МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР ДЛЯ СТРИЖКИ ВОЛОССЯ НА БЕРЕЗЕНЬ

20.02.2017

МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР ДЛЯ СТРИЖКИ ВОЛОССЯ НА БЕРЕЗЕНЬ

МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР ДЛЯ СТРИЖКИ ВОЛОССЯ НА БЕРЕЗЕНЬ

Якщо здоров’я та краса вашого волосся вам — не порожній звук, пропонований нижче місячний календар підходять і несприятливих днів для стрижки й догляду за волоссям повинен стати вашим незмінним супутником. Почавши робити ті чи інші процедури (стрижку, колір, завивку, нанесення масок) у відповідний для цього день місячного циклу, ви не можете не побачити, як покращитися не лише стан вашої зачіски, так і загальний стан здоров’я, добробут, а не рахуючи того, ви можете вирішити деякі принципові труднощі.

Місячний календар стрижок на березень

1 березня (1-х місячні день, місяць у Рибах) – невдалий час для виконання стрижки. Варто вам постригтися в цей день, і ви зможете зіткнутися з виникненням лупи, позбавитися від якої буде дуже проблемно. Фарбувати волосся дозволяється тільки натуральними барвниками.

2 березня (2-гі місячні день, місяць у Рибах) – не самий відповідний час для візиту в перукарню, так як він чреватий погіршенням здоров’я та конфліктами з вашим оточенням.

3 березня (3-тьи місячні день, місяць в Овні) – ні за яких обставин не стрижіться! Крім загрози для здоров’я стрижка в цей день обіцяє вам величезні речові розтрати. Категорично не підходить цей день і для освітлення локонів.

4 березня (4-ті місячні день, місяць в Овні) – нейтральний день для стрижки, разом з тим обіцяє виникнення стану тривожності за близьких, також загострення захворювань ротової порожнини і гортані.

5 березня (5-ті місячні день, місяць у Тельці) – підстригатися в цей день не забороняється. Навіть більше того, новенька зачіска сприятиме підвищенню вашого матеріального достатку, а освітлення волосся зробить вас ще красивішими.

6 березня (6-ті місячні день, місяць у Тельці) – не найкращий день для походу в салон, так як збільшується ризик схопити простудне захворювання. Разом з тим, якщо ви все-таки подровняете кінчики волосся, вони стануть міцнішими і відмінно будуть рости.

7 березня (7-мі місячні день, місяць у Близнюках) – непоганий день для стрижки, так і для фарбування. Не рахуючи того, він чудово підходить для того, щоб конструктивно змінити колір власної зачіски. Зачіски в цей день виходять повітряними.

8 березня (8-мі місячні день, місяць у Близнюках) – відкладіть стрижку на завтрашній день, в неприємному випадку ви ризикуєте занедужати. А ось фарбування волосся в цей день не забороняється, навіть навпаки — ставши блондиночка, ви можете уникнути підготованих вам долею невдач.

9 березня (8-мі місячні день до 12.30, пізніше 9-ті, місяць у Близнюках) – ваша стрижка буде не лише успішною, так і принесе вам речовий добробут, також допоможе вирішити деякі завдання зі здоров’ям.

10 березня (9-ті місячні день, місяць у Раку) – нехороший час для стрижки, вона не просто загрожує вашому здоров’ю, так і обіцяє вам невдалу зачіску, яка не буде тримати форму. Цього дня зірки радять вам, зокрема, відмовитися від миття волосся.

11 березня (10-ті місячні день, місяць у Раку) – підстригаючи волосся в цей день, ви зробите своє життя ще цікавіше та насиченим, але зможете зіткнутися з непослушностью зачіски при укладанні. Підходить і для фарбування в золотисті і мідні тони, що обіцяє вам речову вигоду.

12 березня (11-ті місячні день, місяць у Леві) – стригтися в цей день не рекомендується, адже це може не кращим чином позначитися на долі.

13 березня (12-х місячні день, місяць у Леві) – стрижка в цей день повинна бути відкладена, так як здатна залучити злощасний випадок, який обернеться вам деякої травмою. Фарбувати волосся також не варто.

14 березня (13-ті місячні день, місяць у Леві) – сміливо подстригайтесь в цей день, так як це зробить краще стан волосся, роблячи його шовковистим, пышноватыми і блискучими, також посприяє вербованию щастя.

