Місячний календар стрижки волосся. Коли найкраще стригтися за місячним календарем?

08.06.2015

Місячний календар стрижки волосся


Для всіх сучасних дівчат, жінок вкрай важливі не тільки красива зачіска або модна стрижка, але стан їх волосся, важливо наскільки вони здорові. Спеціально розроблений астрологами і перукарями місячний календар стрижок волосся – це саме та річ, яка допоможе всім модницям правильно стежити за здоров’ям своїх волосся.

Місячний календар створили ще кілька століть тому наші предки. Відповідно до нього в той момент, коли місяць росте краще стригти волосся, так як вони будуть дуже швидко рости. Це ідеальний варіант для дівчат, часто змінюють свій імідж. А на убуваючу місяць – навпаки, волосся росте дуже повільно. А цей варіант підходить дівчатам, які не планують щомісяця відвідувати салони краси.

Є зведення, що не тільки зростаючий місяць позитивно позначається на волоссі. На убуваючу місяць коріння волосся помітно зміцнюються, волосся менше випадають.

Коли стригтися за місячним календарем?

Отже, розглянемо подобово місячний календар стрижки волосся.

 • 5 місячну добу

На 5 місячну добу можете сміливо записуватися на прийом до свого стиліста. Стригти волосся в цей день не тільки можна, але і потрібно.

 • 6 місячну добу

В цей же день рекомендується якомога менше торкатися до свого волосся. Стрижку краще не робити. Фарбувати волосся теж немає сенсу. По-перше, фарба погано візьметься, а у — друге, – волосся сильно ушкодяться. Краще всього зібрати волосся у хвіст.

Зробивши стрижку на 7 місячних добі. ви нариваєтесь на сварки з близькими людьми. Для того щоб уникнути конфліктів – не стрижіть волосся.

 • 8 місячні добу

Цей день дуже сприятливий для стрижки. Дана процедура не тільки підніме вам настрій, але і наповнить вас позитивною енергією, що у свою чергу позитивно позначиться на стані вашого здоров’я.

 • 9 місячну добу

Стрижка на 9 місячний день безпосередньо впливає на погіршення стану здоров’я. Тому доцільніше не чіпати довжину волосся. Зате цей день сприятливий для фарбування або ламінування волосся .

 • 10 місячну добу

Подстрижете волосся на 10 день – попрощаєтеся зі своєю удачею на тривалий проміжок часу. Фарбувати волосся краще натуральними барвниками, наприклад хною, басмою.

 • 11 місячну добу

Набридли нудні одноманітні будні? Відвідайте перукаря, зробіть собі нову стрижку – і ваше життя наповниться новими яскравими фарбами. А для повної гармонії можна ще й пофарбувати волосся або просто промеліруватися.

 • 12 місячну добу

Стригти волосся категорично заборонено!

 • 13, 14 місячну добу

Відповідні дні для стрижки. Не знаєте як швидко відростити волосся. Постригитесь у цей день. До того ж вони стануть більш здоровими, шовковистим. Гарний настрій буде відмінним доповненням.

 • 15 місячну добу

Якщо подстрижете волосся – головного болю вам не уникнути. Для залучення позитивної енергії – випрямити волосся феном або праскою.

 • 16 18 місячну добу

В цей період часу стригти волосся не рекомендується. Разом з обрізаними пасмами ви можете втратити позитивну енергію, яка вкрай необхідна для повноцінного щасливого життя.

 • 19 місячну добу

19 – е добу один з найбільш сприятливих днів для походу в перукарню. Причому не так важливо ви зміните свою стрижку кардинально або просто потримайте кінчики, найголовніше, внести хоч найменшу частку змін.

 • 20 місячну добу

У цей день не варто, не тільки стригтися, але і фарбувати волосся. Просто спробуйте поекспериментувати над укладанням волосся, можливо, відкриєте для себе новий цікавий образ.

 • 21 місячну добу

Обрізавши волосся – обов’язково притягнете до себе удачу, позитивні емоції. Рекомендується фарбувати волосся в мідно – руді відтінки, можна висвітлюватися.

 • 22 – 25 місячну добу

Даний період характеризується як несприятливий, причому не тільки для походу в салон краси, але і взагалі для будь-яких серйозних змін пов’язаних із зовнішністю. Природно, фарбувати волосся теж не має сенсу.

Оптимальний варіант – зав’язати волосся в пучок або заплести косу.

 • 26, 27 місячну добу

26 і 27 добу – самі відповідні дні з усього місячного циклу для стрижки волосся! Ці дні будуть наповнені позитивними емоціями, приємними зустрічами і вдалими покупками. Фарбувати волосся можна, тільки доцільніше віддати перевагу натуральним кольорам, з ультраяркими відтінками не варто експериментувати.

 • 28 місячна доба

ви Хочете набути нового шанувальника – обов’язково підстрижіть волосся в цей день. А від фарбування варто відмовитися.

 • 29, 30 місячну добу

Стригтися категорично заборонено! Існує думка, що якщо підстригтися в останні дні місячного календаря, можна «розум зістригти». Зачіска повинна бути легкою, жіночною.

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Що таке місячний календар стрижки волосся? Розклад по місячних днів — коли найкраще стригтися? місячний календар стрижок, місячний календар стрижок волосся, місяць і стрижки

Джерело: Місячний календар стрижки волосся. Коли найкраще стригтися за місячним календарем?

Також ви можете прочитати