Креативні стрижки: дайте волоссю зійти з розуму! (ФОТО)

05.10.2015

Креативні стрижки: дайте волоссю зійти з розуму! (ФОТО)

Однокласники

Google

Всі ми ходимо до перукаря, але приводять нас з салон різні шляхи. Хто-то раз в місяць підрівнює кінчики довгих пасом, хтось освіжає звичну стрижку, час від часу дозволяючи зробити чубок коротше або профілювати маківку, хтось шукає себе, перебираючи журнальні вирізки і приміряючи імідж за іміджем. Але є серед нас і такі, хто цілком і повністю довіряється майстру і, сідаючи в крісло, каже чарівну фразу: «Зробіть мені авангард!». Креативна стрижка — це спільний ризик і політ перукаря і моделі. Це те, що змінює життя і ставлення до неї. Тому кожна з нас має хоча б одного разу відпустити свої волосся на свободу і бути готовою до самого несподіваного результату. В кінці кінців, волосся не зуби — відросте!

При кризі допоможе… перукар

Японські вчені пильно вивчили зв’язок між модою на стрижки та укладки та історичними подіями в конкретний момент часу. І прийшли до інтригуючим результатами: виявляється, чим складніше жити, тим коротше або замисловатєє стрижуться жінки. В періоди відносної безтурботності дами воліють відрощувати волосся і носити гранично прості зачіски.

Цього феномену є кілька пояснень: по-перше, за коротким волоссям простіше доглядати, по-друге, вони роблять жінок менш вразливими (якщо коси немає, кривдникові нема за що смикнути!), по-третє, зухвало пофарбовані і вистрижене волосся дають вихід накопиченої агресії і як би демонструють бойову розкраску і готовність дати відсіч, а по-четверте, це самий простий і дієвий спосіб змінитися і підвищити самооцінку, що незамінне в непростих ситуаціях.

Отже, сьогодні, коли світ переживає наслідки чергової економічної кризи, креативні стрижки знову на гребені хвилі. Власне, вони ніколи її і не залишали, але саме модний сезон 2009-2010 багатий на свіжі тенденції, здатні надихнути навіть затятих скептиків і консерваторів.

І в бенкет, і в світ, і в добрі люди

Що таке креативна стрижка. Це вільний творчий акт майстра-перукаря, який перетворює своє ремесло на мистецтво. Для креативних стрижок характерні різкі перепади довжини волосся, фантазійні лінії — то різко обрубане, то примхливо звиваються, то профільовані «в нитку». Авангардна забарвлення стає невід’ємним доповненням креативної стрижки; використовуються самі сміливі кольори і разючі контрасти. Мета креативної стрижки — привернути увагу, підкреслити унікальність і індивідуальність своєї носительки, відобразити новітні модні тенденції.

Велика частина креативних стрижок зберігає форму не більше ніж 5 тижнів з моменту відвідування перукаря. після цього можна повернутися до чогось більш спокійного, або необхідно дати майстру знову поворожити над головою. Запускати креативну стрижку можна ні в якому випадку — вона починає виглядати неохайно, і не прикрашає, а псує вигляд. Свіжий ж перукарський авангард творить справжні дива, розкриваючи потенціал розкутості та стильності у будь-якій жінці.

Для того, щоб носити креативно підстрижене волосся, зовсім необов’язково бути бунтаркою або неформалкою. Навпаки, добре і зі смаком виконана помітна стрижка виглядає дорого і поєднується з будь-яким стилем в одязі. Крім того, будь-яка креативна стрижка завдяки різним варіантам стайлінгу може приймати абсолютно різну за духом форму. Зверніть увагу на різні способи укладання однієї і теж ж стрижки з останньої колекції BUNDY BUNDY :

Кожна креативна стрижка лежить на трьох китах :

база (основний малюнок стрижки і співвідношення довжини волосся)

акценти (локони, пасма, вистрижений орнамент)

нюанси (схема і гамма фарбування).

Від успішності кожного з цих напрямків, і, головне, особливої гармонії між ними, і залежить кінцевий ефект. Головне правило: чим більше використано елементів в одному напрямку, тим менше їх має бути в іншому. Тобто, якщо майстер створив складну геометрію довжини, не варто зловживати пасмами і локонами ; якщо багато окремих пасм — краще не перестаратися з різноманітністю фарби.

Модне божевілля

Традиційно креативні стрижки інспіровані стилями панк і рок, а також поп-артом в дусі 60-70х років минулого століття. Головним молодіжним трендом останнього часу є стиль емо Класична емо-стрижка являє собою зачесане на обличчя рвано профільовані волосся передній частині голови, довга коса чілка (закриває одне око або підібрана тонким обідком); коротко обстрижений потилицю або контрастно довгі тонкі пасма, витягнуті з-під пишно покладеної верхівки.

Однак «художники по волоссю» невпинно шукають нові джерела натхнення. Ось один з прикладів — остання колекція куаферов Philippe Tapprest і David Lucas. Ці фантастичні зачіски присвячені опері.

Окремий напрям креативний стайлінг, не включає в себе власне стрижку і фарбування волосся, а зосереджений на укладанні. Познайомтеся з колекцією японського чарівника Nagi Noda. яку він назвав «Animal Hats», тобто «Капелюхи-тварини». Але це не капелюхи в звичному розумінні, а власні волосся моделей і шиньйони, сплетені в химерні композиції.

Короткий опис статті: креативні стрижки Всі ми ходимо до перукаря, але приводять нас з салон різні шляхи. Хто-то раз в місяць підрівнює кінчики довгих пасом, хтось освіжає звичну стрижку, час від часу дозволяючи зробити чубок коротше або профілювати маківку, хтось шукає себе, перебираючи журнальні вирізки і приміряючи імідж за іміджем. волосся, салон краси, стрижка, креативна стрижка, емо, панк, фарбування волосся, стайлінг

Джерело: Креативні стрижки: дайте волоссю зійти з розуму! (ФОТО)

Також ви можете прочитати