Креативні стрижки. Світ стрижок і зачісок

03.06.2015

Креативні стрижки

У житті будь-якої дівчини виникає момент, коли хочеться чогось незвичайного. Неформальний, яскравий образ легко створити за допомогою ексклюзивної креативної стрижки. Саме так, найбільш повно можна розкрити всі грані свого «Я» і створити нове уявлення про людину – погляд під іншим кутом – то чого так часто не вистачає в нашому житті. Сам стиль креативної стрижки відкидає будь-які норми та обмеження.


Визначати форму конкретного втілення ваших волосся краще всього самої або разом зі своїм стилістом-перукарем. Хороший перукар в нашому випадку це просто чудово. Він при бажанні здатний підказати безліч різних варіантів ексклюзивних креативних стрижок, чи то просто пояснення форми і кольору волосся, або ж альбом з фото креативних стрижок. Хоча багато чого залежить від самого майстра. у деяких салонах майстри не захочуть возитися з вами і ділитися порадами з вами. Просто безліч салонів краси звикли до традиційних стрижок і прейскурантом на свої послуги.


Головне пам’ятайте — креативна стрижка завжди індивідуальна і є втіленням тільки Вашої власної фантазії. Розкрити повністю внутрішній світ або трохи відкрити завісу своєї загадкової сутності за допомогою незвичайного образу на голові – все це основні завдання креативної складової в стрижці. Різні фото стрижок на нашому сайті або в інтернеті повинні підказати вам основні напрямки, на які варто звернути увагу.


Важливо розуміти одне, креативна — значить особлива. унікальна. А тому будьте готові до того, що багато людей просто не зрозуміють вибір такої стрижки. І це зовсім не тому, що ви з нею будете виглядати красиво. Просто ви будите не такий як всі інші дівчата, а це люди не завжди розуміють і визнають.


Експерименти в креативних стрижках тут вітаються в повному сенсі цього слова. Варто лише пам’ятати деякі правила креативного втілення. При будь-якому варіанті стрижки, з будь-якою довжиною волосся уникайте занадто приглаженій укладання пасом. Зовнішній вигляд такого виконання буде негарним з різко вираженим нездоровим, «брудним» ефектом. А ось недбалість і навіть деяка неохайність в такому випадку навпаки вітається. Сила, блиск, природність і випромінюване здоров’я волосся – золоті стандарти будь-якої креативної стрижки.


Ще один момент — якщо ви зробили креативну стрижку, то цим самим креативом ви будете постійно привертати увагу знайомих(і не дуже) людей. Ваші волосся будуть говорити про вашої унікальності та оригінальності. Але в такому разі вам потрібно духовно буде відповідати вашій стрижці і ви повинні відчувати себе спокійно і впевнено і тільки тоді у вас все вийде!

Короткий опис статті: креативні стрижки В житті будь-якої дівчини виникає момент, коли хочеться чогось незвичайного. Неформальний, зовнішність і стрижка,креативна стрижка

Джерело: Креативні стрижки | Світ стрижок і зачісок

Також ви можете прочитати