Креативні стрижки для жінок, фото коротких жіночих креативних стрижок

17.09.2015

Жіночі креативні стрижки

Якщо всередині вас сидить яскрава, неординарна дівчина, яка бажає чогось нового і сміливого, то вам не варто робити звичайну і нудну стрижку. Геть стереотипи! Тут знадобиться щось грандіозне і кардинальне.

Ви готові кардинально змінити імідж і побачити в дзеркалі дійсно незвичайну зачіску? Якщо «Так», тоді ви – мій клієнт. Я, професійний стиліст і перукар Анастасія, знаю, як підібрати унікальні і креативні стрижки для жінок, вигідно підкресливши всі їхні переваги.

Говорячи про таке поняття, як креативні жіночі стрижки. ми маємо на увазі ефектні зачіски, які створюються з використанням нових, прогресивних і іноді експериментальних технологій: пойнтинг – філіровка на сухих волоссі, пойнткат – акуратний зріз, частіше використовується на довгому волоссі, і «дисконнектед коннекшн» — надає волоссю просто карколомних обсяг.

Креативні стрижки вражають всіх незвичайною формою, унікальною пластикою ліній, які допоможуть вам повністю перетворитися. У моєму арсеналі величезну кількість таких стрижок, серед яких будь-яка дівчина зможе підібрати для себе найбільш підходящу. Доказом цього є жіночі модні короткі стрижки фото, розміщені на моєму сайті.

При роботі над креативною жіночою стрижкою правил практично немає. Я можу використовувати техніку багатошарової стрижки, поєднувати найрізноманітніші і непоєднувані кольори і інші прийоми перукарського мистецтва. Дуже красиво поєднуються пасма різного забарвлення або довжини. На голові можна зробити поголені зони разом з довгим волоссям. Дуже модно в цьому сезоні експериментувати зі ступінчастою або рваною стрижкою, незвичайними кісками. При бажанні можна навіть зробити навіть картину з волосся – цей варіант, зрозуміло, підійде для коротких креативних стрижок жіночих і чоловічих.

Не бійтеся змішувати, але пам’ятайте, що приазвание креативної стрижки для жінок – показати індивідуальність її власниці, а не затьмарити її. І головне — стрижка повинна гармоніювати з вашою зовнішністю і характером, і подбає про це – моє завдання.

Умовно всі короткі креативні стрижки жіночі можна поділити на два типи: зручні і подіумні. Якщо ви хочете вибрати подіумний варіант, то поцікавтеся про труднощі, з якими ви можете зіткнутися. Не поспішайте відразу обрізати своє довге шикарні локони, поки не будете впевнені на всі 100%. Почніть з чого-небудь незначного і оборотного.

Якщо вже вам дійсно подобаються короткі жіночі креативні стрижки. настійно раджу уважно подивитися різні види сучасних креативних коротких стрижок на фото і вибрати кілька варіантів для себе. Походіть з думками про нову зачіску кілька днів, адже цілком можливо, що ви передумаєте. І якщо ви дійсно бачите себе з тією стрижкою, яка вам сподобалася, і не змінили своє рішення навіть через тиждень, то можете сміливо звертатися до мене. Мені відомо, як зробити вас яскравіше. Креативна стрижка може стати дверима в нове життя!

Короткий опис статті: жіночі стрижки фото Креативні стрижки для жінок. Фото моїх послуг жіночих креативних коротких стрижок. Стильна зачіска на замовлення. креатив, стрижка, перукарські послуги, креативні стрижки для жінок, фото, короткі креативні стрижки жіночі, ціна, замовити, послуга, Серпухов, відгуки, Московська область, Анастасія Васильєва

Джерело: Креативні стрижки для жінок, фото коротких жіночих креативних стрижок

Також ви можете прочитати