Маріанна Хрущова. Стиліст. Колорист. Перукар.

03.09.2015

Шаруваті стрижки («каскад») для довгого волосся

Невичерпним джерелом фантазії для будь-якого стиліста є каскадні стрижки — ефектні, стильні, динамічні, обрамляють обличчя водоспадом градуйованому волосся.

«Каскад» не збирається здавати свої лідируючі позиції і в цьому сезоні. Навпаки, він на піку моди. Все, що, здавалося б, вже давно знайоме і багато разів пройдено, виявляється актуальним і знову повертається в сезоні 2014, виблискуючи новими гранями дизайнерської фантазії.

Каскадна стрижка для довгого волосся в цьому сезоні може бути гладким або об’ємним, рівною або асиметричною, з короткою прямою або довгою косою чубчиком. Вид та інтенсивність каскадної градуювання також можуть бути різними, залежно від фантазії стиліста, типу обличчя і від довжини, густоти і текстури волосся.

Каскадні стрижки на довгому волоссі виглядають приголомшливо красиво, але при цьому волосся обов’язково повинні знаходитися у відмінній формі. Необхідно підтримувати волосся в здоровому, доглянутому стані і, при необхідності, регулярно позбавлятися від сухих і посічених кінчиків.

Свіжі і здорові кінці волосся допоможуть каскадної стрижки мати розкішний «ллється» силует, який при будь укладанні буде сповнений руху і незвичайної легкості.

Стрижки «каскад» дивно універсальні і багатофункціональні.

Для власниць тонкого волосся багатошарові каскадні стрижки є одним з вірних способів досягнення обсягу і руху. Не секрет, що для тонких волосся довжина часто є важким тягарем, волосся швидко брудняться, прилипають до голови і, відповідно, втрачають обсяг. Сам по собі або у сукупності з цікавими колірними рішеннями, «каскад» надає тонким волоссю об’єм, пишність і «глибину».

У той же самий час «каскад» незамінний і для густих товстих волосся. Багатошарова структура каскадної стрижки і градуювання дозволяють надати важким або сильно кучерявому волоссю легкість, рух і витончену стильну форму.

При уявній простоті, каскадна стрижка кучерявого від природи волосся — не така проста задача.

Модне мелірування волосся або складне багатобарвне колорування (з використанням 2-х основних кольорів і декількох додаткових відтінків) ефектно підкреслить багатошарову структуру каскадної стрижки і додасть Вашому образу індивідуальність і неповторний шарм.

Укладання каскадних стрижок можуть бути найрізноманітнішими: у сезоні 2014 року вітаються і навмисна художня недбалість, і елегантна гладкість пасом, і жіночні пишні локони. Вибір укладання буде залежати від Вашого загального стилю і образу, від текстури волосся і, безумовно, від настрою і ситуації.

Стрижки з прямою чубчиком для довгого волосся

Стрижки з прямою чубчиком для довгого волосся ніколи не виходять з моди.

Всього лише, змінюючи довжину і форму чубчика, Ви можете регулярно вносити нові модні нюанси в свій образ.

Коротка чубчик, що закінчується набагато вище брів, додає погляду відкритість і деяку наївність, а весь образ стає більш молодим і свіжим. Але, при певному макіяжі та стилі одягу, коротка чілка може додати Вашому образу дуже пікантний шарм в стилі ретро-красунь.

Чубчик до рівня брів, або трохи вище, вважається класичною і найбільш традиційною і підходить практично всім.

Довга чубчик, що закриває брови, є ідеальним засобом, якщо необхідно привернути увагу до очей. Подібна зачіска додає погляду загадковість і млосність, а образу — надзвичайну привабливість фатальної спокусниці.

Густа чубчик нижче брів, виконана тупим зрізом, безумовно, є фаворитом сезону 2014. При цьому, форма подібної чубчика може бути, як абсолютно прямий, так і трохи округленої.

Текстурована чубчик різної довжини і густоти найчастіше використовується в стрижках з градуюванням або в поєднанні з хвилястими зачісками. При цьому гладка чубчик може вигідно контрастувати з локонами або кучерями.

При виборі довжини і форми чубчика, я підберу яка чубчик буде найбільш оптимальною для Вашого овалу обличчя, форми носа і розрізу очей, так як вдало підібрана зачіска може дуже яскраво підкреслити найбільш ефектні риси зовнішності.

