Men Expert

08.05.2015

Як правильно підібрати стрижку під вашу форму обличчя?

ІДЕАЛЬНА СТРИЖКА ДЛЯ ТЕБЕ

Немає нічого гірше, ніж стрижка, яка не підходить твоїй формі обличчя. Вибираючи модну стрижку, слідуючи постійно оновлюваним трендам, звертайте увагу на свою форму обличчя. Не тільки зачіски, але і наші форми особи відрізняє нас один від одного. Іноді, маючи одну форму обличчя, ми хочемо за допомогою зачіски створити іншу, наприклад, більш квадратну, яка неймовірно мужня і модна. Щоб досягти цієї ідеальної форми, витягнуті обличчя необхідно скоротити, широкі подовжити, а незграбні особи вимагають завжди більш м’якою закінченою стрижки.

Напевно, багато хто, як і я, приходили в салон краси з фотографією, де була стрижка, яку ви хотіли б. Але стиліст вас відмовляв і говорив, що вам така стрижка не піде, чи стриг вас так, як ви хотіли, а в результаті було зовсім не так, як потрібно, і вам стрижка не подобалася.

ЗМІНИ СТИЛЬ І ПРИМУСЬ ЙОГО ПРАЦЮВАТИ НА ТЕБЕ !

Стрижка — це ваша індивідуальність, і вона повинна бути створена, щоб задовольняти не тільки форму вашого обличчя, колір волосся, але і ваш стиль і образ.

ОВАЛЬНА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

Овальне обличчя може бути ідеальною формою для будь-якої жінки, але точно не для чоловіка. Овальне обличчя задовольняє кожної зачіски в будь-якій формі і довжині волосся, тому що вона пропорційно врівноважена. Ви можете експериментувати не тільки з підбором сонцезахисних окулярів, але ще і з вашою зачіскою. Овальна форма голови дозволяє носити не тільки довгі, але і короткі стрижки.

КВАДРАТНА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

Якщо у чоловіка квадратна форма обличчя, то це підкреслює його силу і мужність. Сильна лінія підборіддя — відмітна особливість квадратного особи, яка змушує його здаватися точеним і кутовим по зовнішності. Квадратна форма обличчя задовольняє широкого діапазону стилів, але волосся навколо волосний лінії можуть часто виглядати краще, якщо м’яко обіграти рівень країв стрижки. В даному випадку коротка стрижка збільшує риси обличчя.

ДОВГАСТА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

Довгасте обличчя також підходить під багато зачіски. Ця форма обличчя трохи більше довжина, ніж овальне обличчя, і це важливо пам’ятати, вибираючи стрижку. Щоб форма обличчя здавалося більш витягнутої необхідно верхні волосся укладати вгору, тим самим подовжуючи особа. Ця форма особи також задовольняє моделювання волосся на обличчя, щоб зменшити поява довжини і підтримати баланс.

КРУГЛА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

З круглою формою обличчя справа йде складніше. Необхідно спочатку зрозуміти в якій області необхідно залишити кругле обличчя, а в якій галузі додати суворі кути. Біля круглого особи немає кутів або видних ліній, тому важливо вибрати стиль, який можна носити з невеликою кількістю волосся. Зачіска не повинна бути загостреною, але і додає об’єм, так як буде округляти ваше обличчя за рахунок об’єму волосся. Спробуйте уникнути гострих країв, оскільки вони тільки підкреслюють природну округленность форми особи. Аналогічно, занадто багато довжини, що прибуває на особу, може його округлити.

АЛМАЗНА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

Алмазна форма обличчя характеризується широкими видатними вилицями і досить вузьким чолом і підборіддям. Необхідно відпустити деяку кількість волосся на обличчя, щоб пом’якшити силует і створити додаткову ширину на маківці. Стрижки треба вибирати з тим розрахунком, щоб на маківці був об’єм волосся. Слід уникати гострих країв стрижці. Не варто носити волосся прямо, повинна бути хвилястість, що пом’якшує форми особи.

СЕРЦЕВА ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

Більш короткі зачіски тільки підкреслять верхню частину обличчя. Відмінний спосіб врівноважити особа серцевої форми полягає в тому, щоб виростити деяку форму волосся на чубчику. Щетина або коротка борода допомогли б підтримати пропорції між верхніми й нижчими половинами особи. Якщо Ви дійсно хочете стрижку короткого стилю, то попросіть стиліста зробити квадратну стрижку, щоб врівноважити форму обличчя.

У чоловіків з цією формою широка лінія підборіддя і вузький лоб. На жаль, дуже важко вибрати зачіску, яка б підійшла цій формі обличчя. Стилісти рекомендують носити більш довгі зачіски, щоб додати ширину і обсяг. Слід уникати зачісок, при яких волосся укладаються на особу або навколо особи, підкреслюючи лінію підборіддя.

Короткий опис статті: як підібрати стрижку ІДЕАЛЬНА СТРИЖКА ДЛЯ ТЕБЕ Немає нічого гірше, ніж стрижка, яка не підходить твоїй формі обличчя. Вибираючи модну стрижку, слідуючи постійно оновлюваним трендам,…

Джерело: Men Expert — Як правильно підібрати стрижку під вашу форму обличчя?

Також ви можете прочитати