МІСЯЧНІ ДНІ для стрижки волосся

12.08.2015

МІСЯЧНІ ДНІ для стрижки волосся


За переконаннями багатьох п’ятниця 13-е — це дуже важкий і небезпечний день. У багатьох старих джерелах число тринадцять вважається числом, «отверзающим кола», — Саме цим він і небезпечний. п’ятницю 13 звільняється частина того, що могло б з Вами статися, але не сталося з тих чи інших причин, частину ниток, які Ви перервали або розпочали — але не продовжили. У цей день різні можливості перетікають один в одного, створюючи нові починання і завершуючи забуті. Читати.

На численні прохання наших читачок ми публікуємо матеріали про ЗВ’ЯЗКИ стрижки волосся з МІСЯЧНИМИ ДНЯМИ і з положенням Місяця в різних знаках Зодіаку. Східна астрологія, на відміну від західної, звертає увагу на будь-яку дію людини як на зміну якості життя. Навіть сама звичайна стрижка волосся може докорінно змінити вашу долю. Тибетці поділяють місячні дні на сприятливі і несприятливі для стрижки (гоління) волосся. Дні обрізання волосся мають як благотворний вплив на подальшу долю людини — позитивно впливають на довголіття, успіх і зовнішню привабливість; так і негативний, оскільки стрижка в ці дні може пошкодити життєву силу людини і накликати біду.

Зовсім недавно відкрила для себе дуже корисний сайт «Місячний календар», де можна отримати поради практично з будь-якого питання, пов’язаного з «місячної» ЖИТТЯМ: перейти.

ЗНАЧЕННЯ кожного місячного дня можна дізнатися у розділі «архів»

Правильна стрижка принесе перемогу

Волосся дано не просто для краси. Вони — своєрідні природні антени нашого організму, які проводять незриму цілющу силу простору до тіла. Існує легенда, що до гріхопадіння навколо голови людини був німб (кулясте скупчення біоенергії, помилуватися на яке ми тепер можемо лише на іконах) і волосся не було.

Є таке повір’я, що голова пралюдини була покрита чимось схожим на пушок, який ми бачимо на голові новонародженого немовляти. А коли чоловік впав у гріх, промінчики космічної енергії навколо його голови обважніли і перетворилися в волосся.

Вони стали сполучною ланкою між людиною і небом до тієї пори, поки він знову не підніметься на свій небесний рівень розвитку.

До волосся ставляться дбайливо. Обрізати волосся — значить, змінити своє життя, це добре знали в старовину. Не дарма збереглася величезна кількість ритуалів, пов’язаних з цією процедурою.

Магія до волосся і всім проблемам, пов’язаним з ними, ставиться дуже просто. Раз волосся — джерело нашої космічної Сили, значить, все, що з ними відбувається, змінює русло незримою річки, яка омиває нас своїми біоенергетичними хвилями. Тому будь-який вплив на волосся може змінити в ту чи іншу сторону не тільки наш зовнішній вигляд, але і всю нашу життя.

І тому, щоб не облисіти раніше часу і не втратити свою небесну половину у вигляді Ангела-Хранителя, треба при стрижці дотримувати певні заходи безпеки, знати, коли і навіщо ви це робите.

ПРАВИЛО ПЕРШЕ

свідчить: не можна довіряти свої волосся кому попало. Слід пам’ятати, що чоловік, який вас стриже, змінює ваше біополе. Тому, приходячи в перукарню, вибирайте енергійного і життєрадісного майстри, і тоді ваше життя після стрижки зміниться на краще. Чим старше перукар, тим сильніше його вплив на ваше життя. Якщо ви людина самостійна, звикли вирішувати свої проблеми самі й не любите, коли вам щось заважає їх здійснити, вибирайте майстра або одного з вами віку, або молодше вас. Коли вам хронічно не щастить з незрозумілої причини, має сенс вибрати дуже старого і відомого майстра, нехай навіть зачіска, їм зроблена обійдеться вам дуже дорого. Зате після відвідування перукарні ваше життя різко зміниться. А якщо ви ще правильно розрахуєте момент відвідування, то не просто зміниться, а покращитися.

ПРАВИЛО ДРУГЕ:

самим собі краще не стригти волосся. Навіть якщо ви добре знаєте перукарська справа, цією прикметою нехтувати не варто. Коріння цього «забобони» криються в дуже важливої проблеми: людині дуже складно вилікувати себе самого. Це знає будь-який, самий сильний екстрасенс. Яким би сильним і вольовим ні була людина, йому дуже складно виправити деформації свого власного біополя, так як він переробляє їх такої деформованої енергією.

