Місячний календар стрижок на лютий 2016 року

29.05.2018

Місячний календар стрижок на лютий 2016 року

Місячний календар стрижок на лютий 2016 року

Інформацію про місячних фазах вже давно використовують для поліпшення якості життя людей по всьому світу. Прислухаючись до порад місячного календаря і оновивши зачіску в певний день, можна домогтися бажаного набагато швидше і легше.

Спадаючий місяць

1 лютого — не найкращий день для стрижки. Разом з підстриженим локонами ви втрачаєте життєву енергію, що може привести до невеликих нездужань. В цей день рекомендується якомога частіше розчісувати волосся, щоб зміцнити їх силу.

2 лютий — Цієї доби вважаються самими негативними для нової стрижки. Змінивши зачіску сьогодні, ви ризикуєте накликати на себе негативні події.

3 лютого — краще не планувати кардинальних змін в зачісці, оскільки це може негативно відбитися на вашому зорі. Однак чубок і посічені кінчики дозволяється трохи підрівняти.

4 лютого — нова стрижка не тільки освіжить ваш зовнішній вигляд, але також принесе багато радості. Чудовий настрій і успіх легко прийдуть у ваше життя.

5 лютого — можна піддатися найсміливішим поривам і повністю поміняти свій образ. Такі зміни допоможуть кар’єрному зростанню та фінансовій прибутку.

6 лютого — освіживши зачіску в цей день, ви заручитися підтримкою протилежної статі в будь-яких починаннях. А якщо ви давно мріяли зустріти свою другу половинку, то на укладку волосся слід звернути особливу увагу.

7 лютого — вирішивши постригти волосся в цей день, можна накликати на себе депресію і лінощі. Якщо ви хочете зберегти ясність розуму, перенесіть запис в перукарню на інший день.

8 лютого — Молодик не завжди радує своєю новизною. Якщо ви постриже в цей період, то поставите під удар здоров’я вашого волосся.

Зростаючий місяць

9 лютого — не найкращий день для стрижки. Якщо ви хочете зберегти довірчі відносини з вашими близькими, нічого не міняйте в своїй зачісці.

10 лютого — нова стрижка може негативним чином позначитися на вашому здоров’ї. Перенесіть візит до перукаря на більш відповідний час, і хвороби обійдуть вас стороною.

11 лютого — звернувшись до перукаря сьогодні, ви привернете до себе зайві і безпідставні страхи. Якщо перенести зустріч неможливо, рекомендується зробити кілька медитацій для гармонізації енергії.

12 лютого — запланувавши на сьогодні похід до стиліста, ви активуєте енергію достатку, яка згодом приверне додаткову фінансову прибуток.

13 лютого — при ослабленому імунітеті всі процедури слід перенести на інший день. Сьогодні допускається тільки догляд, пов’язаний з харчуванням коренів і шкіри голови.

14 лютого — з’явитися можливість разом з новою зачіскою зміцнити своє здоров’я і залучити удачу на свою сторону. Якщо у вас заплановані важливі зустрічі на цей день, то хороша укладання допоможе вам у вирішенні будь-яких питань.

15 лютого — стрижка може спровокувати сварки та конфлікти з колегами. Перенесіть похід до перукаря на більш сприятливий час.

16 лютого — не підходить для нової зачіски. Будь-які процедури з волоссям виявляться невдалим експериментом і можуть залучити невдачі в любові.

17 лютого — не варто навіть підрівнювати кінчики волосся, оскільки це спричинить за собою нову хвилю невдач. Саме тому сьогодні слід обходити всі салони краси стороною.

18 лютого — сприятливий день для будь-яких процедур з волоссям. А нова стрижка і яскравий образ залучать Фортуну на вашу сторону і посприяють виконання найзаповітніших бажань.

19 лютого — вдалий час для догляду за волоссям. Освіживши зачіску в цей день, ви сприятливим чином вплинете на своє здоров’я, а також зміцніть біополе.

20 лютого — в прямому сенсі є доленосним. Якщо ви вирішите постригти волосся сьогодні, то Удача може надовго відвернутися від вас. Астрологи рекомендують перенести стрижку на більш сприятливий час.

21 лютого — останній день зростання Місяця. Саме сьогодні можна заручитися підтримкою Вищих Сил за допомогою нового способу і зачісці. А повноцінний догляд за волоссям допоможе залучити грошове достаток.

Повний місяць

22 лютого — непотрібний день для змін. Якщо ви не хочете найближчу добу терпіти головний біль, рекомендується перенести зміну іміджу на інше, більш відповідне за місячним календарем час.

Спадаючий місяць

23 лютого — можуть виникнути проблеми з травною системою. Саме тому не слід оновлювати зачіску. У цей день допускається лише невелике коректування посічених кінчиків, якщо вона дійсно сильно необхідна.

24 лютого — після стрижки волосся можуть знизитися вашу увагу і реакція. Щоб уникнути такого розвитку подій, скасуйте візит до перукаря.

25 лютого — несприятливий період для нової зачіски. Якщо ви хочете залишатися в доброму гуморі, то перенесіть візит до стиліста на інший день.

26 лютого — може вплинути на вашу увагу. Зробивши стрижку в цей день, ви посилити свої слабкі сторони і пропустіть важливі події або деталі, які згодом вплинуть на ваше життя.

27 лютого — нова зачіска не тільки підніме вам настрій, але також позитивним чином вплине на тривалість вашого життя. Приділивши належну увагу своєму волоссю в цей день, ви зміцните імунітет і підвищите енергетику.

28 лютого — сприятливий день для стрижки волосся. Нова зачіска допоможе залучити потрібних людей і заручитися підтримкою Всесвіту, а також приверне до вас любов.

29 лютого — слід відмовитися від походу до перукаря. Оскільки такий візит може негативним чином позначитися на вашому здоров’ї та стресостійкості.

Календар стрижок є помічником в питаннях краси і здоров’я. Любіть себе і доглядайте за своїм тілом. Саме доглянутий зовнішній вигляд привертає успіх і багатство. Довіряйте вашій інтуїції, будьте відкриті світу і, звичайно, не забувайте натискати на кнопки і

Короткий опис статті: Стрижки в лютому 2016, стрижки в лютому 2016

Джерело: Місячний календар стрижок на лютий 2016 року

Також ви можете прочитати