15 березня (14-ті місячні день, місяць у Діві) – чудовий день для того, щоб постригтися. Він обіцяє вам успіх у всіх областях – в кар’єрі, матеріальному становищі, здоров’я і навіть у відношенні з оточуючими.

16 березня (15-ті місячні день, місяць у Діві) – від стрижки волосся рекомендується відмовитися, так як після неї ваші справи підуть не найкращим чином. А ось для фарбування волосся донині повністю підходить, особливо якщо ви збираєтеся поміняти природний колір на більш темний.

17 березня (16-ті місячні день, місяць у Терезах) – зробивши в цей день стрижку, ви ризикуєте наробити помилок в особистому житті, що може навіть спричинити за собою розрив з коханим. Фарбуючи ж волосся в тони чорної панелі, ви, навпаки, можете відшукати рішення здавна мучавшей вас труднощі.

18 березня (17-ті місячні день, місяць у Терезах) – не стрижіться в цей день, так як маніпуляції з волоссям створять перешкоди в поточних справах, а може бути і погано позначиться на вашому стані здоров’я.

19 березня (18-ті місячні день, місяць у Терезах) – нехороший день для стрижки, так як вона підвищить можливість речових втрат, крадіжки або грабежу, пов’язаного із заподіянням шкоди здоров’ю.

20 березня (19-ті місячні день, місяць у Скорпіоні) – в цілому хороший час для підстригання волосся, що обіцяє вам зміни в особистому житті. Так що якщо на цьому фронті не все ясно, сміливо йдіть до перукарні.

21 березня (20-ті місячні день, місяць у Скорпіоні) – нейтральний для стрижки день, який обіцяє вам переосмислення вашої справи до життя, зміну мінуси на плюси і навпаки. Якщо все у вас в порядку, краще не ризикувати і обходити в цей день перукарню стороною.

22 березня (21-ті місячні день, місяць у Стрільці) – дуже непоганий день для відвідування салону краси. Ви не просто станете краще виглядати з новою зачіскою, так і можете розраховувати на поліпшення відносин зі співробітниками і кар’єрне зростання.

23 березня (22-гі місячні день, місяць у Стрільці) – гарний день для стрижки, віщує вам придбання або принесення в дар деякої приналежності, правда, з іншого боку, зробивши нову зачіску, ви ризикуєте набрати кілька зайвих кг

24 березня (23-тьи місячні день, місяць у Козерозі) – подстригаясь в цей день, ви зможете розраховувати на поліпшення стану власних волосся, також кольору обличчя. Не рахуючи того, зірки обіцяють вам і деякий подарунок після відвідування перукарні.

25 березня (24-ті місячні день, місяць у Козерозі) – нехороший день для маніпуляцій з волоссям, що загрожує вам загостренням набутих захворювань і загальним погіршенням самопочуття.

26 березня (25-ті місячні день, місяць у Водолії) – відкладіть відвідування перукарні назавтра, так як стрижка загрожує не лише погіршенням стану волосся і їх випаданням, так і загостренням очних хвороб.

27 березня (26-ті місячні день, місяць у Водолії) – гарний день для відвідування стиліста. Нічого такого особливого він не обіцяє, але стрижки виходять відмінно і декорують власних власниць.

28 березня (27-мі місячні день, місяць у Рибах) стрижка в цей день загрожує неуввязками з лупою.

29 березня (28-мі місячні день, місяць у Рибах) – виготовлена стрижка не лише вас прикрасить, так і допоможе завести нові знайомства з «підходящими» людьми.

30 березня (29-ті – 30-ті місячні день, місяць в Овні) – маніпуляції з волоссям несприятливі, оскільки ведуть до зниження імунітету.

31 березня (1-х місячні день, місяць в Овні) – підстригатися в цей день – до появи сварок або навіть судових позовів. Не рахуючи того, вірогідні препядствия зі здоров’ям.

Короткий опис статті: місячний календар стрижок на листопад 2016 МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР ДЛЯ СТРИЖКИ ВОЛОССЯ НА БЕРЕЗЕНЬ — Корисні нотатки про все

Джерело: МІСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР ДЛЯ СТРИЖКИ ВОЛОССЯ НА БЕРЕЗЕНЬ

Також ви можете прочитати