ПРАВИЛО ТРЕТЄ:

вважається, що краще, якщо вас стриже осіб одного з вами статі. Справа в тому, що з волоссям пов’язано дуже багато рецептів приворотів, але проблема не тільки в чистому чаклунстві. Під час стрижки у вас змінюються ефірне, астральне і ментальне біополя, і в результаті цього ми легко піддаємося чужому впливу. Тому, якщо ви сподобалися майстру різного з вами статі, це може призвести до неприємностей в особистому житті. Не дарма в біблійних сказаннях Самсона погубила жінка, срезавшая йому волосся. Така ж прикмета вірна і для жінок, тільки мова вже йде про чоловіків-перукарів.

ПРАВИЛО ЧЕТВЕРТЕ:

після стрижки волосся у воду не кидають. Уважно слідкуйте за цим в перукарні, тоді до старості зберегти свої волосся пишними і здоровими.

ПРАВИЛО П’ЯТЕ:

якщо ви хочете, щоб після стрижки волосся стали швидше рости, зачіску треба робити при повному місяці. Якщо хочете, щоб волосся трохи змінили свої властивості — наприклад, вас не влаштовує, що вони плутаються, неслухняні — варто сходити в перукарню на убуваючому місяці. Але пам’ятайте, що після такої стрижки волосся будуть відростати дуже довго. На убуваючому місяці також добре підстригтися, якщо ви хочете зміцнити коріння волосся, затримати їх стрімке випадання.

ПРАВИЛО ШОСТЕ:

не можна стригти волосся в так звані сатанинські місячні дні (9, 15, 23 і 29 дні за місячним календарем), а також у дні сонячного і місячного затемнення. Після таких процедур можна захворіти або, як казали в давнину, «пам’ять і розум зістригти».

ПРАВИЛО СЬОМЕ:

як зміниться ваше життя після стрижки, покаже день тижня, коли відвідали перукарню.

Понеділок — день, сприятливий для стрижки. У цей час можна зняти з себе велику кількість негативних емоцій і невирішених проблем, що накопичилися в життя. День сприятливий для фарбування волосся.

вівторок краще піти в перукарню, якщо вам не вистачає фізичних сил або волі вирішити якусь важливу проблему, якщо вам бракує активності або замучила монотонність життя.

В середу добре постригтися, щоб дізнатися щось нове або цікаве, зустріти нових друзів або притягти до себе старих, збільшити кількість поїздок, переміщень і спілкування в житті.

Четвер сприяє змінам у взаєминах з оточуючими, сприяє популярності людини, збільшенню його удачі і благополуччя.

П’ятниця — день краси. Коли ви відвідуєте перукарню в цей день тижня, ви міняєте не просто зачіску, ви міняєте свою зовнішність. Тому, якщо вас влаштовує, як ви виглядаєте в цей день тижня краще не стригтися. Якщо хочете покращати — відвідайте перукарню в п’ятницю, коли Сонце йде до Козерога (24 грудня — 22 січня) або Тельцю (22 квітня — 21 травня).

Субота — хороший день для стрижки. Волосся в цей день оздоровлюються, і заодно з вас знімається частина кармічних боргів і гріхів вашого роду.

неділя краще не стригти волосся — можна зарізати свою власну долю або удачу. Цей день доречний лише для хронічних невдах — може, доля змилостивиться і після такої процедури зміниться на краще. Але гарантій ніхто дати не може.

ПРАВИЛО ВОСЬМЕ

говорить про те, що мало підібрати хороший день для стрижки, треба ще, щоб він гармоніював з вашим власним днем народження, інакше всі сприятливі тенденції дні перетворяться в негативні.

Понеділок гармонійна енергія четверга, п’ятниці, суботи. Вдень-антагоністом для понеділка є неділя.

Якщо ви народилися вівторок. вам споріднені енергії четверга, суботи, неділі. А сила понеділка і п’ятниці несприятлива для вас. П’ятниця — антагоніст для вівторка.

Середовищі гармонійна сила неділі. Антагоністом її є четвер.

Четвер споріднені енергії понеділка, вівторка, п’ятниці та неділі. Антагоністом його є середовище.

П’ятниці близька сила понеділка, четверга, суботи, неділі. Антагоніст її — вівторок.

Суботи споріднена енергія п’ятниці. Антагоніст її — неділя.

Неділя гармонійні сили вівторка та четверга. Антагоніст його — понеділок.

