Машинка для стрижки волосся професійна, Філіпс, Мозер, де купити

20.02.2017

Машинка для стрижки волосся

Машинка для стрижки волосся професійна, Філіпс, Мозер, де купити

Догляд за волоссям у чоловіків часто пов’язаний з відвідинами перукарні. Майстри-професіонали швидко і якісно підстрижуть волосся, зроблять зачіску модною, свіжої, привабливою.

Коштують такі відвідування недешево. Тому багато сімей, щоб заощадити бюджет, набувають машинки, якими стрижуть волосся своїх чоловіків самі. Особливо часто в домашніх умовах підстригають дітей.

Професійні

Чоловіча стрижка набагато складніше у виконанні, ніж здається збоку. Ознаки хорошої якості – рівномірна довжина волосся на всіх ділянках, вивіреність і чіткість ліній. Домогтися такого непросто без професійного обладнання.

Професійні прилади для стрижки подібні машинок для домашнього користування, але вимагають більш високих технічних характеристик і здатні виконувати додаткові дії.

Сучасна професійна машинка – це обов’язково комбіноване харчування, висока потужність, високоякісні гострі і міцні леза. Краще, коли це тиха машинка для стрижки волосся, у неї невелику вагу, зручна для руки компактна форма.

В комплекті до таких машинок завжди перебуває велика кількість насадок. Прилади можуть виконувати різні додаткові функції.

Серед професійних приладів є пристрої для приведення в порядок волосся дорослих чоловіків, є дитячі машинки для стрижки волосся. Останні меншого розміру, у них невелика потужність. Їх корпус часто яскравого забарвлення. Ці вироби призначені для контакту з більш ніжною шкірою і не завдадуть дитині навіть випадково травму.

Як вибирають

Вирішивши самостійно стригтися, слід придбати спеціальну машинку для стрижки волосся для дому. Таке рішення скоротить витрати на перукарню, дозволить поправляти зачіску в зручний час. Сучасні прилади мають насадки і пристосування, що дозволяють доглядати не тільки за головою, але і, наприклад, за бородою.

Основні особливості, на які при виборі машинка для стрижки волосся звертають увагу – це її параметри, потужність, харчування, комплектація і зручність користування.

Вибір за параметрами

Спочатку слід визначитися з довжиною волосся, яку ви будете залишати на голові. Варто купувати машинку для стрижки волосся і насадки, які явно вами будуть використовуватися. І не потрібно переплачувати те, що буде лежати без руху».

Леза у пристроїв повинні бути зроблені з якісної нержавіючої сталі. Краще, коли вони покриті спеціальним матеріалом, наприклад, титаном або алмазним напиленням. Це впливає на довговічність приладу, легкість і плавність роботи, якість самої стрижки.

Зручність при очищенні машинки також одне з умов вибору. У хорошого приладу леза відокремлюються одне від іншого, що полегшує догляд за внутрішньою порожниною. Не варто навіть дивитися пристрої, в яких для очищення потрібно загвинчувати якісь болти, якими кріпляться леза.

Вибір по потужності і харчування

По потужності машинка для стрижки волосся повинна знаходитися в інтервалі 9…12W. За швидкості руху лез в хвилину – 10 тис. і більше. Ці показники дозволять найбільш легко і ефективно стригти волосся будь-якого типу.

Якщо ви прихильник старих традицій, вам підійде механічна машинка для стрижки волосся з ручним приводом. Купують їх рідко, так як це більше анахронізм, а сучасне життя передбачає повну автоматизація всяких процесів.

Більш затребувані електричні машинки для стрижки волосся, серед яких працюють від електромережі, батареї або й обох джерел за вибором. Перший тип надійний, але незручний з-за постійної наявності шнура «під рукою». Акумуляторна машинка для стрижки волосся обмежена обсягом зарядки і, як правило, може працювати без підзарядки приблизно 40…60 хвилин. При можливості варто купувати акумуляторно-мережеві прилади, які можна підключати до будь-якого джерела живлення.

Вибір комплектації

Для нормальної експлуатації приладу в комплекті достатньо 4…5 насадок, що регулюють висоту стрижки волосся. Може бути одна з можливістю регулювання цього параметра. Але тоді сама регулювання має бути простіше.

Не варто відразу купувати в комплекті зазвичай пропоновані продавцями перукарню накидку, гребінець, ножиці. Краще це зробити після перших проб з машинкою і вибрати те, що підходить найкраще для вас.

Вибір по зручності

Купуючи, наприклад, машинку для стрижки жорстких волосся в магазині, варто перш потримати її в руці. Відчути її комфортність у роботі. І лише потім купувати.

Складний для вибору параметр в цьому питанні – вага приладу. Легка маленька машинка для стрижки волосся часто буде смикатися при роботі. Від важкої швидше втомлюються руки.

Філіпс

Ім’я фірми Philips асоціюється у всьому світі якісною продукцією. Відноситься це і до машинок, що випускаються компанією для стрижки волосся. Серед останніх моделей вироби, призначені для професіоналів, для використання в домашніх умовах. Перші відрізняються великими можливостями, потужність і, відповідно, великою вагою.

Усі прилади фірми компактні і зручні для утримання в руці. Їх дизайн гарантує швидке та безболісне видалення волосся в самих важкодоступних місцях: в районі вуха, над скронями. В апаратах є захист, що запобігає випадкові ривки при стрижці і можливість нанесення порізів.

Короткий опис статті: професійні машинки для стрижки львів Машинка для стрижки волосся професійна, Філіпс, Мозер, де купити Машинки для стрижки волосся

Джерело: Машинка для стрижки волосся професійна, Філіпс, Мозер, де купити

Також ви можете прочитати