Креативні стрижки на коротке волосся

25.06.2015

Креативні стрижки – вибір сміливих і впевнених у собі жінок

У житті кожної дівчини настає момент, коли хочеться кардинально змінити свою зовнішність. Бажання бути несхожою на всіх, виділятися з натовпу, демонструючи оточуючим свою індивідуальність, эпотажность і штовхає найбільш сміливих представниць прекрасної статі, вибирати в якості оригінального елемента зовнішності, креативні жіночі стрижки.

Незвичайні зачіски на короткі волосся стали особливо популярними в останні роки, завдяки використанню нових технологій та втілення самих божевільних перукарських ідей. Ці жіночі зачіски являють собою суміш молодіжних елементів (асиметрія, градуювання, різкі переходи пасм) з класичними формами таких стрижок, як паж, сессон, гарсон, боб. Розглянемо найбільш цікаві креативні стрижки з фото.

Варіанти креативних зачісок
Градуйовані, асиметричні стрижки

Як відомо, з самого звичайного каре можна створювати різні жіночі зачіски в молодіжному стилі, просто додавши градуювання. Схема створення такої стрижки проста: кожна верхня пасмо коротше нижньої на кілька сантиметрів.

Що ж стосується створення асиметричних варіантів, тут, можна створювати цікаві стрижки, тільки покладаючись на свою фантазію. Асиметрія може виражатися в нестандартній чубку, прямокутних кутах зачіски, що стирчать в різні боки вихорах волосся, ірокезі. Особливо оригінально виглядають креативні зачіски на короткі волосся, коли довжина пасм з одного боку особи набагато коротше іншого. Можна також поєднати в одному варіанті кілька аспектів: асиметричну чубок, градуйований стиль зачіски і нестандартне фарбування.

Ультракороткі

Не кожна жінка зважиться проміняти свої довгі волосся на коротку стрижку. Володарка такої зачіски повинна мати, як правило, красиву фігуру, точені риси обличчя і голови. Найбільш цікаві зачіски з цієї категорії – стирчить їжачок, гарсон, ельфійська стрижка.

Їжачок найбільше підходить сміливим і впевненим у собі жінкам, будучи відображенням їх активності та рішучості. До того ж він не вимагає ретельного догляду, достатньо тільки вимити голову і висушити її феном. А наявність чубчика тільки додасть укладанні зухвалості.

За замовчуванням, останнім часом, гарсон вважається вибором ділових леді. Популярність гарсона в цьому середовищі можна пояснити його зручністю, лаконічністю і простотою укладання. Зачіску можна легко зачесати назад, підняти або завити легкими хвилями.

Стрижки з елементами креативу

Відмінною рисою подібних зачісок є рваний ефект, візуальна гра геометричних кутів і ліній, які можна виконати і на середні і довгі волосся. Такі жіночі стрижки до того ж потрібно підкріпити незвичайною забарвленням – мелірування або кольоровим колорированием.

Категорії креативних стрижок
Сучасні молодіжні

Відмінна риса цієї категорії – яскрава нестандартність. Вона зазвичай виражається в таких деталях зачіски, як поголені ділянки, прикрашені татуюваннями, що стирчать у різні сторони пасма, оформлені у вигляді пір’я або голок, контрастні відтінки різних пасм. Незвичайні зачіски демонструють екстравагантність, енергійність, рішучість своїх власниць.

Романтичні жіночі

Вони відомі м’якістю, округлістю ліній, пом’якшенням гострих кутів деякою розмитістю. Локони, як правило, не дуже великі, але й дрібні. Нестандартність даної категорії виражена тут несміливо, креативні зачіски виглядають максимально природно.

Цікаві зачіски в стилі модерн

Такі зачіски вражають присутністю несподіваних контрастів і оригінальних рішень. Гладкість стрижки може бути порушена асиметричної пасмом волосся з різних боків голови різко відрізнятися по довжині і кольором, затятий креатив доповнюватися рівною гривкою.

ці елементи використовуються не тільки в коротких зачісок, вони поширюються і на креативні стрижки на довге волосся, стрижки середньої довжини.

Креативні жіночі стрижки створюються не тільки в пориві творчої фантазії, при їх виборі необхідно враховувати професійний рівень майстра, спосіб життя власниці зачіски, форму обличчя, тип статури, а також її бажання і можливості ретельно стежити за зачіскою. Адже вдало підібрана стрижка є відображенням іміджу і стилю жінки.

Короткий опис статті: креативні Креативні стрижки жіночі стрижки на коротке волосся, основою яких є різні екстравагантні елементи, здатні створити неймовірне враження про дівчину. креативні стрижки на коротке волосся цікаві прикольні незвичайні фото

Джерело: Креативні стрижки на коротке волосся — найцікавіші, прикольні і незвичайні варіанти

Також ви можете прочитати