дні-антагоністи волосся стрижуть тоді, коли вас переслідує кармічне невезіння у всіх сферах життя. Зазвичай після такої стрижки на деякий час життя як би завмирає, щоб потім зробити крутий віраж, який приведе вас до перемоги.

ПРАВИЛО ДЕВ’ЯТЕ

говорить про те, що, подібно рослинам, швидкість і якість зростання наших волосся підпорядковуються положення Місяця на небі. Тому мало підібрати хороший день місяця і день тижня для зачіски, треба ще взяти сприятливий час для росту волосся положення Місяця в знаку Зодіаку. Положення Місяця завжди зазначено в місячних календарів на рік.

Місяць в Овні вважається несприятливою для стрижки волосся взагалі, хоча на стані волосся та зачіски не позначається. Справа в тому, що після такої процедури слабшає імунітет організму, підвищується ризик захворіти.

Положення Місяця в Тельці. Діві. Козерозі вважається найсприятливішим для відвідування перукарні. Волосся добре ростуть, наливаються силою, менше січеться після стрижки.

Місяць у Близнюках і Вагах допомагає робити повітряні зачіски, сприяє швидкому росту волосся, але на якість і стан їх не впливає.

Місяць у Раку та Рибах уповільнює швидкість росту волосся, але насичує їх життєвою силою.

Місяць у Леві вважається несприятливим часом для стрижки, якщо ваші справи йдуть добре, і сприятливим, коли треба змінити спосіб або ритм людського життя.

Місяць у Скорпіоні дуже підступна і може як поліпшити, так і погіршити ваше особисте життя і стосунки з партнерами протилежної статі.

Місяць у Стрільці сприяє змінам в кар’єрі, на роботі, у відносинах з колегами і діловими партнерами, допомагає домогтися визнання і соціального успіху.

Місяць у Водолії вважається вкрай несприятливим становищем для стрижки.

1-ий місячний день стрижка волосся веде до скорочення життя.

2-ий місячний день — стрижка волосся приверне до вас сварки і суперечки.

3-ий місячний день — стрижка волосся призведе до принесення шкоди для організму і може привернути до вас розтрати.

4-ий місячний день — стрижка принесе дискомфорт, приверне тугу і страх втрати близьких. Викличе хвороби горла і захворювання порожнини рота.

5-ий місячний день — стрижка волосся призведе до збільшення власності, ви станете трохи багатшими.

6-ий місячний день — стригти волосся небажано — залучите застуду, погіршиться нюх, будете виглядати хворою людиною і насправді почнете хворіти.

7-ий місячний день — стрижка волосся приверне до вас сварки і суперечки, ви можете поконфліктувати з начальником. Існує загроза конфлікту з коханою людиною. Горячий день за тибетським календарем, день, коли стрижка волосся серйозно погіршить стан вашого здоров’я.

8-ий місячний день — стрижка прилечет вам довголіття, хороше здоров’я і зробить ваше життя гідною в очах оточуючих (хоча і не відразу, але в найближчі місяці).

9-ий місячний день — стрижка волосся привертає хвороби.

10-ий місячний день — спалює день за тибетським традицій, рекомендується утриматися від стрижки, так як це приверне до вас хвороби.

11-ий місячний день — стрижка принесе гостроту почуттів, збільшить ваші здібності до передбачення і проникливість розуму.

12-ий місячний день — стригти волосся не можна — залучаються нещастя, травми і підвищується ймовірність загрози для життя.

13-ий місячний день — бажано стригтися, так як стрижка принесе щастя і користь, гарний зовнішній вигляд.

14-ий місячний день — стрижка приверне поліпшення діяльності, фінансового стану, збільшення власності і прихильність начальства. Рес. Заради свого ж добробуту хоча б проведіть по волоссю

15-ий місячний день — безпечніше утриматися від стрижки, так як можливі порушення психіки в результаті стрижки, підвищення тиску, головні болі і поява почуття страху. Рес. Якщо не хочете потрапити на лікарняне ліжко, тримайтеся подалі від перукарів.

16-ий місячний день — краще утриматися від стрижки — виникнуть нещастя, помилки. Негативні звички і пороки проявляться в повній мірі, тяга до алкоголю зросте, а можливість контролювати пристрасті зменшиться. Стрижка волосся може залучити зраду, в результаті якої ваш стан здоров’я значно погіршиться.

17-ий місячний день — в результаті стрижки з’являться перешкоди в справах, виникнуть хвороби. Висока можливість отримання травми в майбутньому. Постраждає психіка. За східним повір’ям стрижка в цей день приверне до вас шкідливих духів.

