LunniyKalendar.ru: місячний календар на 2014 рік: стрижка волосся, фази місяця, місяць, молодик

10.08.2015

Місячний календар на 2014 рік квітень: стрижка волосся, фази місяця, календар садівника і городника, повня


молодий Місяць січня 2014 року:31 січня, дізнатися більше про цей день..Молодик в лютому 2014 року:нетНоволуние в 2014 році – це одна із.

LunniyKalendar.ru — найповніший портал про місячному календарі

Золотистий диск Місяця, періодично з’являється в нічному небі, з давніх часів наділявся магічною силою. Люди обожнювали Місяць, поклонялися їй, пильно вивчали зміна її форм, положення на небосхилі. В деяких релігіях Місяць вважалася навіть більш могутньою, ніж Сонце, тому що вона несла мудрість і духовні знання людям.

Ці тривалі спостереження за нічним світилом дозволили людям виявити певну зв’язок змін станів Місяця – різні фази Місяця – і інтенсивності життєвих процесів на нашій планеті. Так, наприклад, часто у віруваннях різних народів Місяці приписується жіноче начало, яке пов’язується з родючістю: рясним урожаєм, зростанням поголів’я тварин, збільшенням потомства і продовженням роду у людей. Від того який сьогодні день місяця залежить наше самопочуття, успішність у справах і починаннях, здоров’я, краса.

На основі цих спостережень були створені правила для розрахунку фаз Місяця, а так само місячні календарі.

Місячний календар – це незамінна річ для тих, хто звіряє своє життя не тільки з сонячними, але і з біологічними годинами, яким найбільше відповідає місячний цикл.

В цьому календарі Ви знайдете відповіді на безліч питань, що цікавлять Вас, зможете спланувати своє майбутнє, таким чином, щоб Ваші дії не суперечили «місячним законами», а навпаки, Місяць з її магією і силою була б Вашою вірною помічницею в досягненні поставлених цілей.

Місячний календар відображає всі основні моменти стану Місяця в кожен із днів місяця. З його допомогою, Ви можете дізнатися яка зараз Місяць, зростаюча або спадна, дні, коли буде повний місяць у 2014 році, молодий місяць, місячне затемнення. Всі ці аспекти мають безпосередній вплив на наше життя.

Для більшої зручності астрологічний місячний календар був «спеціалізований» для різних галузей нашого життя – з’явився місячний календар стрижки волосся на 2014 рік, календар садівника і городника. Як правило, подібні календарі дають детальну інформацію на кожен день про стан і положення Місяця.

Якщо Ви будете дотримуючись рекомендацій стрижка волосся може не тільки змінити Ваш вигляд в кращу сторону, але і вплинути на Ваше здоров’я і красу.

Відомо, наприклад, що зростаюча Місяць у 2014 році більше впливає на розвиток надземної частини рослини, в той час як щербатий Місяць прискорює розвиток кореневої системи рослини.

Місяць володіє величезною енергією і силою, але в нашій владі скористатися її припливами і відливами на благо собі та іншим людям. Не будемо ж упускати цю можливість, звіримо наші годинник з «місячними годинами».


Мантри любові

Мантрою називається склад, слово або вірш, який володіє здатністю впливати.


Талісман удачі

У кожної людини є свій талісман удачі. Для кого-то.


Слов’янські обереги

Можливо, ви не раз звертали увагу на різні старовинні.


Що означають родимки на тілі

Кожна людина, дивлячись на себе в дзеркало.


Гадання на гральних картах на любов

Карткові ворожіння – один з найдавніших в.


Хіромантія ворожіння по руці

Хіромантією називається стародавня наука читання долі людини.


Нумерологія імені та прізвища

Число імені, прізвища, по батькові людини – це своєрідне.


Число долі

Нумерологія здатна дати відповіді на безліч філософських.


Лев гороскоп сумісності

Рік чорної водяної Змії вступить у свої права.

Нове на сайті:

Ми постійно оновлюємо місячні календарі. Тільки у нас усі види місячних календарів на 2014 рік.

Короткий опис статті: місячний календар стрижки Місячний календар на 2014 рік: стрижка волосся, фази місяця, місяць, молодик місячний календар на 2014 рік, стрижка волосся, фази місяця, місяць, молодик

Джерело: LunniyKalendar.ru: місячний календар на 2014 рік: стрижка волосся, фази місяця, місяць, молодик

Також ви можете прочитати