Креативні стрижки на коротке волосся. Усі стрижки з фото

27.09.2015

Креативні стрижки на коротке волосся

Короткі стрижки залишаються популярними. Оригінальні форми зачісок вражають дівчат. Креативні стрижки на коротке волосся вибирають багато жінок різних вікових категорій. Такі красуні не боятися бути в центрі уваги.

— щось середнє між стрижкою гарсон і каре – це боб. Така стрижка виділить жіночні риси обличчя. Об’ємний боб підійде особі кутастої, подовженої або вузької форми. Гладкий боб підходить круглолицим жінкам. Коротший на потилиці і подовжений спереду боб йде особам з широкими вилицями. Дівчатам з великим носом або підборіддям потрібно зробити подовжену до середини чола чуб. Легка завивка врятує тонкі волосся стрижки боб.

— Жінкам з ніжними і тонкими рисами обличчя підійде стрижка пікс. Вона включає асиметричну градуйовану чубчик і коротке волосся на потилиці. Юнацьку експресивність вносять образу відкриті вуха. Багато актриси вибирають такі зачіски, так як вони модні в цьому році.

— Романтичні особи часто вибирають французьку стрижку, якій відповідає елегантність. Зачіска може бути трохи подовженою на скронях, об’ємної в тім’яній зоні. Обов’язковий елемент зачіски – чубчик, яка може бути у формі трикутника або подовженої до брів.

Короткий опис статті: креативні стрижки

Джерело: Креативні стрижки на коротке волосся | Все стрижки з фото

Також ви можете прочитати