Машинки з м. ф Тачки. Розмальовки для хлопчиків і мультики

06.06.2016

Машинки. Розмальовки головних героїв мультика «Тачки»

Машинки з м. ф Тачки. Розмальовки для хлопчиків і мультики
Світ розмальовок дуже різноманітний і практично для кожної дитини можна підібрати тематику контурних зображень, яка зацікавить хлопчика або дівчинку. Користь для розвитку дитини від занять розмальовками картинок складно переоцінити. Розмальовки сприяють розширенню загального кругозору малюка, стимулюють концентрацію уваги, розвивають дитячу уяву і координацію рухів. На сторінках bebi.lv розміщені контурні малюнки на різні теми для будь-якого віку дитини,як для хлопчиків так і для дівчаток. Є розмальовки з цифр або для зовсім маленьких дітей (3-4 років) з простими малюнками, а також тематичні картинки з героями улюблених мультфільмів для дітей постарше: принцеси з мультфільмів Діснея. маленькі поні. феї Вінкс. монстр Хай і інші. Всі зображення безкоштовні,їх можна легко скачати або роздрукувати.

У цій статті ми також розмістили всі серії підряд по навчанню методам розфарбовування контурних зображень машинок (мультики для дітей),а також тематичні розмальовки. які будуть цікаві хлопчикам дошкільного та молодшого шкільного віку. Розгорнувши фото (наведено нижче ),на яких зображені машинки для розмальовки з м/ф «Тачки», ви можете відразу роздрукувати їх на папері. Такі розмальовки для хлопчиків допоможуть зацікавити вашого сина захоплюючим розвиваючим заняттям. Допоможіть дитині вибрати олівці відповідного кольору для зафарбовування тих чи інших деталей машинки. В якості прикладу можна використовувати кольорові картинки героїв з мультфільму «Тачки».

Якщо ви не дивилися разом з дитиною мультик «Тачки», то вам буде цікаво дізнатися короткий зміст картини про пригоди гоночних машинок. Головний герой Тачок — автомобіль по імені Блискавка Маккуїн обожнює свою роботу. Він прагне бути найкращим, самим першим на гоночній трасі і мріє виграти престижний Кубок Великого Поршня. Але, незважаючи на відмінні результати на гоночній трасі, Блискавка Маккуїн фінішує з двома іншими претендентами (Чіко Хіксом і Кінгом) одночасно.

Організатори змагань вирішують продовжити поєдинок між найсильнішими учасниками перегонів у Каліфорнії,куди незабаром відправляється в спеціальному трейлері Маккуїн. Але після захоплюючих пригод головний герой м/ф «Тачки» виявляється не в Каліфорнії,де повинні відбутися змагання, а в маленькому містечку Радіатор-Спрінгс. Там він знайомиться з місцевими мешканцями — красунею Салі, тягачем Метром, поліцейським Шерифом, колишнім знаменитим гонщиком Хадсоном Хорнетом, Луїджі, Фло, Гвідо, Рамоном та іншими машинками. Багато машинки з цього глухого містечка стають справжніми друзями Блискавки Макквіна і допомагають йому позбутися «зіркової хвороби». Поступово Маккуїн переосмислює цінності і осягає справжній сенс життя, який не обмежується гонитвою за славою і призами.

РОЗДРУКУВАТИ ДЛЯ РОЗМАЛЬОВКИ. МАШИНКИ З МУЛЬТФІЛЬМУ «ТАЧКИ»

Машинки з м. ф Тачки. Розмальовки для хлопчиків і мультики

> Натисніть на посилання зі списку (нижче) і розгорніть картинку для розмальовки.

> Натисніть праву кнопку мишки і виберіть зі списку : Копіювати (Copy) або Друк (Print).

Короткий опис статті: машинки Головні герої мультфільму Тачки для вашої дитини ! Тут ви можете скачати або роздрукувати якісні картинки з машинками. Відео уроки для дітей — як розфарбовувати машинки, розмальовки для хлопчиків — машинки з мультфільму Тачки, роздрукувати, безкоштовні розмальовки, машинки мультики, всі серії підряд, тачки

Джерело: Машинки з м/ф «Тачки». Розмальовки для хлопчиків і мультики

Також ви можете прочитати