Місячний календар стрижок на березень 2018 року 5

30.05.2018
Місячний календар стрижок на березень 2018 року 5

Березень 2018 року

Місячний календар стрижок на березень 2018 року

1 березня 2018 року, 15 місячний день (17:15), Місяць у знаку Діва (8:59), Місяць на. Виконана сьогодні стрижка не тільки допоможе перетворитися, але і додасть упевненість в собі. Волосся набуває додатковий обсяг і швидко відростають. Плануючи провести фарбування волосся, краще всього зупинити вибір тільки на барвниках натурального походження. Колір вийде яскравим і насиченим, при цьому довго не буде змиватися.

2 березня 2018 року, 16 місячний день (18:38), Місяць у знаку Діва, повний місяць (3:52). Не рекомендується сьогодні стригти волосся, так як в результаті вони стануть дуже ламкими і неслухняними. До того ж стрижка сьогодні може залучити у ваше життя недоброзичливців і великі проблеми. Використання для забарвлення світлих тонів допоможе стабілізувати емоційний стан.

3 березня 2018 року, 17 місячний день (19:59), Місяць у знаку Терези (11:22), щербатий Місяць. Можна робити стрижку, образ кардинально не зміниться, але волосся придбають легкість і стануть більш слухняними. Не варто сьогодні кардинально міняти колір волосся, так як це може привести до сварки з близькою людиною і появи непорозуміння в родині.

4 березня 2018 року, 18 місячний день (21:18), Місяць у знаку Терези, спадна Місяць. Стрижка, виконана сьогодні, приємно здивує і допоможе повністю перетворитися, змінивши свій образ практично до невпізнання. Стан волосся не зміниться, стрижка додасть в образ невимушеність і легкість. Чи не найкращий час для такої процедури, так як може розвинутися сильний головний біль.

5 березня 2018 року, 19 місячний день (22:34), Місяць у знаку Скорпіон (16:24), щербатий Місяць. Сьогодні рекомендується робити стрижку, так як зміна довжини волосся позитивно позначиться на загальному самопочутті та стані здоров’я. Плануючи забарвлення волосся, краще не проводити експериментів і зупиняти вибір на старому кольорі.

6 березня 2018 року, 20 місячний день (23:47), Місяць у знаку Скорпіон, спадна Місяць. Краще сьогодні відмовитися від відвідування перукаря, так як після стрижки, разом з волоссям буде втрачена і впевненість в собі. Стрижка сьогодні може принести втрати, як в духовному, так і матеріальному плані. Абсолютно не має значення, будете фарбувати волосся чи ні, адже подібні зміни в образі не принесуть у ваше життя практично ніяких змін.

7 березня 2018 року, триває 20 місячний день, Місяць у знаку Скорпіон, спадна Місяць. Не потрібно сьогодні стригтися, так як Місяць знаходиться в знаку Скорпіон і не передбачає нічого хорошого. Просто ідеальний час, коли можна і потрібно проводити різноманітні поживні та оздоровчі процедури для волосся.

8 березня 2018 року, 21 місячний день (00:57), Місяць у знаку Стрілець (1:04), щербатий Місяць. Ідеальний день для стрижки, яка зробить вас більш привабливими і впевненими у власних силах. Прекрасно виходять різноманітні плетіння кіс. Фарбування волосся сьогодні може привести до розвитку досить серйозної депресії, вибратися з якої виявиться вкрай проблематично.

9 березня 2018 року, 22 місячний день (2:03), Місяць у знаку Стрілець, спадна Місяць. Прекрасний день для стрижки кучерявого і неслухняного волосся. Стрижка допоможе домогтися матеріального благополуччя і незабаром буде отримана бажана сума грошей. Стрижка, виконана сьогодні, допомагає поліпшити життя, залучаючи багатство і благополуччя. Якщо пофарбувати волосся, ефект залишиться практично непоміченим.

10 березня 2018 року, 23 місячний день (3:03), Місяць у знаку Козеріг (12:53), щербатий Місяць. Завдяки зробленим сьогодні стрижці, ви зможете досить легко і швидко реалізувати свої здібності і таланти саме в творчій сфері. Можна робити різноманітні маски, спрямовані на зміцнення і відновлення волосся, а отриманий результат перевершить всі очікування.

