Місячний календар стрижок на вересень 2015

21.06.2018

Місячний календар стрижок на вересень 2015 — сприятливі і несприятливі дні для стрижки

Місячний календар стрижок на вересень 2015

Місячний календар стане помічником тим, хто ретельно стежить за своєю зовнішністю, бажаючи якомога довше залишатися привабливими. Також він підкаже, які дні підходять для фарбування волосся, хімічної завивки або мелірування і багато іншого, в залежності від стадії місяця і знаку Зодіаку, який впливає в даний момент. У вересні 2015 повний місяць і молодик пройдуть 28 і 14 вересня.

А ви знаєте, що Зодіак — пояс небесної сфери, жива істота космосу — проходить через 14 сузір’їв? Однак зодіакальний круг розділений на 12 рівних частин, позначених відповідним символом сузір’я, при цьому в зодіакальному колі немає відповідностей сузір’ям Змієносця і Кіта.

Місячний календар стрижок на вересень 2015 — завивка волосся

Якщо ви від природи володар великих рис обличчя і ставний фігури, то копиця дрібних кучериків — не підходящий для вас варіант. Вільні плавні хвилі або ж пряме волосся, які виглядають природно, підуть вам набагато більше. А от невеликі кучері підійдуть невисоким і худим. У вересні 2015 року найбільш сприятливими днями будуть вважатися Близнюки (5, 6), Козеріг (17,18), Стрілець (19,20,21), Лев (9, 10, 11).

Якщо ви вирішили зробити хімічну завивку, слід звернути увагу, що ця процедура має і протипоказання. Наприклад, не рекомендується її робити в критичні дні, при підвищеному або зниженому артеріальному тиску, при підвищеній температурі, при прийомі антибіотиків, в період вагітності і грудного вигодовування.

Місячний календар стрижок на вересень 2015 — забарвлення волосся

Фарба для волосся, на відміну від фарби, наприклад, для стін, не прикрашає поверхнево. Вона спочатку розпадається на пігменти, потім прибирає природне забарвлення волосся і замінює її новим пігментом, змінюючи тим самим колір. Тому часом результат може виявитися найнесподіванішим.

Професіонали рекомендують здійснювати забарвлення в межах двох тонів від натурального кольору. Якщо вдатися до радикальних змін, то, крім кольору, зміниться і структура волосся, і це буде відчуватися навіть на дотик. Фарбувати волосся в вересні добре під сузір’ями Овен (29), Телець (3, 4, 30), Лев (9, 10, 11), Діва (13), Водолій (24,25).

Недоліком червоної фарби є її швидке знебарвлення. Інтенсивність рижіни з віком втрачають навіть рудоволосі від природи люди. Для підтримки яскравого відтінку необхідно використовувати якісний шампунь і кондиціонер для фарбованого волосся. Також час від часу потрібно освіжати колір відтіночним шампунем.

Місячний календар стрижок на вересень 2015 — сприятливі дні для стрижки

Якщо ви зважилися зробити стрижку, то повинні пам’ятати, що зачіска буде частиною цілісного образу і повинна обов’язково гармоніювати з ним. Тому не зайвим буде ще раз підійти до дзеркала, бажано такого, в якому ви будете відбиватися в повний зріст, і подивитися на себе оцінюючим поглядом. У зачісці важливо буде все: розмір пасом, густота, їх загальний обсяг і довжина. Рекомендовані дні для стрижки в цьому місяці для тих, хто відрощує волосся — це 1,2 (Козеріг), 3, 4, 30 (Телець), 5 (Близнюки), 9, 10, 11 (Лев), 13 (Діва), для тих, хто часто стрижеться можна додати 19,20,21 (Стрілець).

Переходьте до нового кольору поступово. При самостійної фарбуванні волосся головна проблема — правильно підібрати колір. Найчастіше жінки вибирають або дуже світлу, або дуже темну фарбу. Якщо ви бажаєте пофарбувати волосся в темний тон, починайте зі світлих відтінків каштанового. Змінити колір на більш темний легко, але якщо ви спочатку вибрали занадто темну фарбу, то освітлити волосся буде набагато складніше.

Місячний календар стрижок на вересень 2015 — несприятливі дні для стрижки

Забороняється стригти волосся в так звані «сатанинські місячні дні» — це 9, 15, 23 і 29 місячна доба, у вересні це 22, 28, 6, 12 вересня. Також вважається, що заради власного блага не варто відвідувати перукарню в дні місячного і сонячного затемнення. У вересні 2015 року часткове сонячне затемнення очікується 13-го числа. Крім того, 13 вересня — день молодика. У цей період також не рекомендується стригти волосся.

Вересень 2015 — висновок

Чи можна підбирати колір волосся за типом зовнішності? За великим рахунком, зовнішність ділиться на два типи: теплий і холодний. Люди з теплим типом зовнішності мають смагляву шкіру з персиковим, золотистим, теплим відтінком. Людям з таким типом зовнішності прекрасно підходять всі каштанові відтінки, гарні золотисті і руді. А ось світло-русявих і попелястих кольорів варто остерігатися — такі тони будуть вас старить. Теплий тип має два підтипи: осінній і весняний.

Осінній характеризується персиковим тоном шкіри, а для волосся підійдуть відтінки від золотисто-пшеничного до насиченого медового. Весняному відповідає світліша шкіра, карі або зелені очі. Їм підуть каштанові або руде волосся.

Люди з холодним типом зовнішності — зазвичай власники сірих, чорних, синіх або світло-блакитних очей, а також світлою або рожевою шкіри. Для такої процедури рекомендується вибирати холодні тони: русяве, попелясті, можливо навіть чорний колір. А ось відтінки червоного краще уникати.

Холодний тип також має два підтипи: зимовий і літній. Літній тип — світлі очі і рожевий відтінок шкіри. Для волосся найкраще підійдуть неактивні холодні тони, особливо попелястий відтінок.

Зимового типу характерні дуже світла шкіра, а також темні або ж, навпаки, світлі очі. В цьому випадку для фарбування підійдуть темні тони, також хорошим варіантом може стати платиновий колір.

Місячний календар зачісок допоможе жінкам з будь-яким типом бути красивою завжди!

© 2012-2018 "Жіноча думка". При використанні матеріалів — посилання на першоджерело обов’язкове!

Головний редактор порталу: Катерина Данилова

Електронна пошта: zhenskoe.mnenie@mail.ru

Телефон редакції: +7 (965) 405 64 18

Короткий опис статті: Стрижка та фарбування волосся в вересні 2015 року, стрижка і фарбування волосся в вересні 2015

Джерело: Місячний календар стрижок на вересень 2015

Також ви можете прочитати