? Місячний календар стрижки волосся березень 2015. Сприятливі дні для стрижки в 2015 році. Календар видалення волосся березень-квітень

28.07.2015

? Місячний календать стрижки волосся на березень. Сприятливі дні стрижки волосся у березні 2015

Місячний календар стрижки волосся склали ще в стародавні часи, з допомогою тривалих і ретельних спостереження впливу фаз Місяця на ріст волосся людини і його здоров’я в цілому.

Астрологи стверджують, що місячний календар стрижки волосся незамінний помічник у всіх справах пов’язаних з волоссям (стрижка волосся, фарбування волосся, хімічна завивка і тощо).

Астрологи вважають, що Місяць має безпосередній вплив на все живе на Землі.

Відомо, що фази Місяця можуть впливати на циркуляцію рідини в природі. Виходячи з цих міркувань, на убуваючу Місяць садили коренеплоди і бульби. На молодий Місяць висаджують рослини, цінність яких знаходиться над землею.

Для вдалої стрижки волосся в березні-квітні 2015 необхідно враховувати такі параметри:

  • стан Місяця (найбільш вдалі для росту волосся стрижки в період зростаючого місяця);
  • найбільш вдалої стрижка буде в повний місяць;
  • краще ходити до перукаря в той час, коли Місяць у Знаках Лева, Тельця, Ваг або Діви.

у випадку якщо У Вас проблеми з волоссям, то покращити їх стан і зовнішній вигляд допоможе не тільки дорога косметика. домашні маски для волосся і різні вітаміни, а й правильно підібране для всього цього час. У цьому Вам допоможе місячний календар стрижки волосся. Особливо важливо за місячним календарем підібрати день для першої стрижки Вашого малюка. Для того щоб у малюка в майбутньому були прекрасні густе і шовковисте волосся перша його стрижка повинна бути тільки на зростаючому Місяці, а не в молодика.

Якщо ж Ви любите часто змінювати зачіски, то Вам просто необхідний місячний календар стрижки волосся 2015 року. адже в цьому випадку бажано, щоб волосся росли швидко. У такій ситуації краще всього підібрати за місячним календарем дату, коли зростаюча Місяць у першій (I) або на другий (II) чверті.

Буває, що люди на оборот не бажають часто відвідувати перукаря, в цьому випадку теж згодиться місячний календар стрижки волосся на 2015 рік, адже з його допомогою можна підібрати день, коли Місяць старіє. Стрижки в такий час дозволить зміцнити Ваші волосся і запобігти їх випадання, але ріст волосся помітно сповільниться. Важливо пам’ятати, що в молодика краще всього відмовитися від стрижок зовсім, так як стрижка в цей час вкорочує життя людини.

Місячний календар хімічної завивки на березень-квітень 2015 року

Місячний календар хімічної завивки говорить про те, що завивка волосся успішно проходить при будь-якій фазі місяця в дні Діви. Не вдалою завивка буде в дні Рака, Риб, Водолія і Скорпіона. У дні Лева завивка може виявитися занадто сильною, адже в ці дні волосся в’ється самі по собі.

Місячний календар фарбування волосся березень-квітень

Місячний календар фарбування волосся 2013 говорить про те, що фарбувати волосся краще всього при зростаючому місяці, в цьому випадку фарба буде триматися краще і довше. Якщо ж фарбування волосся припаде на убуваючу Місяць, то фарба змиється набагато швидше.

Місячний календар стрижки волосся на 2015 рік: сприятливі дні для стрижки.

Для того щоб волосся росли швидше і ставали густіші, стригтися необхідно в сприятливі дні для стрижок. Самі сприятливі дні для стрижки волосся в березні-квітні 2015 легко определимы місячним календарем. Правильно підібраний сприятливий день дозволить у кілька рас збільшити швидкість росту вашого волосся.

Сприятливі дні для стрижки березень-квітень

Понеділок – відмінний день для стрижок. В цей день з волоссям піде велика кількість негативної енергії і нерозв’язних проблем. Понеділок також вдалий для фарбування волосся.

Вівторок – вдалий день для стрижки, у разі якщо Вам не вистачає життєвих сил і завзятості.

У середу місячний календар стрижки волосся радить зробити стрижку, якщо хочете привнести в своє життя нових людей і нові події.

Четвер – відмінний день, стрижка в цей день зможе принести зміни у відносинах з оточуючими, збільшить Вашу популярність.

П’ятниця як визначає місячний календар стрижки волосся ідеальний день для Вашої краси. Зробивши зачіску в цей день, Ви станете ще прекрасніше!

Субота – сприятливий день для стрижок. У разі стрижки в цей день волосся оздоровлюються, знімаються кармічні борги.

Неділю місячний календар стрижки волосся радить не стригтися зовсім. У цей день можна відрізати свою можливу долю. Краще зробити вихідний для волосся і побалувати себе різними масками для волосся домашнього приготування.

Несприятливі дні у березні-квітні 2015

У разі якщо Вам необхідно сповільнити ріст волосся, Ви також можете скористуватися місячним календарем стрижки волосся на 2015 року. Даний календар допоможе визначить у які дні краще всього проводити епіляцію за допомогою воску, епілятора та інших коштів. Визначення несприятливих днів стане в нагоді і для сильної половини людства, чоловікам доведеться рідше голитися, що заощадить багато часу.

Місячний календар видалення волосся на 2015

Перед тим як почати видаляти волосся запам’ятайте, що робити видалення небажаної рослинності не слід на зростаючому Місяці, адже в цьому випадку вони досить швидко відростають. Якщо видалити волосся коли зростаюча місяць у Діві або Леві, крім того що вони швидко відросте, вони стануть значно товщі. Найбільш сприятливий період для видалення волосся – це щербатий Місяць у Козерозі, і інші дні убування крім Лева та Діви.

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Якого числа краще стригти волосся березні-квітні? Сприятливий день для завивки волосся. Стрижка волосся за місячним календарем у 2015 році.

Джерело: ? Місячний календар стрижки волосся березень 2015. Сприятливі дні для стрижки в 2015 році. Календар видалення волосся березень-квітень

Також ви можете прочитати