11 березня 2018 року, 24 місячний день (3:57), Місяць у знаку Козеріг, спадна Місяць. Прекрасним варіантом стрижки буде каскад на волосся середньої довжини. Це один з найбільш сприятливих днів для стрижки, завдяки чому прискорюється ріст волосся і усувається проблема посічених кінчиків. Але забарвлення волосся краще на якийсь час відкласти, поки не настане більш сприятливий період.

12 березня 2018 року, 25 місячний день (4:43), Місяць у знаку Козеріг, спадна Місяць. День просто ідеально підходить для різних експериментів з волоссям, коли можна робити ультракороткі стрижки. Волосся починають швидше рости і усувається проблема посічених кінчиків. Не потрібно сьогодні фарбувати волосся, так як для цього не найкращий час.

13 березня 2018 року, 26 місячний день (5:21), Місяць у знаку Водолій (1:46), щербатий Місяць. Рекомендується сьогодні зробити стрижку, завдяки чому значно покращиться не тільки зовнішній вигляд, але і загальний стан волосся. Стрижка принесе в життя щастя, а доля буде ставитися до вас більш прихильно. Щоб стати просто чарівною в очах протилежної статі, для фарбування волосся краще всього вибирати русяве відтінки.

14 березня 2018 року, 27 місячний день (5:53), Місяць у знаку Водолій, спадна Місяць. Сьогодні рекомендується не тільки робити стрижку, але і підібрати для образу модну чубок, яка перетворить вас до невпізнання. Стрижка принесе в життя масу приємних емоцій, і гарний настрій супроводжуватиме ще дуже довго. Щодо такої процедури, не бійтеся експериментів і яскравих кольорів, все обов’язково вийде.

15 березня 2018 року, 28 місячний день (6:19), Місяць у знаку Риби (13:13), щербатий Місяць. Можна стригтися і все задумане обов’язково втілитися в життя в самому найближчому майбутньому. Не тільки покращиться зовнішність, але ви почнете як магніт притягати у своє життя цікавих і приємних людей. Можна фарбувати волосся, завдяки чому вони стануть міцнішими і сильними.

16 березня 2018 року, 29 місячний день (6:42), Місяць у знаку Риби, спадна Місяць. Краще відкласти відвідування перукаря, так як Зістрижені сьогодні волосся можуть вас зробити абсолютно беззахисною перед ворогами і недоброзичливцями. Є ризик збитися з правильного шляху і притягнути у своє життя багато неприємностей. Не варто сьогодні фарбувати волосся, так як отриманий результат може сильно розчарувати.

17 березня 2018 року, 30 і 1 місячний день (7:03), Місяць у знаку Овен (21:58), молодик (16:13). Якщо сьогодні зробити стрижку, ризикуєте принести в своє життя досить великі фінансові неприємності. Після стрижки може з’явитися така проблема, як лупа, а волосся стане дуже тонким і ламким. Фарбування волосся також може принести в життя великі проблеми.

18 березня 2018 року, 2 місячний день (7:22), Місяць у знаку Овна, зростаюча Місяць. Сьогодні краще зупинити вибір на красивій і незвичайної укладанні, яка зробить ваш образ більш яскравим і привабливим. Варто відмовитися від стрижки в цей день, щоб не привернути до себе великі неприємності. Замість такої процедури сьогодні краще проводити різноманітні оздоровчі процедури.

19 березня 2018 року, 3 місячний день (7:41), Місяць у знаку Овна, зростаюча Місяць. У цей день краще робити стрижки з рваними прядками, що обрамляють обличчя. Але така стрижка може вас підштовхнути на необдумані і досить великі витрати, від яких краще було б відмовитися. Звичайно, сьогодні дозволена фарбування волосся, але від подібних процедур краще буде відмовитися.

20 березня 2018 року , 4 місячний день (8:02), Місяць у знаку Телець (4:08), Місяць на. Якщо зробити стрижку, буде принесена користь для загального самопочуття і стану здоров’я. Волосся починають рости швидше, стають сильними і усувається проблема посічених кінчиків. Забарвлення сьогодні принесе просто приголомшливий результат, який приємно здивує.