18-ий місячний день — стрижка волосся призведе до втрати власності, крадіжок, можуть захворіти ваші домашні тварини (вони відчувають загрожують вам небезпеки і переживають за вас). Також за тибетським традиціям це спалює день і стрижка волосся принесе вам серйозне погіршення стану здоров’я.

19-ий місячний день — слід звернутися до перукаря — стрижка волосся подовжує життя.

20-ий місячний день — стригти волосся небажано, виникне «відраза».

21-ий місячний день — бажано стригти волосся — залучите красу та благополуччя.

22-ий місячний день — стрижка приверне до вас можливість придбання власності, але можете поправитися, набрати зайву вагу.

23-ий місячний день — стрижка принесе гарний колір обличчя, поліпшить ваш добробут.

24-ий місячний день — дуже поганий день для стрижки волосся — можуть з’явитися хвороби. Хочете бути здоровими — утримайтеся від стрижки.

25-ий місячний день — стрижка волосся збільшить очний тиск і призведе до погіршення зору. У результаті стрижки загостряться очні хвороби, можливі запалення, поява ячменей.

26-й місячний день — в результаті стрижки волосся або створення зачіски ви привернете до себе радість і щастя.

27-ий місячний день — в результаті стрижки волосся або створення зачіски ви привернете до себе радість і щастя.

28-й місячний день — в результаті стрижки волосся зросте чарівність зовнішнього вигляду, ви будете подобатися людям.

30-ий місячний день — стрижка волосся може привернути до людини загрозу зустрічі з нещастям, ворогом і може залучити навіть смерть. Також існує ймовірність залучення автоаварії.

КАЛЕНДАР СТРИЖКИ волосся на травень

Існують перевірені не одним поколінням закономірності, від яких залежить, вдасться чи не вдасться зачіска. Звичайно ж потрібно вибрати хорошого майстра, але також треба знати при якому положенні Місяця коштувати стригти волосся, а при якому немає. На основі цих знань і був складений даний гороскоп стрижок.

Дорогі мої жінки! Від вас поступає багато запитань, які стосуються вибору сприятливого дня для стрижки та фарбування волосся. Моя ВІДПОВІДЬ така: зробити це практично неможливо. Завжди є якийсь несприятливий привід, щоб пошукати ще один більш підходящий день. Тому Ви повинні по-перше, добре знати поведінку своїх волосся. Якщо вони слабкі, ламкі і тонкі, то краще ставитися до стрижки та фарбування особливо уважно і більшу увагу звертати на число Місячного дня. Якщо ваші волосся щільні, сильні, здорові і ви не випробовуйте з ними труднощів, то дотримуйтесь інструкцій місячних фаз і вибирайте день з цієї таблиці. По-друге, положення Місяця в знаку, Місячний день і день тижня часто суперечать один одному — в цьому випадку можна просто ризикнути: зупинитися на тому, що вам прийнятно. Приклад: 1 травня — Місяць у Леві вважається несприятливим часом для стрижки, якщо ваші справи йдуть добре, і сприятливим, коли треба змінити спосіб або ритм людського життя. 7 місячну добу — 7-ий місячний день — стрижка волосся приверне до вас сварки і суперечки, ви можете поконфліктувати з начальником. Існує загроза конфлікту з коханою людиною. Горячий день за тибетським календарем, день, коли стрижка волосся серйозно погіршить стан вашого здоров’я. П’ятниця — день краси. Коли ви відвідуєте перукарню в цей день тижня, ви міняєте не просто зачіску, ви міняєте свою зовнішність. Тому, якщо вас влаштовує, як ви виглядаєте в цей день тижня краще не стригтися. Якщо хочете покращати — відвідайте перукарню в п’ятницю.

Виходячи з отриманих відомостей робіть вибір самі для себе. Зробіть так, як вважаєте за потрібне. Оскільки ідеальне поєднання днів зустрічається не так вже часто.

У зв’язку з розбіжностями з адміністрацією сайту «Про тебе» публікації з цього сайту припиняються. Ви можете самостійно перейти на цей сайт. Галатрея не несе ніякої ответственнсоти за поради, запропоновані на цьому сайті.

М О Р О З К О П стрижки на місяць взято з сайту «Про тебе»- перейти.

Бажаю всім моїм читачам здоров’я. Буде здоров’я, будуть і волосся красивими.

Короткий опис статті: місячний календар стрижки

Джерело: МІСЯЧНІ ДНІ для стрижки волосся — Галактика Галатреи

Також ви можете прочитати