Місячний календар процедур краси і стрижок волосся на березень 2016 року

20.02.2017

Місячний календар процедур краси і стрижок волосся на березень 2016 року

Плануйте ваші процедури краси і стрижок з місячним календарем на березень 2016 рік.

Рекомендуємо використовувати Місячний календар. У березні нашим волоссю необхідний особливий догляд – весняний авітаміноз негативно впливає на їх структуру, вони стають більш ламкими, з’являється лупа і зникає блиск. Так і укладальні засоби сильної фіксації, якими ми користуємося, щоб зберегти форму зачіски під головними уборами, не сприяють оздоровленню шевелюри.

На початку весни і лікарі, і перукарі рекомендують пропити комплекс вітамінів, призначений для зміцнення волосся, не нехтувати лікувальними салонними процедурами салонів краси міста Мурома, а вдома частіше робити вітамінні маски.

До того ж, усім нам не варто забувати, що ефективність будь-яких процедур з волоссям залежить від руху Місяця, тому перш ніж стригтися, робити фарбування і проводити додаткові процедури, рекомендуємо звіритися з місячним календарем стрижок на березень 2016 року. І тоді ваші локони завжди будуть здоровими, красивими і блискучими.

Місячний календар процедур краси і стрижок волосся на березень 2016 року

За традицією пояснимо, як користуватися місячним календарем. Перше, на що варто звернути увагу – час, до якого триває місячний день (воно зазначено в дужках). Наприклад, якщо він закінчується в два або в три години ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічний вплив змінюється.

Буває і так, що ранок та день відмінно підходять для стрижки, фарбування в домашніх і салонних умовах, а ввечері волосся навіть розчісувати не рекомендується, щоб не нашкодити їх структурі і зростання.

Для наочності розглянемо 22 березня 2016 року: до 17:44 (час московське) будь-які маніпуляції з волоссям зроблять їх більш здоровими,красивими і блискучими. Але після 17:44, локони варто залишити в спокої – стрижка загрожує істотним погіршенням самопочуття, а всі лікувальні, які зміцнюють і відновлюють процедури дадуть зворотний результат.

Звертаємо вашу увагу, що в цьому місяці Місяць часто переходить в інший знак Зодіаку після початку наступного місячного дня, ввечері або незадовго до півночі,

відповідно, рекомендації дані з урахуванням цього фактора.

В якості доповнення до нашого місячним календарем стрижок пропонуємо вам невеликий бонус:

Кращі дні для манікюру та педикюру: 5 (після 19:21), 6, 7 (до 22:08), 20 (після 20:38), 21, 22 (до 17:44).

Кращі дні для епіляції: 3, 4, 30 (після 20:44 і до 2:03 31-го).

Дні, коли категорично не рекомендується робити манікюр, педикюр і епіляцію: 2, 8, 9, 16 (після 11:15), 17 (до 12:13), 22 (після 17:44), 23, 26 (після 22:07),

27 (до 23:11), 31 (2:03).

Перша декада березня
Місячний календар процедур краси і стрижок волосся на березень 2016 року

8 березня, вівторок, 28-й місячний день (до 6:40, пізніше орієнтуйтеся на 29-й місячний день, Місяць у Рибах.

Сьогодні невдалий день для стрижки та фарбування. З домашніх процедур віддайте перевагу тим, які направлені на лікування та відновлення волосся, і скористайтеся покупними засобами, а не приготованими самостійно.

9 березня, середа, 29-й місячний день до 4:55, 1-й місячний день (до 7:08, пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), молодий Місяць, повне сонячне затемнення, Місяць в Овні.

Цей день категорично не підходить для стрижки, фарбування, салонних і домашніх процедур. Залиште волосся в спокої, по можливості не з’являйтеся в місцях великого скупчення народу без головного убору і не дозволяйте нікому торкатися до своєї голови. Крім того, настійно не рекомендується користуватися гребінцями з гострими зубами.

10 березня, четвер, 2-й місячний день (до 7:34, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день, Місяць у Овні.

Ще один вельми несприятливий день для стрижки, фарбування і додаткових перукарських процедур. До того ж не рекомендується використовувати фен, стайлер і спиртовмісні засоби укладань.

Місячний календар процедур краси і стрижок волосся на березень 2016 року

Друга декада березня

11 березня, п’ятниця, 3-й місячний день (до 8:00, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день, Місяць у Тельці.

І знову краще утриматися від стрижки, фарбування і процедур, спрямованих на харчування, відновлення, зміцнення і лікування волосся. Не рекомендується робити і гарячу укладку, а також користуватися укладальними засобами сильної фіксації.

