Літні стрижки для довгого волосся

12.05.2015

Жіночі стрижки для довгого волосся

Чим приваблює така стрижка? Каскад додає об’єм, сприяє еластичному руху волосся. Тому, така зачіска ідеально підійде власницям тонкого волосся. Стрижка Каскад являє собою багатоярусне каре по всій довжині волосся. Нижній ярус залишається самим довгим, тоді як верхній ярус буде закінчуватися в районі верхівки. За допомогою такої стрижки вдається зберегти довжину волосся і додати об’єм вгорі зачіски. Не секрет, що посічені кінчики надають естетичний вигляд волоссю. Попередити таку проблему можна, виконавши стрижку гарячими ножицями, які запаяют кінчики волосся.

Така стрижка підійде тим, хто не боїться експериментувати, порушити звичні пропорції в стрижці. Асиметрію можна створити в районі скронь, при цьому довжина волосся буде коротшим з одного боку, ніж з іншого. Професійний майстер прикрасить таку стрижку рваними пасмами, додають стильний, але трохи зухвалий образ. До такої стрижки підберіть одяг в стилі кежуал. Ви дівчина енергійна і впевнена в собі? Даний образ ідеально підкреслить ваш характер!

Короткий опис статті: стрижки для довгого волосся Жіночі стрижки для довгого волосся волосся, мода, літо, образ, краса, каскад, драбинка, асиметрія

Джерело: Жіночі стрижки для довгого волосся — LadyLook.info

Також ви можете прочитати