Місячний календар стрижки та фарбування на Березень 2015 . Luxmama.ru

28.09.2015

Місячний календар стрижки та фарбування на Березень 2015

Весна – це той час, коли, нарешті, можна зняти з голови всім обридлі шапки і надати волоссю довгоочікуваний відпочинок на свіжому повітрі. Які зачіски будуть модними в цьому сезоні? Так найрізноманітніші! Знову в моду увійдуть кучері, але, крім цього, буде представлена маса нових моделей стрижок для короткої і середньої довжини волосся. Головним завданням є вибір підручних засобів, з допомогою яких ми зможемо перетворитися на красунь. Рішення залишається за Вами, який варіант для Вас буде найбільш підходящим і актуальним – укладання, стрижка, чарівні кучері або новий колір. Місячний календар стрижки та фарбування на Березень 2015 нагадує Вам про те, що важливо враховувати вплив, який виявляється Місяцем на дані маніпуляції.

Місяць, здійснюючи обертання по овальної орбіті, завжди повернений до Землі однією стороною. Якщо заглянути в потужний телескоп, то можна буде побачити 500 000 кратерів, площа самого великого з яких приблизно дорівнює площі Шотландії. Також на поверхні можуть бути розглянуті плями – «моря», в яких ніколи не було води, вітру і повітря, але, на думку деяких вчених, на пересушеною грунті все ж могли б рости рослини. На Землі відбуваються припливи і відливи завдяки тому, що Місяць володіє силою тяжіння.

На всьому протязі змін, які відбуваються із супутницею землі, починаючи з ледве помітного сріблястого серпа і закінчуючи повним блискучим шаром, відбувається багато цікавого. В першу чергу, слід відзначити періоди зростання й убування Місяця. Під час росту Місяця протікає етап життєвого самовдосконалення. Не дивно, що в цей період волосся ростуть швидше, вони більш слухняні і виглядають більш здоровими. Середина Березня 2015 року відноситься до періоду спадною Місяця, а новий Місяць з’явиться 20 березня.

Місячний календар фарбування волосся на Березень 2015

Забарвленням волосся за лічені хвилини може бути кардинально змінено вигляд. Кожною жінкою при бажанні може бути досягнутий ідеал, і якщо постійно підфарбовувати відросло коріння волосся, тобто можливість завжди виглядати неповторно і чудово. Місячний календар фарбування волосся на Березень 2015 стверджує, що найкращими днями для проведення процедур будуть періоди, коли на небі панують сузір’я Лева, Стрільця і Козерога, а це 3, 4, 12-16, 29-31 числа місяця. Крім цього, підфарбовування волосся від коренів і їх освіження будуть вдалими 25 і 26 Березня. Слід не забувати про те, що фарба буде змиватися швидше в проміжок, коли Місяць росте, тобто з 1 по 4 та з 20 по 31 Березня. Під час Місяця, що убуває фарба буде триматися краще, цей період припадає на числа з 6 по 18 Березня.

Фарбування волосся слід починати з маківки і спрямовуватися в бік потилиці. В останню чергу рекомендується фарбувати волосся передній частині і на скронях.

Місячний календар стрижок волосся на Березень 2015 — сприятливі дні

Неможливо виникнення гарної зачіски самої по собі – її створює стрижка. Виконання стрижок волосся рекомендовано на наростаючому Місяці спочатку і наприкінці місяця.

Для довгого волосся допускається просто освіжити кінчики. Для відростання короткої зачіски потрібно трохи часу, тому бажано робити її в середині місяця, у період, коли Місяць сходить. В цілому, згідно з Місячним календарем стрижок волосся на Березень 2015 року, сприятливими днями в поточному місяці стануть 2, 3, 4, 7, 9, 13, 15, 17, 23, 24, 25, 28.

Місячний календар стрижок волосся на Березень 2015 — несприятливі дні

Насамперед, дні, виконання стрижки волосся на які здатне нашкодити енергетичної складової, випадають на 5 та 20 Березня. У період повного місяця і молодика і так можливо заманювання негативних подій, і не варто посилювати ризик їх виникнення. Також несприятливими днями, згідно з Місячним календарем стрижок волосся на Березень 2015, є періоди сходить Місяця, що припадають на 18, 19 і 20 березня.

В різних областях голови зростання волосся відбувається по-різному, що є основною причиною, чому стрижка втрачає свою форму. Короткій зачісці слід надавати форму, як правило, кожні 4 тижні, а волосся, що мають середню довжину, рекомендується коригувати раз у 6 тижнів. Для поліпшення мікроциркуляції в довгому волоссі, бажано підстригати їх раз в 2-3 місяці.

Таким чином, якщо Ви будете ставитися до свого волосся з не меншою увагою, ніж до лиця, то у Вас є можливість завжди виглядати красунею. В іншому випадку, Вам не зможе допомогти ні оригінальний макіяж, ні одяг, ні нові туфлі.

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Місячний календар стрижки та фарбування на Березень 2015 допоможе Вам підібрати періоди сприятливих днів для проведення фарбування і стрижки волосся. Несприятливі дні. стрижка, фарбування волосся, календар, Місячний, Місяць, Березень, 2015, сприятливі, несприятливі, дні

Джерело: Місячний календар стрижки та фарбування на Березень 2015 » Luxmama.uk

Також ви можете прочитати