відкрити для себе нові можливості. Волосся після стрижки будуть оновленими, придбають природну красу.

П’ятниця – можливість яскравих, нових змін. Стрижка в п’ятницю допоможе повністю змінити образ, збільшити свою привабливість, привернути до себе енергетику, що розташовує до нових знайомств.

несприятливим днем для стрижки виступає неділя. У цей день разом з волоссям ви ризикуєте зістригти своє щастя.

Кожен день тижня календаря 2015 має свою унікальну характеристику, тому персонально для вас найбільш вдалим днем може бути і якийсь інший.

Місячний календар стрижки волосся – це рекомендації, сформовані в узагальненому варіанті. Не забувайте про те, що стрижка – це процес, який більшою мірою залежить від майстерності перукаря, і саме цим моментом потрібно керуватися в першу чергу. Тому будь-яку невдалу стрижку завжди можна виправити. Рекомендації цього календаря сприяють підвищенню ефективності перукарських послуг.

Календар стрижки волосся на поточний 2015 рік на кожен день знаходиться тут .

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Місячний календар стрижки волосся на кожен день. Потрібно тільки вибрати рік і місяць і місячний календар стрижок до ваших послуг. Стрижка за місячним календарем може зробити ваше життя ще краще і яскравіше!

Джерело: Місячний календар стрижки волосся | Місячний календар

Також ви можете прочитати