Рівні довгі волосся в поєднанні з прямою чубчиком як і раніше поза конкуренцією. При цьому, чим більш гладкими, блискучими і здоровими виглядають Ваші волосся, тим дорожче» і розкішнішим образ.

Необхідно врахувати, що на прямих волоссі стають більш помітними такі поширені проблеми довгих волосся, як сухі, обламывающиеся і посічені кінчики. Тому, перш ніж вибрати для себе таку зачіску, подбайте про доглянутому зовнішньому вигляді вашого волосся.

В даний час передбачено безліч ефективних салонних процедур, здатних за максимально короткий час відновити структуру пошкоджених, втомлених і сухих довгого волосся.

Для домашнього догляду за прямими довгими волоссям необхідно регулярно використовувати спеціальні засоби для зволоження і живлення кінців волосся, а також препарати для блиску і гладкості волосся.

Ступінчасті, багаторівневі і асиметричні довгі стрижки

Багатоярусні довгі стрижки і зачіски із ступінчастою градуюванням. впевнено заявили про себе ще в минулому сезоні, міцно утвердилися на п’єдесталі моди в цьому році. Коротка «шапка волосся» в поєднанні з довгим волоссям в нижньому ярусі — яскравий тренд сезону 2014.

Верхній ярус може бути виконаний у вигляді стрижки каре або боб, або представляти собою шарувату стрижку з «рваною» градуюванням. Перехід від одного ярусу стрижки до іншого може бути як плавним, так і ступінчастим.

Багаторівневі стрижки з чіткими геометричными контурами найбільш виграшно виглядають на прямих, ідеально гладких волоссі.

Асиметрія — це завжди якийсь елемент несподіванки, покликаний привернути увагу до Вашої персони, вона виділяє з натовпу і наповнює образ силою і особливим настроєм.

Асиметрія, легка або ж «вибухова», робить кожну стрижку не тільки ультрамодного, але й унікальною за своїм дизайном.

Поряд з глянцевою доглянутістю і бездоганною укладанням, в модних асиметричних стрижки сезону 2014 може бути присутнім і навмисна недбалість – багаторівневі «рвані» краї, нечіткий проділ, спадаючі на обличчя довгі пасма — одним словом, справжній художній безлад.

У кожній креативної стрижки є певні особливості моделювання і свої нюанси, однак, при цьому стилісту не забороняється проявляти фантазію і доповнювати стрижку індивідуальними яскравими акцентами і ексклюзивними штрихами, придатними типом особи і образу конкретної дівчини.

Модні стрижки для середніх волосся в 2014 році.

Довжина волосся до плечей може вважатися самої комфортної з підкреслено жіночних, і стрижки на середні волосся спрямовані саме на акцентування ваших достоїнств. Локони залишилися популярними, але перейшли в арсенал власниць довгого волосся, а от середня довжина тепер підкреслюється об’ємним текстурированием, прямими лініями і чарівною асиметрією. У моді поєднання непоєднуваного: відкритий лоб і при цьому неодмінна наявність чубчика – це жіночі середні стрижки типу каре з довгою косою чубчиком, яка відкриває лоб з одного боку особи, повністю приховуючи його з іншого. Прямі волосся і обсяг не є обов’язковими, середні стрижки 2014 року припускають також і художній безлад, хвилясті пасма, рвані кінчики волосся в поєднанні з легким стайлінгом. Постарайтеся відмовитися від усіх засобів для укладки, які сильно обтяжують зачіску, в моді природність і здоровий спосіб життя, тому жорсткий стайлінг і гель сильної фіксації повинні застосовуватися досить помірковано. Ступінчаста стрижка з градуйованими пасмами на волоссі середньої довжини створює чудові варіанти для укладання і додають об’єм. 2014 рік відкриває чудові перспективи для експериментальних зачісок!

Короткий опис статті: креативні стрижки Маріанна Хрущова. Перукар-Стиліст. Колорист. Стрижки. Зачіски. хрущова, хрущова, маріанна,стрижки, зачіски, марі стайл, стиль, VIP, кращі, центр москви, весільні зачіски, волосся, фарбування волосся

Джерело: Маріанна Хрущова. Стиліст. Колорист. Перукар. — Стрижки

Також ви можете прочитати