12 березня, субота, 4-й місячний день (до 8:29, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день, Місяць у Тельці.

Сьогодні цілком сприятливий день для візиту в перукарський салон – стрижка приверне до вас додаткові фінансові кошти і допоможе налагодити і зміцнити відносини з родичами. Однак при цьому рекомендується віддати перевагу класичним зачісок і природним тонам у фарбуванні. З домашніх процедур найбільш ефективними будуть легкі живильні маски на основі фруктових пюре.

13 березня, неділя, 5-й місячний день (до 9:01, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день, Місяць у Тельці.

І знову підходящий день для відвідування перукарні. Правда, краще утриматися від експериментів і імідж міняти не варто, залишайтеся в звичному для вас спосіб, щоб не нашкодити течією своїх фінансових справ і своєї репутації. Так що просто оновіть форму своєї зачіски і колір волосся. З домашніх процедур оптимальний ефект дадуть маски на основі молочних продуктів.

14 березня, понеділок, 6-й місячний день (до 9:39, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день, Місяць у Близнюках.

Ще один сприятливий день для візиту в салон. Можете дозволити собі невеликі експерименти, наприклад, додати в звичний колір волосся кілька підходящих і гармонійно доповнюють один одного відтінків. Крім того, рекомендується вибирати стрижки, які не потребують ретельного щоденного укладання і використання великої кількості укладальних засобів. Вітаються легкі повітряні зачіски.

15 березня, вівторок, 7-й місячний день (до 10:23, пізніше орієнтуйтеся на 8-й місячний день), 1-я чверть, Місяць у Близнюках.

Не дуже підходящий день для стрижки – вона загрожує погіршенням відносин з оточуючими, а також порушенням структури волосся. Від фарбування теж краще утриматися. Домашні і салонні процедури користі не принесуть.

16 березня, середа, 8-й місячний день (до 11:15, пізніше орієнтуйтеся на 9-й місячний день, Місяць у Раку.

Сьогодні варто стригтися тільки в тому випадку, якщо ви довгий час носили довге волосся і раптом зважилися на кардинально коротку стрижку. Фарбування не забороняється, однак не рекомендується робити освітлення і використовувати надмірно інтенсивні фарби, краще віддати перевагу легким і природним барвникам. З домашніх процедур найбільш ефективними будуть маски на основі блакитної глини з додаванням водоростей.

17 березня, четвер, 9-й місячний день (до 12:13, пізніше орієнтуйтеся на 10-й місячний день, Місяць у Раку.

Цей день зовсім не підходить для стрижки – вона загрожує сильним стресом та іншими психологічними проблемами. Від фарбування теж рекомендується утриматися. Домашні і салонні процедури в кращому випадку виявляться марними, а в гіршому – нашкодять шкірі голови і структуру волосся.

18 березня, п’ятниця, 10-й місячний день (до 13:17, пізніше орієнтуйтеся на 11-й місячний день, Місяць у Леві.

Сьогодні відмінний день для стрижки – вона подарує вам натхнення, притягне нові яскраві враження, оновить енергію. Якщо зберетеся робити первинне фарбування, то віддайте перевагу золотистим, рудуватим або пісочним тонам. З домашніх процедур оптимальний результат дадуть медові маски і ополіскування настоєм ромашки або звіробою.

19 березня, субота, 11-й місячний день (до 14:23, пізніше орієнтуйтеся на 12-й місячний день, Місяць у Леві.

Ще один чудовий день для стрижки. Вітаються сміливі експерименти, креативні зачіски, фантазійне фарбування. Можна зробити сомбре з використанням червоних, фіолетових, баклажановых відтінків. Вдалим виявиться карвінг, а якщо налаштовані на повноцінну «хімію», то віддайте перевагу хімічній завивці з липидно-протеїновим комплексом.

20 березня, неділя, 12-й місячний день (до 15:30, пізніше орієнтуйтеся на 13-й місячний день, Місяць у Діві.

І знову прекрасний день для візиту в салон. Стрижка притягне до вас любов і якісь додаткові блага, налаштує вас на позитив, заряджає оптимізмом. Якщо зберетеся робити фарбування, то віддайте перевагу тим технік, які допомагають візуально збільшити об’єм волосся.

Місячний календар процедур краси і стрижок волосся на березень 2016 року
Третя декада березня

21 березня, понеділок, 13-й місячний день (до 16:37, пізніше орієнтуйтеся на 14-й місячний день, Місяць у Діві.

Ще один відмінний день для стрижки – вона оздоровить волосся, позбавить від накопиченої негативної енергії, а на метафізичному рівні допоможе розірвати замкнене коло якійсь неприємній для вас ситуації. Фарбування не забороняється, однак рекомендується віддати перевагу природним відтінкам і щадним барвникам. Будь-які домашні процедури, спрямовані на харчування, лікування і зміцнення волосся, принесуть подвійну користь.