21 березня 2018 року, 5 місячний день (8:25), Місяць у знаку Телець, Місяць на. Цей день просто ідеально підходить для створення ультракоротких стрижок. Стрижка сьогодні принесе у ваше життя благополуччя, успіх і багатство. Якщо б змінити колір волосся, значно поліпшите власне настрій.

22 березня 2018 року, 6 місячний день (8:53), Місяць у знаку Близнюки (8:31), Місяць на. Якщо сьогодні зробити стрижку, волосся стане більш жорсткими, але саме це і буде вашим надбанням. Волосся починають рости здоровими, сильними і перестають сіктися. Можна фарбувати волосся і кардинально змінювати їх колір.

23 березня 2018 року, 7 місячний день (9:27), Місяць у знаку Близнюки, Місяць на. Стрижка сьогодні приверне у ваше життя ворогів, недоброзичливців і великі неприємності. Краще проведіть оздоровчі процедури на волосся, які принесуть максимум користі. Можна фарбувати волосся, не бійтеся експериментів.

24 березня 2018 року, 8 місячний день (10:12), Місяць у знаку Рак (11:54), Місяць на. Кардинальна зміна зачіски може вас сильно засмутити і змусить нервувати. Можна трохи підрівняти кінці, подібні маніпуляції подарують вам приємні емоції. Не потрібно виконувати фарбування волосся, краще дати їм можливість трохи відпочити і відновитися після попередніх процедур.

25 березня 2018 року, 9 місячний день (11:07), Місяць у знаку Рак, Місяць на. Цей день абсолютно не підходить для стрижки і навіть незначного укорочення кінців волосся. Стрижка сьогодні може зробити ваше життя заплутаною і приверне серйозні неприємності. Якщо пофарбувати волосся, ризикуєте опинитися беззахисними перед недругами.

26 березня 2018 року, 10 місячний день (12:14), Місяць у знаку Лев (15:46), Місяць на. Похід в салон краси може виявитися великим розчаруванням, так як отриманий результат виявиться дуже далекий від очікуваного. Не будете стригти волосся, щоб не втратити удачу і багатство. Чи не дуже вдалий час для фарбування волосся.

27 березня 2018 року, 11 місячний день (13:30), Місяць у знаку Лев, Місяць на. Цей день є дуже сприятливим для стрижки волосся. Стрижка вас зробить більш проникливими і усвідомленими. Фарбування волосся зробить зачіску більш пишною і об’ємною.

28 березня 2018 року, 12 місячний день (14:50), Місяць у знаку Діва (18:31), Місяць на. Рекомендується сьогодні робити стрижку, так як подібні маніпуляції залучать у ваше життя багатство і матеріальне благополуччя. Стрижка кардинально змінить в кращу сторону життя. День ідеально підходить для такої процедури в різноманітні руді відтінки.

29 березня 2018 року, 13 місячний день (16:12), Місяць у знаку Діва, Місяць на. Стрижка, виконана сьогодні, подарує не тільки позитивні емоції, а й притягне повагу з боку оточуючих. Волосся стануть сильними, пишними і магічно привабливими. Плануючи виконати фарбування волосся, краще зупиняти вибір на м’яких барвниках.

30 березня 2018 року, 14 місячний день (17:33), Місяць у знаку Терези (21:53), Місяць на. Рекомендується сьогодні зробити красиву стрижку, завдяки чому волосся стане набагато менше випадати. Стрижка приверне у ваше життя удачу і позитивний результат не змусить довго чекати. Прекрасний час для виконання мелірування волосся.

31 березня 2018 року, 15 місячний день (18:53), Місяць у знаку Терези, повний місяць (16:38). Нова зачіска може сильно зіпсувати настрій. Стрижка приверне у ваше життя нічим не обгрунтований страх. Не варто фарбувати сьогодні волосся, так як подібні маніпуляції негативно позначаться на самопочутті.

Короткий опис статті: Стрижки в березні місячний календар 2018, стрижки в березні місячний календар 2018

Джерело: Місячний календар стрижок на березень 2018 року

Місячний календар стрижок на березень 2018 року 5

Також ви можете прочитати