22 березня, вівторок, 14-й місячний день (до 17:44, пізніше орієнтуйтеся на 15-й місячний день, Місяць у Діві.

Чудовий день для відвідування перукарні. Стрижка «увіллє» у вас нові сили, подарує заряд позитивної енергії, сприятливо позначиться на здоров’ї волосся і на вашому загальному самопочутті. Будь-які додаткові процедури, як і напередодні, виявляться досить ефективними; а от з фарбуванням варто бути обережніше – не використовуйте незнайомі барвники, освітлювачі, темні похмурі відтінки. Якщо ж збираєтеся фарбуватися вперше, то перенесіть це на інший день – реакція на фарбу може бути непередбачуваною.

23 березня, середа, 15-й місячний день (до 18:51, пізніше орієнтуйтеся на 16-й місячний день), Повня, напівтіньове місячне затемнення, Місяць у Терезах.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для стрижки, фарбування, домашніх і салонних процедур. Залиште волосся в спокої, по можливості не користуйтеся укладальними засобами і не з’являйтеся на вулиці з непокритою головою.

24 березня, четвер, 16-й місячний день (до 19:57, пізніше орієнтуйтеся на 17-й місячний день, Місяць у Терезах.

Цей день цілком сприятливий для стрижки та фарбування, головне, заздалегідь визначитеся, чого ви хочете бачити у себе на голові і утримайтеся від креативних експериментів – їх результат вас навряд чи задовольнить. З додаткових процедур рекомендується іонізація – в салоні або будинку за допомогою спеціальних пристосувань. Втім, можна обмежитися тривалим сеансом розчісування з провітрюванням пасм.

25 березня, п’ятниця, 17-й місячний день (до 21:02, пізніше орієнтуйтеся на 18-й місячний день, Місяць у Скорпіоні.

Ще один підходящий день для відвідування перукарського салону. Стрижка оновить почуття і думки, притягне до вас подарунки або додаткові доходи, посприяє розкриття вашого потенціалу. Фарбування теж буде вдалим і прихилить до вас яскраві цікаві події.

26 березня, субота, 18-й місячний день (до 22:07, пізніше орієнтуйтеся на 19-й місячний день, Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні варто вирушати в перукарню тільки в тому випадку, якщо у вас немає проблем з нервовою системою (застарілого стресу, депресії, неврозів), якщо ж щось з перерахованого має місце бути, то стрижка погіршить ситуацію. Крім того, якщо ви все-таки зберетеся стригтися, не намагайтеся скопіювати зачіску який-небудь знайомої дами, інакше налаштуєте цю жінку проти себе.

27 березня, неділя, 19-й місячний день (до 23:11, пізніше орієнтуйтеся на 20-й місячний день, Місяць у Скорпіоні.

Зовсім невідповідний день для стрижки, фарбування і додаткових перукарських процедур. Єдине, що варто зробити: ввечері сполоснути волосся водою, настояною на сріблі – це позбавить від негативної енергії.

28 березня, понеділок, 20-й місячний день, Місяць у Стрільці.

Сьогодні відмінний день для стрижки, вона допоможе вам зважитися на якийсь сміливий і потрібний вам зараз вчинок. Фарбування не забороняється, більше того, можна пограти з відтінками або вибрати поєднання кольорів, характерних для якої-небудь субкультури.

29 березня, вівторок, 20-й місячний день триває (до 0:12, пізніше орієнтуйтеся на 21-й місячний день, Місяць у Стрільці.

Якщо буде бажання, то ці 12 хвилин зробіть масаж голови і вушних раковин.

30 березня, середа, 21-й місячний день (до 1:10, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день, Місяць у Козерозі.

Сьогодні цілком сприятливий день для стрижки та фарбування. Можна поекспериментувати з формою зачіски і кольору волосся. Хороший ефект дадуть салонні і домашні процедури, спрямовані на зміцнення коренів.

31 березня, четвер, 22-й місячний день (до 2:03, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), 4-я чверть, Місяць у Козерозі.

Цей день не підходить для стрижки. Фарбування не забороняється, однак бажано використовувати щадні барвники і додатково скористатися пом’якшувальною бальзамом. З домашніх процедур рекомендуються живильні маски з додаванням яєчного жовтка і стоун-масаж

(Календар з журналу Beauty Passion)

Короткий опис статті: місячний календар стрижок на листопад 2016

Джерело: Місячний календар процедур краси і стрижок волосся на березень 2016 року

Також ви можете прочитати